Operátor výroby a skladník - výroba a montáž lietadiel

Kategória: Ostatné

V spolupráci s našou partnerskou rakúskou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme operátorov výroby a logistiky na montáž lietadiel.

Miesto práce: 4974 Ort im Innkreis

Náplň práce:
Skladanie komponentov vo výrobe podľa potreby, pokynov zamestnávateľa a výrobnej dokumentácie, naskladňovanie, vyskladňovanie, príprava, premiestňovanie v rámci skladu a jednotlivých oddelení. Potrebné dodržiavať kvalitu produkcie. Pracuje sa na zmeny.

Požiadavky na zamestnanca:
- remeselná zručnosť a dobrá manuálna zručnosť
- prax vo výrobe výhodou
- schopnosť pracovať v sklade
- prax v sklade výhodou
- vodičský preukaz a auto
- dostupnosť na 2-3 zmeny
- dobrá znalosť nemčiny

Plat:
12,56 € - 14,07 € brutto na hodinu v závislosti od kvalifikácie + Diéty 26,40 €/pracovný deň + 15€ príspevok na ubytovanie

Ubytovanie:
Zabezpečené pred príchodom, platí sa cca 350 -500 € (dostávate príspevok na ubytovanie 15€ za odpracovaný deň)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite Vaše CV v nemeckom jazyku na Kontaktovať nás môžete aj na tel. čísle