Pokladník/čka v Bratislave

Kategória: Obchod a predaj

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme pokladníka/čku.

Ponúkame:
základná mzda 850-960€ (podľa skúseností)
- motivačný príspevok 50€
- prémia z obratu 70€
- polročné prémie 500€ (vyplácané naraz po 6. mesiacoch)

Práca na dlhý a krátky týždeň
Príspevok na dopravu ani ubytovanie nie je k dispozícii!

Náplň práce:
- obsluha zákazníkov na pokladni
- práca s pokladňou
- kontrolu tovaru v nákupnom vozíku, príjem hotovosti a platbu kartou
- zalistovanie účtovných dokladov na pokladni
- starostlivosť o pokladničné zóny

Benefity:
- stravná karta / finančný príspevok na stravovanie
- zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
- príspevok za narodeniny
- príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
- príspevok na Vianoce
- zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
- priebežné odborné vzdelávanie

Požiadavky:
- skúsenosť s prácou na pokladni výhodou
- zodpovednosť
- prijemné vystupovanie

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle .