inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovanie klientov v Belgicku.

Kategória: Zdravotníctvo

Práca na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac NETTO

Opatrovanie klienta v Oostkamp / Belgicko.
Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientovi, ktorý utrpel krvácanie do mozgu hneď po narodení a trpí jeho dôsledkami.
Klient žije v domácnosti spolu s 82 ročnou matkou.

Podmienky kontraktu:
Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace
Jazykové znalosti: Francúzsky / Anglický jazyk úroveň B1 – B2
Nástup: čím skôr
Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy)
Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie
Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ

Základné informácie o klientovi:Vek: 62 rokovVýška – 1,70m, váha – 80kg
Klient používa invalidný vozík, môže chodiť s chodítkom alebo ak sa mu drží jedna ruka, tak s vedením. Jeho motorické schopnosti v rukách nie sú vycibrené a potrebuje pomoc s jedením, chodením na toaletu, gombíkmi atď.

Požiadavky na opatrovateľa:
Pomoc pri obliekaní, toalete, jedení, pití, príprava liekov, varenie, ľahké upratovanie. Klient žije v spoločnej domácnosti spolu s jeho 82 ročnou matkou, pre ktorú opatrovateľka pripraví jedlo a vymení posteľnú bielizeň. Opatrovateľka dostane extra 200€ na stravné poukážky.

Všeobecné podmienky:
– Ochrana a prevencia pri práci
– Poistenie pre prípad pracovného úrazu
– Zdravotné poistenie ± 9,00 mesačne (hradí opatrovateľ)
– + 58,00 EUR ročne (zdravotné odvody)
– Dôchodok
– 200 % platba v deň štátneho sviatku
– 1 až 2 mesiace dovolenky ročne
– preplatené nemocenské
– príspevok na starostlivosť o dieťa

Životopis v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou, prosím zaslať na:

info@

Všetky ďalšie informácie a podrobný rozpis činností a aktivít dostanú vybraní kandidáti.
---------------------------------------------------
Belgicko/ Kraaineme / – 1800 €/mesiac NETTO
Práca je na pracovnú zmluvu
Opatrovanie klienta v Kraaineme / Belgicko. Práca je na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac

Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientke s FOP (fibrodysplasia v progresii).
Je to stav, pri ktorom kosť rastie mimo kostry. Abnormálny rast nahrádza spojivové tkanivo vrátane šliach a väzov

Podmienky kontraktu:
Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace
Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk úroveň B1 – B2
Nástup: čím skôr
Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy)
Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie
Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ

Základné informácie o klientke:Vek: 29 rokovVýška – 1,78m, váha – 65kg Ruky sú pohyblivé.Pani chodí s chodítkom, ale malé prechádzky sa dajú robiť aj s ortopedickou obuvou.

