inzercia, predaj, predám, bazár

Pekný pozemok v lese s projektom na výstavbu chaty

Kategória: Pozemky

Ponúkam na predaj pozemok s projektovou dokumentáciou, vhodný na výstavbu rekreačnej chaty. Pozemok sa nachádza v lese v obci Bátovce s rozlohou 500 m2.Pred pozemkom sú natiahnuté inžinierske siete ,ako je voda a elektrina. Na pozemok sa dostaneme po spevnenej prístupovej ceste. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.

Celú našu ponuku nájdete na : : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná
Pekný pozemok v lese s projektom na výstavbu chaty
Podobné inzeráty
PREDAJ: POZEMOK S PROJEKTOM A PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM, R
Realitná kancelária RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj unikátny pozemok s platným stavebným povolením a projektom stavby rekreačného domu na celoročné užívanie s rozlohou 123, 34 m2 + 39 m2 zapustená pivnica v lokalite Nová hora, Rača. Rozloha pozemku je 449m2 + podiel na prístupovej ceste. POZEMOK Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Rača. Podľa územného plánu je pozemok možné využiť na výstavbu novostavby rekreačného domu s už schváleným stavebným povolením. Pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti prírody. V okolí sú už postavené rekreačné rodinné domy a chaty. Pozemok je svahovitý, takmer obdĺžnikového tvaru so šírkou cca 14m. IS Na pozemku je vybudovaná studňa v hĺbke 100m, vlastné elektrické hodiny sa nachádzajú cca 80 m od pozemku (stačí dotiahnuť káble na pozemok), kanalizácia je v projekte naplánovaná formou čističky. PRÍSTUP Na pozemok vedie spevnená komunikácia. Vstup je možný z hornej, severnej strany. PROJEKT Objekt je tvorený tvarom kocky osadeným v svahovitom teréne a čiastočne v ňom zapustený. Je podpivničený a má jedno nadzemné podlažie. Parkovanie je riešené na pozemku v počte 2 parkovacie miesta. Ide o objekt s obdĺžnikovým pôdorysom. Dispozične riešenie -Na 1. NP je umiestnený vstup do objektu so zádverím. Vstup je umiestnený na severnej strane v nadväznosti na obslužnú komunikáciu. Na 1.NP sa nachádzajú dve izby, spálňa, kúpeľňa a práčovňa. Schodisko vedie do podzemného podlažia. Z chodby je prístupná kúpeľňa a obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou. Taktiež tu je kuchyňa, z ktorej je prístupná komora. (vizuálizácia a pôdorysy vo fotodokumentácii) Na pozemku sa už nachádza stavba zapustenej pivnice o rozlohe 39 m2, ktorá je súčasťou projektu. LOKALITA Tichá a pokojná lokalita v kopcoch nad Račou, pri lese, v blízkej dostupnosti na Bratislavský obchvat, v blízkosti starej Rače s kompletnou občianskou vybavenosťou. ODPORÚČANIE MAKLÉRA - POZEMOK S NÁDHERNÝM A NIČÍM NERUŠENÝM VÝHĽADOM - JUŽNÁ ORIENTÁCIA - ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, - VYHĽADÁVANÁ LOKALITA Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie RK a poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Poskytujeme kompletný servis (vyhotovenie potrebných zmlúv právnikom, vklad do katastra nehnuteľností,...), zaistenie financovania pri kúpe nehnuteľnosti – hypotekárny úver.
Predaj pozemkov v obci Daletice, okr. Sabinov
RS002P EXKLUZÍVNE Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chatky v blízkosti lesa s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Pozemky sa nachádzajú v novovzniknutej štvrti obce. Hlavné benefity pre kúpu pozemku: - vynikajúca dostupnosťou do mesta Prešov aj na diaľnicu D1 - výborná finančná príležitosť pre kúpu pozemku - písomné vyjadrenie obce Daletice - pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov - prevažne rovinatý, slnečný pozemok, nachádza sa v tichej lokalite tejto malebnej obce - prístupová cesta obecná - IS cca 70 m od pozemku ( plyn, elektrina ) pozemok č. 1 - 1348m² pozemok č. 2 - 1507m² rezervované pozemok č. 3 - 790m² rezervované pozemok č. 4 - 814m² rezervované pozemok č. 5 - 1273m² pozemok č. 6 - 1273m² pozemok č. 7 - 1141m² rezervované pozemok č. 8 - 1123m² rezervované pozemok č. 9 - 1123m² rezervované pozemok č. 10 - 1255m² rezervované pozemok č. 11 - 500m² pozemok č. 12 - 814m² pozemok č. 13 - 626m² pozemok č. 14 - 502m² rezervované pozemok č. 15 + les - 1217m² rezervované pozemok č. 16 + les - 1337m² rezervované pozemok č. 17 - 635m² rezervované pozemok č. 18 - 638m² rezervované rekreačný pozemok č. 19 - 592m² rekreačný pozemok č. 20 - 899m² rezervované dron videoobhliadka: /watch?v=7QAUvnxS_Ao Cena na vyžiadanie v RK NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLÚV, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV, AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. Predávate? Kupujete? Prenajímate? Nehnuteľnosť zvyčajne kupujeme alebo predávame raz za život a veľakrát sú v tom celoživotné úspory. Preto nenechajte nič na náhodu a obráťte sa na odborníkov. Sme tu pre Vás - Bezpečne Vás prevedieme celým procesom od kvalitnej propagácie Vašej nehnuteľnosti až po jej odovzdanie. Sme Váš osobný sprievodca svetom realít. Pokojný spánok našich klientov je pre nás prioritou. Svojim klientom ponúkame individuálny, ľudský prístup a komplexné služby v obore, no hlavne sú pre našich klientov tieto služby bez poplatkov: - Realitní makléri len s dlhoročnou praxou a reálnymi skúsenosťami v oblasti realít - U nás je kvalita služieb a zabezpečenie klienta skutočne na prvom mieste - 3D vizualizácie (3D virtuálne obhliadky nehnuteľnosti) - Profesionálne Promo-Video obhliadky - Natáčanie nehnuteľnosti dronom - Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti - Masívna kampaň na webe – topovanie na jednotlivých portáloch - Bannery - Kvalitný právny servis – zmluvy pripravené našim právnym oddelením na mieru každému klientovi
Investičné pozemky- Malý Lapáš
Investičné pozemky v obľúbenej novej lokalite Malý Lapáš Nehnuteľnosti s nezameniteľným výhľadom na Zobor sú vhodné na investičnú činnosť alebo ako Vaše nové bývanie. V ponuke je na predaj celkovo 17 pozemkov rôznych veľkostí od 610m² do 683m². Ku každému pozemku prislúcha podiel na prístupovej ceste. Na výber máte z niekoľkých pozemkov: pozemok 1: 650m² pozemok 2: 639m² pozemok 3: 628m² pozemok 4: 610m² pozemok 5: 636m² pozemok 6: 637m² pozemok 7: 637m² pozemok 8: 629m² pozemok 9: 629m² pozemok 10: 637m² pozemok 11: 637m² pozemok 12: 637m² pozemok 13: 633m² pozemok 14: 630m² pozemok 15: 625m² pozemok 16: 611m² pozemok 17: 683m² Výhody kúpy: -dostupná lokalita od krajského mesta -vhodné na kúpu pre developerov -možnosť odpočtu DPH pre developerov -prístupová cesta Dodatočné informácie: Pozemky sa nachádzajú v lokalite schválenej novým územným plánom obce na výstavbu rodinných domov. Možnosť výstavby rodinných domov od apríl/máj 2023. Čísla parciel pozemkov na vyžiadanie. Pre záujemcov o výstavbu rodinných domov vieme zabezpečiť kompletný inžiniering stavby (od projektovej dokumentácie po právoplatné stavebné povolenie) a výstavbu rodinného domu na kľúč. Cena: Finálna cena pozostáva z: ceny za pozemok (88€/m² s DPH) + podielu na prístupovej ceste o rozlohe 89,31m² (88€/m² s DPH) + poplatky spojené s predajom vrátane provízie realitnej kancelárie. Výsledná predajná cena je finálna. Pri kúpe viacerých pozemkov bude vypracovaná individuálna cenová ponuka. K pozemkom sa aktuálne pripravuje projektová dokumentácia k územnému konaniu. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte prosím telefonicky na tel.č. .
