inzercia, predaj, predám, bazár

Odrážadlo Specialized Hotwalk

Kategória: Odrážadlá

Predám toto odrážadlo Specialized. Je v dobrom stave, používané minimum - mladej slečne sa viac páčil bicykel s pomocnými kolieskami. Nejaké šrámi a škrabance sa nájdu ale nič hrozné - viď. foto..mimo nich naozaj ako nové... PC bola 200€ - Predávam za 100€. Pokiaľ si dobre pamätám tak sa dá nastaviť výška riadidiel aj sedadla. Občas viem zabezpečiť dovoz na rôzne miesta(RS,LV,ZV,LC,RV,KE,..) - treba sa dopytovať. Kontaktovať prosím mailom, prípadne nechajte v maily t.č. a ozvem sa.
Odrážadlo Specialized Hotwalk
Podobné inzeráty
Odrážadlo Specialized Hotwalk + detská prilba Specialized
Predám používané odrážadlo Specialized Hotwalk po 1 dieťati. Odrážadlo je vo veľmi dobrom stave s miernymi známkami používania. Spoločne s odrážadlom predávam aj detskú prilbu Specialized (obvod hlavy 44-52 cm). Cena odrážadla 70€, prilba 10€. Iba osobný odber. V rámci Nitry som mobilný.
Detské odrážadlo Specialized Hotwalk Acid pink
Predám detské odrážadlo značky Specialized Hotwalk Acid pink. Je vhodné pre deti od 2 rokov. Má malé škrabance a oderky ale inak v top stave.
SmarTrike
Plne funkčne, dá sa prerobiť na 6 rôznych tipov. Jedine chýba jedno malé koliesko ktoré nie je nutné dokupovať, funkčne aj bez neho. Viď.posledne foto najlepšie osobný odber alebo treba k cene pripočítať poštovné náklady Červené odrážadlo a kolobežka smarTrike s vodiacou rúčkou. Odrážadlo je fantastická pohybová pomôcka, ktorá je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Rastie spolu s dieťatkom od 6 do 48 mesiacov, ale využije ho aj dlhšie. Detské odrážadlo sa dá využiť 4 rôznymi spôsobmi, preto je to veľmi obľúbená hračka nielen medzi deťmi, ale aj medzi rodičmi. Každý rodič totiž určite ocení fakt, že s odrážadlom All in One sa dieťatko zahrá od 6 až do 48 mesiacov alebo aj dlhšie. Vaše dieťa je v odrážadle bezpečne zaistené. Je pripútané trojbodovým bezpečnostným pásom, ktorý má mäkké polstrovanie a dieťa fixuje. Dieťa má ruky položené na hrazde a nohy na podlahe odrážadla. Rodič ocení i praktickú rodičovskú tašku, do ktorej sa dajú uložiť rôzne drobnosti, potrebné pri prechádzke s dieťatkom. Od 6 mesiacov, v prvom kroku sa dá odrážadlo použiť podobne ako kočík. Smer jazdy určuje rodič prostredníctvom teleskopickej rúčky. Rodičovská rúčka sa dá nastaviť podľa potreby a dá sa odmontovať. Dieťa počas jazdy oddychuje, pozoruje okolitý svet. Je pevne istené pásom s mäkkým polstrovaním. V druhom kroku, keď má dieťa 10 mesiacov, rodič vozí dieťatko na odrážadle bez mäkkého polstrovania na sedadle. Keď má dieťa 14 mesiacov, v treťom kroku sa z tejto skvelej hračky smarTrike stáva ozajstné odrážadlo. Bezpečnostná ohrádka a rodičovská rúčka sú odmontované a dieťa si užíva samostatnú jazdu. Odráža sa nožičkami od zeme a posilňuje svalstvo nôh. Posledným krokom premeny odrážadla je jeho transformácia na detskú kolobežku. Tú dieťa využije od 24 mesiacov. Pri tejto premene sa jednoducho sedacia časť nastaví do zvislej polohy. Dieťa stojí jednou nohou na odrážadle a druhou sa odráža od zeme. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu. Jednotlivé časti sa dajú jednoducho odpájať a odrážadlo sa tak plne prispôsobí potrebám dieťaťa. Kolesá odrážadla sú gumené, majú tichý chod pre príjemnú jazdu. Odrážadlo pre deti prispieva k motorickému a fyziologickému rozvoju dieťaťa. Pohyb na čerstvom vzduchu buduje u detí lásku k aktívnemu spôsobu života. Odrážadlo smarTrike All in One v sebe spája viaceré inovačné myšlienky, vďaka čomu má naozaj široké využitie v priebehu života dieťaťa. Má peknú červenú farbu, ktorá sa hodí pre chlapcov aj dievčatá. Jazdenie ako v kočiariku, odrážanie na odrážadle alebo jazda na kolobežke. To všetko sú veľmi zábavné činnosti, ktoré milujú deti na celom svete. Výrobca smarTrike vám ponúka jedinečnú možnosť, ako tieto zábavné aktivity poskytnúť vašim detičkám v jednej hračke. All in One deti využijú veľmi dlhý čas, vďaka kvalitným materiálom vydrží dlhé roky.
