inzercia, predaj, predám, bazár

odvlhčovač klarstein dryfy 20

Kategória: Klimatizácie

nevyužitý ako nový
odvlhčovač klarstein dryfy 20
Podobné inzeráty
Klarstein odvlhcovac
Predam rocny odvlhcovac Klarstein ,odvlhcuje miestnost cca 20-40m2 ,za 24h odvlhci 20l vody z prostredia,mozno pouzit aj na stavbu, ma automaticke vypinanie pri plnej nadrzke,zobrazuje %vlhkosti ,2 rychlosti ,velmi tichy.Povodna cena 280e ,predavam za 150e .
Klarstein odvlhcovac
Predam rocny odvlhcovac Klarstein ,odvlhcuje miestnost cca 20-40m2 ,za 24h odvlhci 20l vody z prostredia,mozno pouzit aj na stavbu, ma automaticke vypinanie pri plnej nadrzke,zobrazuje %vlhkosti ,2 rychlosti ,velmi tichy.Povodna cena 280e ,predavam za 120e .
Odvlhčovač De' Longhi DDS 20
Predám automatický odvlhčovač De Longhi DDS 20, málo používaný. Nádobka na vodu 4,5l. Ideálne osobný odber. Cena 120€ prípadne dohoda. Popis De'Longhi DDS 20 predstavuje moderný odvlhčovač s výkonom až 20 litrov za deň, vďaka ktorému už nebudete mať problémy s plesňami na stenách, oknách a zvyšku interiéru. Bez kontroly vlhkosti pracuje zariadenie ako čistička vzduchu, a to vďaka špeciálnemu anti-bakteriálnemu filtru. Prístroj disponuje priestrannou 4,5 litrovou vyberateľnou nádržou s priesvitným indikátorom vodnej hladiny. Na kontrolnom paneli si môžete vybrať buď z troch rýchlostí ventilátora alebo automatickú rýchlosť. S funkciou sušenie bielizne môžete reálne vnímať prínos odvlhčovača, pretože sa vypratá bielizeň vysuší za oveľa kratší čas. Hlavné vlastnosti: Možnosť nastavenia požadovanej vlhkosti vzduchu 24-hodinový elektronický časovač pre zapnutie a vypnutie Zabudovaný merač teploty a vlhkosti v miestnosti Dvojitý kondenzačný systém pre vypúšťanie vody odstránenej zo vzduchu: priamo do nádoby na vodu alebo priebežne pomocou malej hadice von Systém kontroly kapacity nádoby na vodu: prístroj sa automaticky vypne, keď kvapalina v nádobke na vodu dosiahne maximálnu hladinu Elektronické zariadenia proti zamrznutiu: zaisťuje správne fungovanie prístroja aj v teplotách klesajúcich pod 2 °C Ľahko prístupný umývateľný vzduchový filter chladiaci plyn Praktická rukoväť a kolieska 3 rýchlosti ventilácie 4 rôzne stupne výkonu: AUTO, MAX, MED, MIN Rozmery: 34,6 × 27,8 × 48,8 cm (š ×h × v) Hmotnosť: 15 kg Voltáž/frekvencia: 230 V ~ 50 Hz Príkon: 410 W
Klarstein New Breeze 9
Predám mobilnú klimatizáciu (klimatizácia + odvlhčovač + ventilátor). Používaná len občas. Komplet príslušenstvo (návod, diaľkové) + tesniaci systém pre výpusť do okna. Dá sa použiť aj ako výkonný odvlhčovač, cca 40l za 24h.
Klarstein Pure Blizzard 3 2G mobilná klimatizácia
Na predaj Pure Blizzard 3 2G mobilná klimatizácia málo používaná + súčiastky Dôvod predaja: nepoužívaná Osobný odber: Plešivec alebo Rožňava Bližšie info :
Mobilná klimatizácia Klarstein
Predám klimatizáciu vid' fotky. Bola zapnuta 3x, dize málo pouzívaná. Pôvodná cena bola 400€. Viac info o klime na linku Len osobný odber !