inzercia, predaj, predám, bazár

Obsluha CNC strojov. Možnosť pracovať nadčas.

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na obsluhu strojov.

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce je:
- obsluha NC a CNC strojov (sústruh, fréza, ..)
- kompletná obsluha stroja (spustenie, obsluha, vypnutie)
- kontrolné meranie výrobkov pomocou posuvného meradla)
- jednoduchá údržba stroja
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených kusov

Práca je vhodná aj pre ženy.
Pracuje sa: R,R,V,V,N,N,V,V - v 12 hodinových zmenách.

Výhody:
- práca na živnosť
- dlhodobá spolupráca
- zabezpečené ubytovanie
- bonus za nadčasy až do 30 €/nadčas
- možnosť záloh
- možnosť nadčasov
- pomoc s fakturáciou

Odmena: 8,5 €/h + bonusy za nadčas.

Stačí ak máš skúsenosti vo výrobe alebo pri obsluhe strojov, vieš používať základné meradlá a nevadí ti práca v strojárskom priemysle. Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Prijmeme aj absolventov.

Práca je na živnosť.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom čísle alebo ma kontaktujte mailom/sms.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Pre viac inzerátov kliknite na moje meno alebo si prezrite naše ponuky na: a
Obsluha CNC strojov. Možnosť pracovať nadčas.
Podobné inzeráty
OBSLUHA CNC FRÉZY
OBSLUHA CNC FRÉZY PSS SVIDNÍK,a.s. výrobca strojov na spracovanie mäsa a pivovarov príjme OBSLUHU CNC FRÉZY. Predpoklady: - znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie, - prax min. 2 roky Popis práce: • obsluha CNC frézy HAAS Ec 1600, operačný systém FANUC (5-osová CNC fréza) alebo obsluha CNC frézy Doosan DNM 750 II, operačný systém FANUC (3-osová CNC fréza) PLAT: 5,10€ - 7,00€ brutto/hod. (úkolová mzda - podľa výkonnosti a zručnosti) možnosť pracovať na živnosť 7€-10€/hod. Výhody, benefity: - možnosť ubytovania a stravovania v areáli firmy - možnosť pracovať na živnosť - dvojzmenná prevádzka - úhrada faktúr/mzdy načas - preplácanie cestovného pri dochádzaní vo výške cestovného lístka SAD (nad 20 km) - mzda závisí od praxe a šikovnosti - možnosť pracovať nadčasy Informácie o ochrane vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke:
OBSLUHA CNC FRÉZY
OBSLUHA CNC FRÉZY PSS SVIDNÍK,a.s. výrobca strojov na spracovanie mäsa a pivovarov príjme OBSLUHU CNC FRÉZY. Predpoklady: - znalosť čítania strojárskej výkresovej dokumentácie, - prax min. 2 roky Popis práce: • obsluha CNC frézy HAAS Ec 1600, operačný systém FANUC (5-osová CNC fréza) alebo obsluha CNC frézy Doosan DNM 750 II, operačný systém FANUC (3-osová CNC fréza) PLAT: 5,50€ - 7,00€ brutto/hod. (úkolová mzda - podľa výkonnosti a zručnosti) možnosť pracovať na živnosť 8€-11€/hod. Výhody, benefity: - možnosť ubytovania a stravovania v areáli firmy - možnosť pracovať na živnosť - dvojzmenná prevádzka - úhrada faktúr/mzdy načas - preplácanie cestovného pri dochádzaní vo výške cestovného lístka SAD (nad 20 km) - mzda závisí od praxe a šikovnosti - možnosť pracovať nadčasy Informácie o ochrane vašich osobných údajov nájdete na našej webovej stránke:
Obrábač kovov v Trenčíne.
Pre nášho klienta, výrobcu obrábacích strojov, hľadáme CNC Frézarov a CNC sústružníkov. Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce: - obsluha CNC strojov - sústruh, fréza, brúska.. - obsluha strojov s riadením Siemens / Heidenhein - kompletná obsluha stroja - spustenie - obsluha - vypnutie - merania a kontrolné práce vyrobených súčiastok - údržba stroja - brúsenie na guľato - zodpovednosť za kvalitu vyrobených kusov Hľadáme skúsených strojníkov na obsluhu CNC strojov ale prijmeme aj menej skúsených brúsičov a frézarov. Výhody: - práca na živnosť - dlhodobá spolupráca - zabezpečené ubytovanie - bonus za nadčasy až do 30 €/nadčas - možnosť záloh - možnosť nadčasov - pomoc s fakturáciou Odmena: 10-13 €/h. Práca je na živnosť. Podmienky: - manuálna zručnosť, logické myslenie - prax s prácou na CNC a NC strojoch výhodou - používanie meradiel - ochota dochádzať do zamestnania - čítanie technických výkresov V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na dole uvedenom čísle alebo ma kontaktujte mailom/sms. Tešíme sa na spoluprácu s Vami! Pre viac inzerátov kliknite na moje meno alebo si prezrite naše ponuky na: /sk/ /
CNC horizontkár, sústružník, frézar