STAVEBNÝ POZEMOK PRI REKREAČNOM AREÁLI LYSÁ HORA
Ponúkame Vám na predaj pozemok v súkromnom vlastníctve v katastrálnom území Vyšný Kazimír vzdialený 100metrov od rekreačného areálu Lysá Hora. Pozemok je ukrytý v lisnatom lese a tak poskytuje dostatočné súkromie v spojení s bohatými možnosťami rekreačného vyžitia. Priamo na hranici pozemku sa nachádza elektrická prípojka, pozemok je prístupný po obecnej štrkovej ceste. V minulosti bolo vydané stavebné povolenie s projektom pre výstavbu rekreačnej chaty, ktoré môžme v prípade záujmu poskytnúť novému majiteľovi. Vodu je potrebné riešiť studňou a odpad žumpou. Pozemok je ako stvorený pre výstavbu murovanej chaty alebo mobilného domu, zároveň je možná aj výstavba rodinného domu a financovania výstavby prostredníctvom hypotekárneho úveru. Okolie poskytuje bohaté možnosti pre turistiku, cyklistiku, hubárčenie, rybolov a mnohé iné. Široké okolie je obzvlášť pokojné, nakoľko je obec Vyšný Kazimír poslednou dedinou v doline a tak si môžte užívať ničím nerušený oddych na svojej chate so zachovaním dobrej dostupnosti. Parcely č. 271/44 a 271/25, k.ú. Vyšný Kazimír.
Stavebný pozemok pri lese, 1419 m2, Tatranské smaragdy
Stavebný pozemok je situovaný v hornej časti Tatranských Smaragdov pri lese a disponuje úžasným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier s rozhľadom až na Kráľovú hoľu. Pozemok s inžinierskými sieťami o rozlohe 1419 m2 určený na výstavbu rodinného domu pri lese, alebo rekreačný objekt vo vyhľadávanej lokalite Vysokých Tatier s možnosťou celoročného využitia. Pozemky sú situované v jednej z najkrajších častí podtatranského regiónu, medzi katastrami Starého Smokovca a Popradom. Od Vysokých Tatier sú vzdialené 3 km a od Popradu 5 km. IS: kanalizácia, verejné osvetlenie elektrina, optické káble, vnútorná cestná komunikácia - Chodníky, obrubníky, cesty sú tiež v cene pozemku. Nová lokalita schválená na výstavbu rodinných domov sa nachádza medzi katastrami Starý Smokovec, Nová Lesná a Mlynica. Stavebné povolenie môžete žiadať už aj dnes a prvé stavby na Tatranských smaragdoch už stoja!! Lokalita, Tatranské smaragdy, poskytuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých pracovné povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu, prírode, relaxe. Tieto pozemky sú polohou predurčené na to, aby Vás i Vašu rodinu preniesli z ruchu mesta do lona prírody. - nádherné miesto pre Vaše vysnívané bývanie. - možnosť celoročného alebo víkendového bývania s očarujúcou prírodnou scenériou pri lese a s exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry . Stavebný pozemok je predurčený na to , aby Vás i Vašu rodinu preniesli z ruchu mesta do lona prírody, kde si budete vychutnávať svoje voľnočasové aktivity. Benefit pre zdravé bývanie: cyklistický, turistický cyklochodník vedie cez Vysoké Tatry. Kontaktujte ma kedykoľvek na
Lukratívny pozemok s projektom pre náročného klienta
Pre náročného klienta ponúkame na predaj výnimočný, rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu, v osobnom vlastníctve o výmere 990 m² v žiadanej lokalite obce Hájske okres Šaľa. pozemok je určený na výstavbu rodinného domu. Vlastníctvo: osobné Pozemok sa nachádza v časti Mladý Háj, vhodný na výstavbu rodinného domu ako aj rodinného dvoj-domu. IS sú pred pozemkom, na pozemku je umiestnená studňa s hĺbkou 68 m, ktorá slúži ako zdroj pitnej vody. Šírka pozemku je 22 m a 18 m dĺžka 61 m a 58 m. LOKALITA: Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, ako aj výborný prístup na diaľnicu R1, kde je len na skok Trnava 20 min, Nitra 20 min Bratislava len 40 min po diaľnici. VÝHODY: - Jedinečná lokalita pozemku - Projektom rodinného domu s právoplatným stavebným povolením je zahrnutá v cene pozemku - Pozemok je vhodný aj na výstavbu rodinného dvojdomu Je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou. Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť. ODPORÚČAME !!! Cena nehnuteľnosti 50 000 € pri rýchlom jednaní DOHODA - provízia pre RK - projekt rodinného domu s právoplatným stavebným povolením - v cene - plný právny servis - v cene - zaplatenie základného správneho poplatku na katastri - v cene - finančné poradenstvo - vybavenie hypotéky na mieru - v cene Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpoviem: Mgr. Jana Komova E - mail: komova@