Požiadavky na opatrovateľa:
Presuny, pomoc pri toalete, kŕmenie, občas pomoc pri prebaľovaní, umývaní a fúkaní vlasov,
aktivity, príprava jedál, ľahké uprat
Opatrovanie klientov v Belgicku.
Podobné inzeráty
Nemecko opatrovanie detí a starostlivosť o domácnosť
ID Nemecko - Osterode Starostlivosť o domácnosť a opatrovanie detí!! Turnus: od 1.12.2022 do 31.1.2023 Plat: 1940 eur/mesiac 100% Príplatok za 3 Vianočné sviatky a Nový rok Turnus: 6-8 týždňov Príspevok na cestu je hradený do výšky 250€ Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Klient: 3 deti Diagnóza: - Počet osôb na opatrovanie: 3 Počet ďalších osôb v domácnosti: Popis klienta: Pani je po operácii a potrebuje pomoc s nákupmi, doprovod k lekárovi a pomoc v domácnosti, niekedy aj pomoc s deťmi. Deti sú vo veku 16 mesiacov, 3 roky a 5 rokov. Staršie deti sú cez deň v predškolskom zariadení. Nočné vstávanie sa nevyžaduje. Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, nakupovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť Doplnkové informácie: Opatrovateľka má byť pripravená cestovať. Náplň práce: z väčšej časti starostlivosť o domácnosť, z menšej časti starostlivosť o deti. Bývajú v dome na dedine. Požiadavky: opatrovateľka, pokročilá nemčina, fajčenie povolené vonku, cestovný pas V prípade záujmu volajte
opatrovanie/opatrovatelka
popri studiu na zdravotnej skole si hladam pracu v poobednych hodinach a cez vikendy napln prace: opatrovanie seniorov, opatrovanie deti, domacich milacikov ale len ako vypomoc najlepsie obec Lúčky, Lip. Teplá, Kalameny, popripade LM podla dohody blizsie info po telefone agentury prosim nevolat!
Opatrovanie seniorov Luxembursko
Opatrovanie v Luxembursku ID 115269 Luxembursko Betzdorf Nástup: 31.1.2023 Plat: 2400 eur/mesiac Turnus: 6-8 týždňov Príspevok na cestu je hradený do výšky 250€ Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Klient1: žena, 86r, 165cm, 60kg, op.st.5 Diagnóza: ľavá strana ochrnutá Klient2: muž, 94r, 167cm, 75kg, op.st.4 Počet osôb na opatrovanie: 2 Počet ďalších osôb v domácnosti: 0 Popis klienta: Pani je na vozíku, pán s rolátorom. Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, nakupovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť Doplnkové informácie: Bývajú v dome na dedine. 4 až 6 krát denne chodí opatrovateľská služba, aby pomohla s transferom. Požiadavky: opatrovateľka, pokročilá nemčina, fajčenie je povolené mimo domu V prípade záujmu volajte
opatrovanie/opatrovatelka
popri studiu na zdravotnej skole si hladam pracu v poobednych hodinach a cez vikendy napln prace: opatrovanie seniorov, opatrovanie deti, domacich milacikov ale len ako vypomoc najlepsie LM blizsie info po telefone agentury prosim nevolat! inzerat plati do zmazania (počas letných prázdnin nonstop)
OPATROVANIE V NEMECKU
125345 Nemecko - Domov Dôchodcov AJ PRE MUŽA!!! Nástup: 4.10.2022 Plat: 2500 eur/mesiac Turnus: 6-8 týždňov Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 250 EUR Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Ubytovanie a strava: ZADARMO Klient1: muži, ženy od 60-90rokov Diagnóza: pokročilá demencia, imobilita, čiastočná mobilita, inkontinencia Počet osôb na opatrovanie: 12 Počet ďalších osôb v domácnosti: Popis klienta: Klientov je 12. jedná sa o prácu v noci. Pracovná náplň: pomoc s hygienou a obliekaním, starostlivosť o domácnosť, varenie, Doplnkové informácie: Pracuje sa v Domove dôchodcov v meste. Opatrovateľka alebo opatrovateľ si môže doniesť psa alebo mačku. Bude ubytovaný/á v izbe v domove dôchodcov. Jeho/jej úlohou je v noci skontrolovať, či je všetko v poriadku a byť v pohotovosti. Poskladať prádlo, dať do práčky, prestierať na raňajky. Auto je k dispozícii. Strava a ubytovanie je poskytované v domove dôchodcov. Požiadavky: opatrovateľka alebo opatrovateľ, stredne pokročilá nemčina, fajčenie povolené len mimo domu, očkovanie V prípade záujmu nás prosím kontaktujte
Opatrovanie do Belgicka - pracovná zmluva
Pre nášho partnera v Belgicku, súrne hľadáme opatrovateľky s francúzskym jazykom a vodičským preukazom. Podmienky kontraktu: Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu podľa dohody - 3,6 mesiacov alebo aj dlhšie Čistá mzda – od 1700€ ( vrátane izby a stravy) Minimálne 1 deň voľna 70€ príplatok na prepravu Všeobecné podmienky: – Ochrana a prevencia pri práci – Poistenie pre prípad pracovného úrazu – Zdravotné poistenie ± 9,00 mesačne (hradí opatrovateľ) – + 53,00 EUR ročne (zdravotné odvody) – Dôchodok – 200 % platba v deň štátneho sviatku – 1 až 2 mesiace dovolenky ročne – preplatené nemocenské – príspevok na starostlivosť o dieťa