inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovanie seniorov Luxembursko

Kategória: Zdravotníctvo

Opatrovanie v Luxembursku
ID 115269 Luxembursko Betzdorf
Nástup: 31.1.2023
Plat: 2400 eur/mesiac
Turnus: 6-8 týždňov
Príspevok na cestu je hradený do výšky 250€
Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO
Klient1: žena, 86r, 165cm, 60kg, op.st.5
Diagnóza: ľavá strana ochrnutá
Klient2: muž, 94r, 167cm, 75kg, op.st.4
Počet osôb na opatrovanie: 2
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Popis klienta: Pani je na vozíku, pán s rolátorom.
Popis činnosti: pomoc s obliekaním a hygienou, nakupovanie, varenie, starostlivosť o domácnosť
Doplnkové informácie: Bývajú v dome na dedine. 4 až 6 krát denne chodí opatrovateľská služba, aby pomohla s transferom.
Požiadavky: opatrovateľka, pokročilá nemčina, fajčenie je povolené mimo domu
V prípade záujmu volajte
Opatrovanie seniorov Luxembursko
Podobné inzeráty
Práca pre opatrovateľky do domov seniorov v Nemecku
Ponúkame pracovné miesta pre opatrovateľky do viacerých domovov seniorov v Nemecku. Pozícia vhodná opatrovateľky, zdravotné sestry, zdravotných asistentov, ktorí majú záujem a chuť pracovať v Nemecku a rozšíriť si obzory v opatrovaní. Náplň práce: - Starostlivosť o seniorov bývajúcich v domove seniorov - Práca spojená s pozíciou Opatrovateľka PLAT: 15 Eur/ hod brutto + 3Eur/ hod netto diéty UBYTOVANIE ZADARMO! Požadujeme: - Skúseností s opatrovaním seniorov - Byť 3x zaočkovaný proti COVID-19, alebo prekonaný - Nemecký jazyk na úrovni B1– rozumieť a odpovedať - Opatrovateľský kurz nie je podmienkou, postačujú skúsenosti Ponúkame: - Ubytovanie je zadarmo – čisté penzióny v blízkosti Domova seniorov - Výplatný termín je do 20. dňa nasledujúceho kalendárneho mesiaca - Zálohy možné po odpracovaní týždňa a odovzdaní pracovného výkazu - Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú - Voľné dni na oddych - Platená dovolenka 20 dní - Pracovný fond: max. 10 hod/deň a max. 50 hod/ týždenne - Pauzy: 6-8 hod/ deň : 30 minút; pracovný čas 8-10 hodín/ deň: 45 minút Vprípade záujmu neváhajte poslať životopis na Tešíme sa na spoluprácu!
Práca v domovoch seniorov v Nemecku / UBYTOVANIE ZADARMO
Ponúkame pracovné miesta pre zdravotné sestry a opatrovateľky do viacerých domovov seniorov v Nemecku. Potrebné je mať ukončené vzdelanie v odbore zdravotná sestra, opatrovateľka. Očkovanie nie je podmienkou. Ubytovanie poskytuje zamestnávateľ zadarmo! Náplň práce: - Starostlivosť o seniorov bývajúcich v domove seniorov - Práca spojená s pozíciou opatrovateľka, zdravotná sestra PLAT: 2 880 EUR/mesiac + diéty vo výške 480€/ mesiac netto Zamestnanecké výhody, benefity - Ubytovanie je zadarmo - Zálohy možné po odpracovaní týždňa a odovzdaní pracovného výkazu - Práca na nemeckú pracovnú zmluvu - Platená dovolenka 20 dní - Oddychové dni - Pracovný fond: max. 10 hod/deň a max. 50 hod/ týždenne - Doprava do zamestnania je individuálna, resp. vieme zabezpečiť Osobnostné predpoklady a zručnosti - Skúseností s opatrovaním seniorov, prácou v nemocnici, alebo domovoch seniorov - Ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra alebo opatrovateľka - Doklad o vzdelaní preložený do nemeckého jazyka je výhodou - Nemecký jazyk minimálne na úrovni B1 V prípade záujmu neváhajte poslať životopis na Tešíme sa na spoluprácu!
Strihanie nechtov pre seniorov.kupanie a hygiena seniorov
Ponúkam strihanie nechtov na nohách pre seniorov.Opatrovanie seniorov. Pomoc pri kúpaní a hygiene ,príprava a podávanie obedov a večere dohľad pri dávkovaní liekov.Ponukam sprevádzanie pri návšteve lekara..Mám vodičský preukaz a vlastne auto.Mam dlhoročnú prax askusenosti v tomto obore.Svoje služby ponúkam v rámci celej Bratislavy.
opatrovanie/opatrovatelka
popri studiu na zdravotnej skole si hladam pracu v poobednych hodinach a cez vikendy napln prace: opatrovanie seniorov, opatrovanie deti, domacich milacikov ale len ako vypomoc najlepsie obec Lúčky, Lip. Teplá, Kalameny, popripade LM podla dohody blizsie info po telefone agentury prosim nevolat!
opatrovanie/opatrovatelka
popri studiu na zdravotnej skole si hladam pracu v poobednych hodinach a cez vikendy napln prace: opatrovanie seniorov, opatrovanie deti, domacich milacikov ale len ako vypomoc najlepsie LM blizsie info po telefone agentury prosim nevolat! inzerat plati do zmazania (počas letných prázdnin nonstop)
Opatrovanie seniorov- BA,BL,KN,NZ,DS,RV,KE
Dobry den prajem. Ponukam Opatrovanie seniorov, 24hod.starostlivost. Som 47 rocna zdravotná sestra. Nástup mozny ihned. Dakujem!