Odrážadlo Specialized Hotwalk
Predám toto odrážadlo Specialized. Je v dobrom stave, používané minimum - mladej slečne sa viac páčil bicykel s pomocnými kolieskami. Nejaké šrámi a škrabance sa nájdu ale nič hrozné - viď. foto..mimo nich naozaj ako nové... PC bola 200€ - Predávam za 120€. Pokiaľ si dobre pamätám tak sa dá nastaviť výška riadidiel aj sedadla. Občas viem zabezpečiť dovoz na rôzne miesta(RS,LV,ZV,LC,RV,KE,..) - treba sa dopytovať. Kontaktovať prosím mailom, prípadne nechajte v maily t.č. a ozvem sa.
DAVIDEK
Predám zachovale odrážadlo DAVIDEK DVA PLUS DVA. Odrážadlo slúži nie len na nácvik rovnováhy pre jazdu na bicykli, ale aj ako plnohodnotný zdroj zábavy, ktorému v posledných rokoch prepadla väčšina detí v západnej Európe. Už žiadne fňukanie na prechádzke! Malý cyklista Vám bude pohodlne stačiť napríklad cestou na nákup. A v supermarkete? Odrážadlo sa ľahko zmestí pod nákupný košík. Ako jediné odrážadlo na trhu je vyrábané v Európe a spĺňa bez výnimky prísne bezpečnostné normy EÚ. Odrážadlo DAVÍDEK je veľmi ľahké (váži 3 kg) a deti ho jednoducho zastavia nohami. K bezpečnému zastaveniu alebo kontrole rýchlosti pri jazde zo strmého svahu poslúži zadná ručná V brzda, ktorá je dostatočne citlivá a jej páčka je tvarovaná s ohľadom na drobné detské pršteky. 12˝ hliníkové kolesá sú vybavené guličkovými ložiskami. Pneumatiky s nafukovacou dušou, sú pohodlne mäkké, pretože dezén je pevný a priľnavý za akéhokoľvek počasia. Detské odrážadlo DAVÍDEK je vhodné pre deti od 2 do 4-5 rokov veku, výšku postavy 90 - 125 cm. Potom prestúpia na šliapací bicykel bez akéhokoľvek trénovania rovnováhy. Na odrážadlách DAVÍDEK jazdia deti vo väčšine materských škôl v ČR. Detské odrážadlo DAVÍDEK je vynikajúcim doplnkom pre cestovanie väčších detí vo vozíku za bicyklom – chvíľu sa snažia na odrážadle a chvíľu sa vozia. A DAVÍDEK? Ten sa vezie tiež. Vďaka jeho nízkej hmotnosti o ňom nebudete ani vedieť. Technické informácie : Váha: 3 kg Kolesá: hliníkové 12˝s výpletom a guličkovými ložiskami Výškovo nastaviteľné sedadlo (minimálna výška sedadla 34 cm, maximálna výška sedadla 43 cm) na výšku postavy 90 - 125 cm s prachovkou a krytom skrutky Citlivá ručná V brzda zadného kolesa Výškovo nastaviteľný volant s prachovkou a krytom skrutky (minimálna výška volantu 54 cm, maximálna výška volantu 62 cm) Nosnosť rámu 75 kg Celková dĺžka odrážadla 85 cm Certifikácia TŰV Odrážadlo je vybavené aj klaksónom Na sms neodpovedám. Osobný odber, pripadne po dohode priveziem do 30km od NR.
Mini Micro Odrazadlo / Kolobezka 3v1
Mini Micro Odrazadlo/Kolobezka 3v1 v zachovalom stave, opotrebovana, ale funkcna vdaka vysokej kvalite. Fotky z internetu kvoli ilustracii, ze ako odrazadlo vyzera - su tam nastavitelne dve velkosti. Povodna cena EUR130 Mini Micro 3v1 je multifunkčne odrážadlo a kolobežka, ktorá porastie s Vaším dieťaťom. Odrážadlo so sedadlom môžete využívať cca. od 18 mesiacov. Osadené je riadidlami typu O, ktoré sú pre najmenšie deti prirodzenejšie na ovládanie a držanie. S rastúcim dieťaťom môžete posunúť sedadlo do druhej výškovej polohy. Až nebude sedlo potreba, možno ho odmontovať, čím vznikne trojkolka so zníženými O-riadidlami. A keď budú znížená riadidlá moc nízka, nahradíte je priloženou riadiacou tyčou tvaru T a dostanete originálny Mini Micro Classic. Mini Micro 3v1 má veľkú zbierku rôznych ocenení po celom svete. A v čom je tá najväčšia výhoda? Odrážadlo aj kolobežka zatáča náklonom, čím nedochádza k nebezpečným situáciám pri pretočení riadidiel. Cca. od dvoch rokov začnú deti používať Mini Micro Classic, ktoré je ideálne pre rozvíjanie rovnováhy a koordinácie pohybov detí a predškolákov! V čom je unikátna Mini Micro 3v1 - už od 1 roka ako odrážadlo, neskôr ako odrážadlo a kolobežka - zatáča prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče - veľmi nízka váha - bezpečné a intuitívne ovládanie