inzercia, predaj, predám, bazár

Operátor strojov na laserové rezanie

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa pôjdu zaučiť do Nemecka a následne budú pokračovať v práci v našej novej hale, ktorú budeme otvárať v roku 2023.
Ide o prácu v oblasti laserového rezania, kde sa budete venovať nastavovaniu a obsluhe laserových strojov.
Pracovný čas je nasledovný: 10 dní práca a 5 dní voľno.


Pracovná náplň:
Nastavovanie a obsluha laserových strojov
Laserové rezanie a dierovanie rôznych dielov podľa výkresov
Kontrola a monitorovanie výrobného procesu
Kontrola kvality vyrobených dielov v rámci vnútropodnikovej kontroly

Mzdové podmienky začínajú na 5,50€/hodina + doplatok do minimálnej hodinovky (do 12€) + cestovné náhrady vo výške 45€/deň + diéty vo výške 1,30€/deň.

Nemusíš riešiť ubytovanie ani dopravu, nakoľko obe ti zabezpečíme a uhradíme.
Zamestnanecké výhody, benefity
• 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
• Príspevok na jazykové kurzy
• Ročné prehodnocovanie mzdy
• Multisport karta
• Sociálne benefity (svadby, narodenia, práca, výročia)
• Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme
Operátor strojov na laserové rezanie
Podobné inzeráty
Operátor strojov na laserové rezanie
Ponúkame prácu v Nemecku. Ide o prácu v oblasti laserového rezania, kde sa budete venovať nastavovaniu a obsluhe laserových strojov.Do budúcna možnosť prestupu do novej haly na Slovensku v Nitre. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu. Pracovný čas je nasledovný: 10 dní práca a 5 dní voľno. Pracovná náplň: Nastavovanie a obsluha laserových strojov Laserové rezanie a dierovanie rôznych dielov podľa výkresov Kontrola a monitorovanie výrobného procesu Kontrola kvality vyrobených dielov v rámci vnútropodnikovej kontroly Mzdové podmienky začínajú od 12€/hodina + príplatky za víkendy a nočné. Zamestnanecké výhody, benefity • 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus ) • Príspevok na jazykové kurzy • Ročné prehodnocovanie mzdy • Fitnesscentrum priamo vo firme • Sociálne benefity (svadby, narodenia, práca, výročia) • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Jazykové znalosti Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti manuálna zručnosť čítanie technickej dokumentácie výhodou, ale nie podmienkou znalosť jazyka veľkou výhodou (základy angličtiny, nemčiny alebo maďarčiny)
Pracovník na nízkozdvižný a vysokozdvižný vozík
Operátor na oddelení odpadového hospodárstva v Nitre 3-smenná na živnosť: 8eur/hod. ranná 9eur/hod. nočná Operátor na oddelení odpadového hospodárstva na dohodu: 5eur brutto/hod. ranná 6,43eur brutto/hod. nočná Trvalý pracovný pomer 1000eur brutto. Operátor na nízkozdvižný vozík živnosť: 8,5eur/hod ranná 9,5eur/hod nočná Operátor na nízkozdvižný vozík na dohodu: 5,5eur brutto/hod. ranná 6,93eur brutto/hod. nočná Trvalý pracovný pomer 1100eur brutto. Operátor na vysokozdvižný vozík na živnosť: 9eur/hod ranná 10eur/hod nočná Operátor na vysokozdvižný vozík na dohodu: 5,80eur brutto/hod. ranná 7,23eur brutto/hod. nočná Trvalý pravovný pomer 1200eur brutto.
Operátor/ka výroby v Galante