Hľadáte serióznu prácu a ovládate jednu z týchto pozícii? Viac info na alebo Horizontkár: • práca na horizontálnej vyvrtávačke • obsluha CNC obrábacích strojov pomocou riadiaceho systému Heidenhaim • výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie • práca v kusovej a malosériovej výrobe • denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia • práca v dvojzmennej prevádzke Potrebné: • znalosť programovať v riadiacom systéme Heidenhaim. Sústružník: – práce na kovoobrábacích strojoch (sústruh SLX3, SLX5) – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – programovanie v systéme ProtoTrak výhodou – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, ochotu vzdelávať sa a precíznu prácu CNC Frézar: – práce na kovoobrábacom stroji SMX 3500 – obsluha CNC obrábacích strojov pomocou riadiaceho systému Heidenhaim – znalosť programovať v riadiacom systéme Heidenhaim – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, ochotu vzdelávať sa a precíznu prácu Frézar: – práce na kovoobrábacích strojoch (fréza FGV 32, FGV40,) – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou Ponúkame: 9 - 11 EUR na živnosť. Po skúšobnej dobe prehonotenie hodinovej sadzby.
Operátor CNC strojov v nábytkárskej výrobe
Do rozširujúcej sa výroby nábytku hľadáme pracovníka na obsadenie pracovnej pozície: Operátor CNC strojov v nábytkárskej výrobe Termín nástupu: - ihneď, dohodou Druh pracovného pomeru: - živnosť Pracovné podmienky: - jednozmenný pracovný čas 7:30 – 16:00 h Mzdové podmienky: 10 €/h Platové ohodnotenie bude závisieť od skúseností vybraného uchádzača a v závislosti od výkonu. Miesto výkonu práce: Leopoldov Náplň práce: - príprava materiálu pre spracovanie v nárezovom centre - obsluha CNC nárezového centra pre pílenie veľkoplošných materiálov - obsluha CNC obrábacieho centra - obsluha CNC vŕtacieho centra - obsluha olepovačky hrán - kontrolovanie kvality vyrobených dielcov - kompletizácia zákazky, jej balenie a príprava k expedícii - plnenie úloh na základe pokynov nadriadeného Požadovaný stupeň vzdelania: - stredné odborné vzdelanie Osobnostné predpoklady: - praktické a analytické myslenie, pozornosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť Charakteristika spoločnosti: Sme dlhoročný slovenský výrobca nábytku na mieru a od r. 2017 ako spoločnosť NOTHE s.r.o. so sídlom v Leopoldove. Zaoberáme sa návrhom, výrobou a montážou nábytku do interiérov rodinných domov, bytov, administratívnych, obchodných priestorov a pod. Poskytujeme kompletné služby od vizualizácie po odbornú montáž. Pre živnostníkov a malé firmy ponúkame služby porezu materiálu, hranovania a vŕtania.
Prevádzkový elektrikár v Bratislave
Pridaj sa do tímu v slovenskej spoločnosti ako prevádzkový elektrikár v Bratislave! Mzdové podmienky (brutto) 1 280 EUR/mesiac Základná zložka mzdy 1280 eur brutto + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne = 1536 eur brutto + ďalšie príplatky (za popoludňajšiu zmenu, nadčasy ...). Náplň práce, právomoci a zodpovednosti * denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke * zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení * zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení * zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení * uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky * dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi * dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení * objednávať náhradné diely * práca v 2-zmennej prevádzke * aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby UPOZORNENIE: Všetky elektrické zariadenia sú ovládané systémom Simatic S5 a S7. Znalosť tohto, alebo podobného riadiaceho systému na úrovni schopnosti diagnostikovať problémy zariadení, ktoré sú ním ovládané – podmienka. Benefity: * možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu * príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie * finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ... * dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách * kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...) * perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania Požiadavky: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore: elektrotechnika, elektromechanik pre stroje a zariadenia Osobnostné predpoklady a zručnosti * 3-4 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti - podmienka * schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ovládaných Simatic S5 a S7, prípadne podobným riadiacim systémom - podmienka * odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda * ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene, príp. cez víkend * primeraná manuálna zručnosť * schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou * dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť * ochota pracovať na zmeny * seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu * zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita V prípade Vášho záujmu o toto voľné pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie aktuálneho životopisu na nižšie uvedený link alebo volajte na t.č. . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontak