inzercia, predaj, predám, bazár

Obsluha čerpacej stanice Slovnaft-Petržalka

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme nového kolegu do nášho kolektívu v nepretržitej prevádzke.
Náplň práce a zodpovednosti:
Obsluha čerpacej stanice, príjem tovaru, dokladanie tovaru a kontrola záruk, čistota na pracovisku, práca s kasou, obsluha autoumyvárne a výdajných stojanov.
Práca na 12 hod.zmeny(denná-nočná).
Ponúkaná mzda 6eur/hod.+príplatky(sviatky,nočné) a odmeny.
Viac info na tel.čísle:
Obsluha čerpacej stanice Slovnaft-Petržalka
Podobné inzeráty
Obsluha čerpacej stanice
Prijmeme do TPP obsluhu do čerpacej stanice v Kysuckom Novom Meste, denné zmeny. Platové podmienky od 800€. Životopisy zasielajte na cs@ Pracovník čerpacej stanice obsluhuje zákazníkov na pokladni, predajnej ploche a v areáli čerpacej stanice. Poskytuje tiež servis zákazníkom, ktorí potrebujú pomoc a reaguje na ich požiadavky. Dopĺňa tovar a kontroluje jeho kvalitu. Vykonáva bezhotovostné a hotovostné platby. Výhodný pracovný čas. Hľadáme komunikatívneho človeka.
Obsluha čerpacej stanice Slovnaft
ČS Slovnaft Malý Šariš sever, Dialnica D1, smer PO-PP Náplň práce: obsluha zákazníkov pri registračnej pokladni dokladanie tovaru príprava hot-dogov, čerstvých bagiet upratovanie vnútorných priestorov a WC NON STOP prevádzka (denné a nočné smeny) Životopis prosíme zaslať na slovnaft.malysaris@
Obsluha Čerpacej Stanice
Obsluha čerpacej stanice Do nášho tímu na čerpacie stanice Eurofuel v Chocholnej-Velčiciach hľadáme nového kolegu/gyňu na TPP. Práca je na 12 alebo 8 hodinové zmeny . Priemerná mzda v čistom je u nás 850-1000 EUR mesačne vrátane príplatkov za sviatky, nočné zmeny a víkendy. Náplň práce: Práca s pokladňou, hotovosťou, obsluha zákazníkov, udržiavanie čistoty ČS, dokladanie a preberanie tovaru. Zamestnanecké výhody: Náhrada cestovných nákladov na dochádzanie do zamestnania (PHM do vášho vozidla, vzdialenosť max 20km) Zamestnanecká zľava na PHM Zamestnanecká zľava na všetok tovar V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, pošlite svoj životopis na cs1@
OBSLUHA ČERPACEJ STRANICE - ŠTUDENT
Miesto práce: PREŠOV – ĽUBOTICE – BARDEJOVSKÁ 3 Pracovná pozícia je vhodná pre študenta/študentku vysokej školy, ktorý hľadá prácu na leto, resp. dlhodobejšie počas celého štúdia. Druh pracovného pomeru: Dohoda o vykonávaní práce študenta Termín nástupu: 1.5.2023 alebo po dohode Mzdové podmienky (brutto) Hodinová mzda (5 Eur) + príplatky za nočné, víkendy a sviatky INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - obsluha zákazníkov čerpacej stanice a predajne - práca s registračnou pokladňou - príjem hotovostných aj bezhotovostných transakcií - dokladanie tovaru - výroba rýchleho občerstvenia: hot-dogy, bagety - obsluha kávovaru - práca v režime denných a nočných služieb - udržiavanie čistoty na prevádzke POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA Osobnostné predpoklady a zručnosti: - bezúhonnosť - pozitívny prístup k práci - dobré komunikačné schopnosti - zodpovednosť - vyrovnanosť - prax v obchode alebo službách je výhodou Ďalšie informácie o pracovnom mieste telefonicky v čase od 9:00 – 12:00 / PO-PIA e-mail: praca.tancoresro@
Obsluha čerpacej stanice
Prijmeme do TPP predavačku čerpacej stanice. Miesto výkonu práce: DKP SLOVAKIA s.r.o., Priemyselná 1572, 972 71 Nováky (smer Lehota pod Vtáčnikom) Pracovná náplň: obsluha zákazníkov, objednávanie, príjem a dokladanie tovaru, príprava občerstvenia, udržiavanie čistoty na pracovisku Požiadavky: príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť, pracovné skúsenosti s pokladňou a finančnou hotovosťou sú výhodou, znalosť práce na PC, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok, ochota učiť sa a získavať nové poznatky Pracovná doba: dlhý/krátky týždeň (v pracovné dni 14,5 hod., cez víkendy a sviatky 13,5 hod.) Nástup možný ihneď. Mzdové podmienky: dohodou V prípade záujmu posielajte Vaše životopisy na e-mail: obchod@ alebo kontaktujte:
Pokladníčka na čerpacej stanici
Prijmeme pracovníčku na pozíciu Pokladníčka-obsluha na čerpacej stanici. Popis práce : Práca na pokladni, obsluha občerstvenia, práca s tovarom, upratovanie... Požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, slušnosť, komunikatívnosť a chuť pracovať. Prax v pokladni, obchode, službách je výhodou. Práca je na ČS Slovnaft, Košice-Popradská (otv.doba 6-22, 8hod ranné/poobedné zmeny, priemerná mzda 5,80€/hod) Bližšie informácie pri osobnom pohovore.