Ponuka práce pre elektrotechnika

Kategória: Technika a energetika

Ponúkam prácu pre elektrotechnika na projekt v Česku. Forma spolupráce - živnosť
Podmienkou platné vyhlášky: §21-§23
Náplň práce: elektro práce na stavbách, líniové vedenia
Podobné inzeráty
Hľadám elektrotechnika pri zamestnaní
Hľadám elektrotechnika v Košiciach 25.2. 2023] Hľadám skúseného elektrotechnika na kontrolnú činnosť na zákazkách pre VSE a. s. Môže byť aj dôchodca. Začínajúceho elektrotechnika zaučíme. Výhodou je pojazdný automobil a ovládanie PC. Kontakt: Energoservis, s.r.o.
Hľadám elektrotechnika v okolí Popradu.
Hľadám skúseného elektrotechnika na kontrolnú činnosť na zákazkách pre VSE a. s. Môže byť aj dôchodca. Začínajúceho elektrotechnika zaučíme. Výhodou je bydlisko v okrese Poprad alebo SNV. Výhodou je pojazdný automobil a ovládanie PC. Kontakt: Energoservis, s.r.o.
Elektrotechnik - technický asistent
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu - elektrotechnika Miesto práce: Prešov – Ľubotice (práca si vyžaduje cestovanie) Druh pracovného pomeru: TPP Mzdové podmienky: 1 000 € Brutto Termín nástupu: ihneď Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: • elektrikár §21 • práca s firemným systémom • komunikácia so zákazníkom • servisné zásahy pri poruchách systémov • vypracovanie dokumentácie pre revízneho technika • práca s vypracovaním jednoduchej jednopólovej schémy • práca s PC Informácie o výberovom konaní: V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, svoj profesijný životopis na email našej spoločnosti. Požiadavky na zamestnanca: • vzdelanie SOU/ SOŠ - elektrotechnické zameranie • stredoškolské s maturitou • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie • vysokoškolské I. stupňa Osobnostné predpoklady a zručnosti: • manuálna zručnosť • osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. §21 • znalosť základných elektrotechnických obvodov • znalosť práce s PC • zodpovednosť za zverenú prácu • pozitívny prístup k práci, flexibilita • samostatnosť • vodičský preukaz B Stručná charakteristika spoločnosti: Spoločnosť Sunland Group s.r.o. je spoločnosť založená v roku 2019, zaoberajúca sa hlavne výstavbou fotovoltaických elektrárni v krajinách európskej únie a to hlavne v Nemecku a na Slovensku
Elektromontáže Nemecko
Firma Person - Steel s.r.o. ponúka prácu pre elektromontážne práce do NEMECKA Ponuka práce je pre Živnostnìkov - jednotlivcov, ale aj partie elektrikárov s praxou minimalne 5 rokov. Miesto výkonu práce: Celé NEMECKO Ponúkame: # pravidelné úhrady faktúr # zabezpečené a hradené ubytovanie # stabilnú prácu počas celého roka # dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou Požiadavky na pracovníka sú nasledovné: > platná vyhláška 21 (elektrikár) > NEMECKÝ jazyk na úrovni dohovorenia sa (min. jeden z partie) > znalosť práce vo svojom odbore. > prax min. 5 rokov. Náplňou práce vo všeobecnosti a ďalej podľa dohody a vašej znalosti. # Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami. # Kompletné elektroinštalačné práce pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka. Práca je vykonávaná turnusovo a to 3 alebo 4 týždne a 1 týždeň je voľno. Pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 10-12 hodín denne. PLAT: 19 - 25€/HOD Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje. V prípade záujmu zasielajte životopis na mailovú adresu info@ Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu kontaktujeme medzi prvými. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov! NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS
Kurič-energetik-údržbár
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1000,-€/mesiac (nástupný plat) + finančný príspevok na stravovanie + finančný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie. Možnosť zabezpečenia ubytovania priamo v mieste výkonu práce (nájomné - zamestnanecká zľava). Dátum nástupu: ihneď. Pracovný pomer na neurčitý čas, skúšobná doba 3 mesiace. Miesto výkonu práce: elokované pracovisko Školského internátu, Saratovská 26/B, 841 02 Bratislava - Dúbravka Náplň (druh) práce: Kurič-energetik: - obsluha automat.nízkotlak.kotolne pochôdzkou v zmysle SÚBM č.25/1984 Z.z. a MPP, - vykonávanie bežnej údržby v kotolni, - kontrola tech.stavu rozvodov ÚK, TÚV, SV a hydrantovej siete a dodávateľsky zabezpečovať príp.opravy, - pomocné údržbárske práce na rozvodoch ÚK, TÚV, SV a kanalizačných rozvodov a odpadovej vody, - sledovanie termínov odb.prehliadok a skúšok tlak.zariadení, plyn.zariadení, tech.elekt.zariadení a následne dodávateľsky zabezpečiť ich vykonanie počas prevádzky, - mesačné odpočty na odb.miestach pre potreby refakturácie, - riadiť tepelné hospodárstvo a sledovať jeho ekonomiku Údržbár: - údržba objektu, opravy zariadenia a vybavenia, - drobné inštalatérske práce, murárske, stolárske a zámočnícke práce, - údržba areálu budovy (zimná údržba, kosenie trávnatých plôch, orezávanie kríkov a stromov), - vykonávanie ostatných pomocných prác v zariadení podľa pokynov nadriadeného pracovníka. Pracovné podmienky: Jednozmenný pracovný režim. Pracovný čas: od 7:00hod. do 15:00hod. Požadované vzdelanie: - stredné odborné vzdelanie, - úplné stredné odborné vzdelanie Zručnosti, schopnosti: Všeobecné spôsobilosti: - analyzovanie a riešenie problémov, - fyzická zdatnosť, - manuálna zručnosť, - organizovanie a plánovanie práce, - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), - samostatnosť, - komunikácia - jednanie s ľuďmi Počítače: elementárna úroveň (Internet, Microsoft WORD, EXCEL a OUTLOOK). Ďalšie požiadavky: výhodou, ale nie je podmienkou - kuričský preukaz V.triedy kvapal.kotol, plynné palivo (§16 ods.1 písm. b 124/2006 Z.z. - doklad o overení odbor.vedomostí a spôsobilosti na samostatnú obsluhu tlak.nádob sk. "A" a "B" podľa vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z., podľa §17 čl.3 V prípade záujmu životopis (štruktúrovaný) zasielajte na e-mail: veducidm@ Bližšie informácie v prac.dni v čase od 7.00hod. do 14.00hod. na tel.č. 02/64361049. Zamestnávateľ: Školský internát, Trnavská cesta 2, 821 08 Bratislava
Prevádzkový elektrotechnik
Mzdové podmienky (brutto) 1 000 - 1 400 EUR/mesiac - príplatky za prácu nadčas - príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy - odmeny po sezóne Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na plný úväzok alebo na živnosť na pozíciu prevádzkového elektrotechnika (obsluha lanových dráh). Náplňou práce je vykonávanie pravidelnej údržby elektrických zariadení (vyhradené technické zariadenia, určené technické zariadenia), operatívne drobné opravy a údržba na elektrických zariadeniach. Zamestnanecké výhody, benefity: - príplatky za prácu nadčas - príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy - sezónny skipas platný v stredisku PARK SNOW Donovaly - práca v stabilnej spoločnosti - odmeny po sezóne - zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení) - atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít Štruktúrovaný životopis (príp. potvrdenia o absolvovaných školeniach a kurzoch) poprosím zasielajte e-mailom do 15.12.2022 na adresu chaban@ alebo