inzercia, predaj, predám, bazár

ORL lekár, Otorinolaryngológ - Liptovský Hrádok

Kategória: Zdravotníctvo

Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Liptovský Hrádok

Mzda: 4300 EUR/brutto
3000 - 4000 EUR v čistom

Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia.

Čiastočný úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou.

Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia.

Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave.

Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Liptovský Hrádok
Podobné inzeráty
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Trnava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Trnava Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Skrátený úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Bratislava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Bratislava Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, rinomanometria, USG A-scan, elektrokauter.
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Trnava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Trnava Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Plý úväzok, skrátený úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Bratislava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Bratislava Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Plý úväzok, skrátený úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter, rinomanometer, audiometria vo voľnom poli.
ORL lekár - Bratislava/okolie
Súkromná klinika hľadá do svojho tímu kvalifikovaného ORL lekára. Náplň práce a očakávania: - ľudský prístup k pacientovi, záujem o prácu, profesionalitu a bezúhonnosť - práca na operačnej sále - práca pri lôžku pacienta - práca na ORL ambulancii Klinika vám ponúka: - prácu v elegantnom a príjemnom prac. prostredí - klinika je stabilný zamestnávateľ dlhodobo etablovaný v oblasti starostlivosti o zdravie pacientov - finančné ohodnotenie - v prípade trvalého prac. pomeru 2.300 eur brutto/mesiac - je možné sa dohodnúť aj na prácu na živnosť - taktiež je možné si dohodnúť časový rozsah úväzku - stály profesionálny rast a možnosť neustáleho sa vzdelávania (aj v zahraničí) - ponúkame prácu bez víkendových a nočných služieb, t.j. jednozmenná prevádzka Požiadavky na zamestnanca: - vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - dĺžka praxe - min. 6 mesiacov - záujem o pacienta, kultivovaný a empatický prístup Kontaktujte nás na tel. čísle alebo na email Radi si s vami prejdeme podmienky spolupráce podrobnejšie. Ďakujeme vopred serióznym uchádzačom za záujem.
ORL lekár - Levice
Súkromná klinika hľadá do svojho tímu kvalifikovaného ORL lekára. Náplň práce a očakávania: - ľudský prístup k pacientovi, záujem o prácu, profesionalitu a bezúhonnosť - práca na operačnej sále - práca pri lôžku pacienta - práca na ORL ambulancii Klinika vám ponúka: - prácu v elegantnom a príjemnom prac. prostredí - klinika je stabilný zamestnávateľ dlhodobo etablovaný v oblasti starostlivosti o zdravie pacientov - finančné ohodnotenie - v prípade trvalého prac. pomeru 2.300 eur brutto/mesiac - je možné sa dohodnúť aj na prácu na živnosť - taktiež je možné si dohodnúť časový rozsah a formu úväzku - stály profesionálny rast a možnosť neustáleho sa vzdelávania (aj v zahraničí) - ponúkame prácu bez víkendových a nočných služieb, t.j. jednozmenná prevádzka Požiadavky na zamestnanca: - vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - dĺžka praxe - min. 6 mesiacov - záujem o pacienta, kultivovaný a empatický prístup Kontaktujte nás na tel. čísle/WhatsApp: alebo na email Radi si s vami prejdeme podmienky spolupráce podrobnejšie. Ďakujeme vopred serióznym uchádzačom za záujem.