inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stavebný materiál > Podlahový polystyrén Austrotherm

Podlahový polystyrén Austrotherm

Predam zvysny podlahovy polystyren zn Austrotherm EPS 150 zo stavby nasledovnej hrubky:
50 mm: 121 ks x 3,58 €/ks = 433,18€ (60,50 m2)
60 mm: 60 ks x 4,30 €/ks = 258 € (30 m2)
80 mm: 6 ks × 5,74 €/ks = 34,44 € (3 m2)
V pripade zaujmu odrezky gratis.
Osobny odber v obci Neded.
Podlahový polystyrén Austrotherm

Podobné inzeráty

Austrotherm polystyrén

Austrotherm polystyrén

Predám podlahový polystyrén značky Austrotherm určený pre podlahové vykurovanie . Polystyrén má dobré protihlukové vlastnosti . Hrúbka polystyrénu je 2 cm . Na ...

Predám fasádny a podlahový polystyrén

Predám fasádny a podlahový polystyrén

Fasádny a podlahový EPS polystyrén Predám fasádny polystyrén EPS70 hr.150mm (82bal)- 9 eur/m2 hr.120mm (67bal)- 7,20 eur/m2 hr.100mm (73bal)- 6,00 eur/m2 hr.80m...

Polystyrén podlahový EPS 150, EPS 100

Polystyrén podlahový EPS 150, EPS 100

Predám podlahový polystyren hrúbky 7cm (EPS 150) - 4m2za 2/3 pôvodnej ceny stal 6€ m2 teraz 4€ m2 zostatok čisto nový zabalený slovenský výrobca samozhášavý A ď...