inzercia, predaj, predám, bazár

Pomôcka pre správne držanie tela

Kategória: Ostatné zimné

Predám pomôcku pre správne držanie tela - nikdy nepoužitá.
Pomôcka pre správne držanie tela
Podobné inzeráty
Uvex Athletic CV white - nové lyžiarske okuliare
Predám nové značkové lyžiarske / snowboardové okuliare Uvex Athletic CV white (rám biely, sklá Mirror Rose/CV Green trieda S2) - Dopredávame posledné kusy po skrachovanom eshope. Katalógová cena okuliarov je 90 eur. Kompletné balenie (viď fotky v inzeráte - vrecúško, manuál...) Okuliare neboli nikdy nosené ani použité, sú úplne nové. Kontakt mobil alebo email, osobka Žilina a okolie, poštou po dohode. lyžiarske okuliare uvex athletic CV white S2 colorvision® green - zvyšuje kontrast pri slnečnom počasí Lyžiarske okuliare uvex athletic CV so zrkadlovými sklami pre ochranu pred škodlivým infračerveným žiarením a technológiou colorvision®. Okuliare majú jednosklo s technológiou colorvision® green, ktoré zvyšuje kontrast pri slnečnom počasí. So slnečným filtrom s2 prepúšťa 19-43% slnečného žiarenia. Sklo okuliarov má navyše supravision® technológiu so 400%-nou vrstvou proti zahmlievaniu oproti norme. OTG (over the glasses) - okuliare sú vhodné aj na nosenie na dioptrické okuliare. Samozrejmosťou je 100% ochrana pred UVA, UVB a UVC žiarením. Okuliare sú veľmi komfortné vďaka velúrovej tvárovej pene. Popruh okuliarov má silikónové body pre lepšie držanie okuliarov na prilbe.
Rukavice na šport
Predám rukavice na šport značky Viking. Na dlani perforované a všité podušky na držanie palíc alebo činiek. Nové príjemný materiál. Krásne ušité
ALPINA Spice Grey - veľ. 55-59cm - nová lyžiarska prilba
Predám novú značkovú lyžiarsku / snowboardovú prilbu Alpina Spice šedá - veľkosť 55-59cm - Dopredávame posledné kusy po skrachovanom eshope. Katalógová cena prilby je 140 eur. Kompletné balenie (viď fotky v inzeráte - vrecúško, manuál...). Prilba nebola nikdy nosená ani použitá, je úplne nová. Kontakt mobil alebo email, osobka Žilina a okolie, poštou po dohode. Pre model Spice zvyšuje Alpina bezpečnosť hybridným dizajnom technológie Inmold a hardshell. Ďalšia výhoda tejto konštrukcie Umožňuje veľké vzduchové kanály a prieduchy, ktoré zase umožňujú skvelé vetranie. Medzitým je materiál tela helmy Hi-EPS, ktorý absorbuje pôsobiace sily pri náraze a vytvára tak ochranný tlmiaci efekt. Tvrdá škrupina je odolná proti nárazom a robí helmu mimoriadne pevnou. Nastavenia systému Run System Ergo Snow, ktorý je možné výškovo nastaviť pomocou 3D-Fit, zaisťuje perfektné prispôsobenie a je tiež malým ohrievačom krku. Vnútorný priestor je možné vybrať a umyť. Ohrievače uší sú takisto odnímateľné. Alpina’s Spice chráni hlavu pred prechladnutím alebo prehriatím - vždy zaručuje zábavnú lyžovačku. Technológie: Edge Protect - Edge Protect je polykarbonový plát, ktorý je upevnený na okraji prilieb, ktoré sú vyrobené IN-MOLD technológiou. Toto je kľúčový doplňujúci ochranný prvok pri bočnom náraze, ktorý však taktiež chráni prilbu proti poškodeniu pri každodennom používaní. Airstream Control - Prúd vzduchu je ľahko regulovaný otváraním či zatváraním ventilačných priechodov dokonca aj v lyžiarskych rukaviciach. Run System Ergo Snow - Vyvinutá verzia upínacieho systému Run. Sťahovacie kolečko je svojim tvarom a komponentami prispôsobené tak, aby sa jednoducho ovládalo. Je možné ho ľahko uchopiť a veľmi jednoducho ním manipulovať. 3D Fit - Jedná sa o technológiu, vďaka ktorej si lyžiar môže nastaviť upínací systém Run do výšky podľa veľkosti hlavy. Tento pásik, ktorý je inštalovaný vnútri prilby pri krku je možné nastaviť až do 5 polôh tak, aby upínací systém Run bol vyššie či nižšie na krku. Changeable Interior Všetci ktorí lyžujú, sa tiež potia, zvlášť na hlave. Preto majú prilby Alpina vymeniteľnú vnútornú vrstvu. Je ľahko vyberateľná, umývateľná vo vlažnej mydlovej vode a následne, keď uschne, môže byť bezprostredne vložená späť do prilby.REMOVABLE EAPADS - Niektoré prilby Alpina majú odnímateľné kryty uší. V teplých slnečných podmienkach môže užívateľ tieto kryty vybrať bez toho, aby došlo k zníženiu ochrannej funkcie prilby. Pri zmene podmienok je možné kryty opäť nasadiť. Neckwarmer - Prilba s technológiou neckwarmer prináša užívateľovi obrovský komfort v oblasti pod prilbou na krku. Systém Run je umiestnený do mäkkého flísového materiálu, čím je zaistené teplo a veľké pohodlie v oblasti krčnej chrbtice.
ALPINA Spice Purple - veľ. 52-56cm - nová lyžiarska prilba
Predám novú značkovú lyžiarsku / snowboardovú prilbu Alpina Spice fialová (royal purple matt) - veľkosť 52-56cm - Dopredávame posledné kusy po skrachovanom eshope. Katalógová cena prilby je 140 eur. Kompletné balenie (viď fotky v inzeráte - vrecúško, manuál...). Prilba nebola nikdy nosená ani použitá, je úplne nová. Kontakt mobil alebo email, osobka Žilina a okolie, poštou po dohode. Pre model Spice zvyšuje Alpina bezpečnosť hybridným dizajnom technológie Inmold a hardshell. Ďalšia výhoda tejto konštrukcie Umožňuje veľké vzduchové kanály a prieduchy, ktoré zase umožňujú skvelé vetranie. Medzitým je materiál tela helmy Hi-EPS, ktorý absorbuje pôsobiace sily pri náraze a vytvára tak ochranný tlmiaci efekt. Tvrdá škrupina je odolná proti nárazom a robí helmu mimoriadne pevnou. Nastavenia systému Run System Ergo Snow, ktorý je možné výškovo nastaviť pomocou 3D-Fit, zaisťuje perfektné prispôsobenie a je tiež malým ohrievačom krku. Vnútorný priestor je možné vybrať a umyť. Ohrievače uší sú takisto odnímateľné. Alpina’s Spice chráni hlavu pred prechladnutím alebo prehriatím - vždy zaručuje zábavnú lyžovačku. Technológie: Edge Protect - Edge Protect je polykarbonový plát, ktorý je upevnený na okraji prilieb, ktoré sú vyrobené IN-MOLD technológiou. Toto je kľúčový doplňujúci ochranný prvok pri bočnom náraze, ktorý však taktiež chráni prilbu proti poškodeniu pri každodennom používaní. Airstream Control - Prúd vzduchu je ľahko regulovaný otváraním či zatváraním ventilačných priechodov dokonca aj v lyžiarskych rukaviciach. Run System Ergo Snow - Vyvinutá verzia upínacieho systému Run. Sťahovacie kolečko je svojim tvarom a komponentami prispôsobené tak, aby sa jednoducho ovládalo. Je možné ho ľahko uchopiť a veľmi jednoducho ním manipulovať. 3D Fit - Jedná sa o technológiu, vďaka ktorej si lyžiar môže nastaviť upínací systém Run do výšky podľa veľkosti hlavy. Tento pásik, ktorý je inštalovaný vnútri prilby pri krku je možné nastaviť až do 5 polôh tak, aby upínací systém Run bol vyššie či nižšie na krku. Changeable Interior Všetci ktorí lyžujú, sa tiež potia, zvlášť na hlave. Preto majú prilby Alpina vymeniteľnú vnútornú vrstvu. Je ľahko vyberateľná, umývateľná vo vlažnej mydlovej vode a následne, keď uschne, môže byť bezprostredne vložená späť do prilby.REMOVABLE EAPADS - Niektoré prilby Alpina majú odnímateľné kryty uší. V teplých slnečných podmienkach môže užívateľ tieto kryty vybrať bez toho, aby došlo k zníženiu ochrannej funkcie prilby. Pri zmene podmienok je možné kryty opäť nasadiť. Neckwarmer - Prilba s technológiou neckwarmer prináša užívateľovi obrovský komfort v oblasti pod prilbou na krku. Systém Run je umiestnený do mäkkého flísového materiálu, čím je zaistené teplo a veľké pohodlie v oblasti krčnej chrbtice.
Chranic chrbta S
Kvalitný chránič chrbta vhodný na lyže, snowboard či bicykel. Ideálna ochrana proti úrazu chrbtice. Nastaviteľné ramenné popruhy, bedrový pás na suchý zips zaisťuje kvalitné uchytenie na telo, bez obmedzenia pohybu. Veľmi pružné a anatomicky tvarované krycie "žabky", čo zaisťuje pohodlie nosenia a voľný pohyb tela. Vnútorná dvojdielna výstelka je vyberateľná, pre ľahkú údržbu.
Pánske snowboardové/lyžiarske nohavice
Predám tieto úplne nové, nepoužívané, pánske nohavice značky Ride. Nohavice sú vo veľkosti L, veľkosť sa dá prispôsobovať. Rozmery sú odfotené na fotkách. Je na nich ešte cenovka a štítok s popisom (viď. foto), takže sa jedná skutočne o neopužívaný kúsok. Vodný stĺpec: 5000mm/ V MINULOSTI BOLO V INZERÁTE OMYLOM UVEDENÉ ZLÉ ČÍSLO, UŽ JE TAM UVEDENÉ SPRÁVNE (MAJITEĽ INZERATU)