Operátor/ka výroby s dopravou zadarmo v Galante Nástup 10.1.2023 a 12.1.2023 Otvorené viaceré pozície nájdi si tú, ktorá Ti najviac vyhovuje • Operátor výroby 4 zmenka • Operátor výroby na 1 zmenu - práca vhodná pre mužov • Vodič VZV Operátor výroby 4 zmenka: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 1 117 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ • práca v nepretržitej prevádzke na 12h. zmeny / 2x ranná /2x nočná/ 4dni voľno • Zaujímavé mesačné súťaže pre zamestnancov • možnosť ďalších finančných bonusov pri splnení podmienok Požiadavky: Stredoškolské vzdelanie Vysokoškolské vzdelanie Operátor výroby na 1 zmenu: výroba, skladanie a kompletizovanie komponentov v elektrotechnickom priemysle 670 - 840 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Príplatok za "čistú zónu" 50Eur/mesiac(ak pracujete v overale) • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€ Požiadavky: základné vzdelanie stredoškolské vzdelanie vysokoškolské vzdelanie Vodič VZV: 670 - 960 EUR/mesiac (brutto) • Doprava ZADARMO • Dochádzkový bonus 60 Eur/mesiac • Výkonnostný bonus 60Eur/mesiac • Možnosť záloh 50€/týždeň • Stravný lístok v hodnote 5,10€
Zoraďovač technických strojov v textilnom priemysle (Hlinné)
Sme firma s dlhoročnou históriou, ktorá patrí medzi tradičných spracovateľov primárnych a druhotných textilných surovín a výrobcov netkaných textílií a hľadáme zoraďovača technických strojov v textilnom priemysle. Hľadáme zodpovedného pracovníka so skúsenosťami strojára pre zoraďovanie technických strojov v textilnom priemysle, ktorý bude zodpovedný za realizáciu činností súvisiacich s opravou a zoraďovaním technických strojov (sekacích a trhacích strojov, paketovacieho listu, rozvoľňovacích strojov s nakladacími stolicami a ventilátormi, pneumodopravy, cyklónov, odoberacích fréz, mykacích strojov, vpichovacích strojov s orezovacím a nabaľovacím zariadením a pod.) Vzdelanie: SO strojárskeho zamerania Prax: prax v textilnom priemysle výhodou Zručnosti, schopnosti: technické nadanie a zručnosť, samostatnosť, schopnosť organizovať si prácu, logické myslenie, precíznosť. Ak máš vzdelanie a prax v odbore strojár a máš záujem pracovať vo firme s dlhoročným pôsobením, zašli životopis na: info@
Operátor výroby / Operátor lakovne - 8€/h. + 0,50€/h.
Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom Druh pracovného pomeru: živnosť Termín nástupu: ihneď Mzdové podmienky (brutto) 8,5 EUR/hod. 8€/h. + 0,50 za nočnú prácu Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Operátor výroby : - výroba a montáž komponentov podľa pracovnej inštrukcie - vizuálna kontrola výrobkom - balenie výrobkov podľa predpisu - dodržiavanie kvality a štandardov - ďalšie pracovné úlohy podľa pokynov zamestnávateľa Operátor lakovne: - kontrola lakovaných dielov podľa predpísaných štandardov - navešiavanie a odobranie dielov na stojany - vizuálna kontrola dielov - balenie dielov podľa predpísaných štandardov - ďalšie pracovné úlohy podľa pokynov zamestnávateľa •práca na 3 zmeny +nadčasy •práca - operátor výroby / lakovne Zamestnanecké výhody, benefity: 8€/h. + 0,50 za nočnú prácu /nadčas Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Magna Slovteca s.r.o. pôsobí v Novom meste nad Váhom od roku 1994 a vo svojom výrobnom portfóliu má širokú škálu vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel, integrovaných smeroviek a ďalších komponentov. Požiadavky na zamestnanca: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou - študent vysokej školy Ostatné znalosti: Microsoft Excel - Základy Vodičský preukaz: B
OPERÁTOR do stolárskej výroby
Príjmeme operatórov pre obsluhu stolárskych strojov značky HOMAG ideálne s praxou. operátor, pilčík - CNC píla operátor - Olepovačka hrán operátor - CNC fréza Realizácia porezov a olepovania hrán, vŕtanie dielcov. Ponúkany plat je v závislosti od zručnosti. Viac na osobnom pohovore.