inzercia, predaj, predám, bazár

POZEMOK NA POLOSAMOTE, 1701M2, PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENI

Kategória: Pozemky

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v lokalite Horné Paseky. Nachádza sa priamo pri obecnej ceste v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny.

Výnimočnosť jeho umiestnenia ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho, nádherná príroda /les, potok/ sú hlavné atribúty tejto ponuky.

Výmera pozemku: 1701 m2
- rovinatý terén
- parcely registra ,,E"
- pozemky patria do intravilánu
- nadmorská výška: 258 m n m

Druh pozemku:
- trvalý trávny porast
- prístup priamo z obecnej cesty
- elektrina - trafostanica je vzdialená cca 100 metrov od pozemkov
- občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá.

Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov.

Túto ponuku nájdete výhradne v našej kancelárii A&P Real Estate.

Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke A&P Real Estate na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/.

Text a fotografie sú dielom a majetkom A&P Real Estate.

Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok.
POZEMOK NA POLOSAMOTE, 1701M2, PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENI
Podobné inzeráty
POZEMOK NA POLOSAMOTE,1701M2,PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v lokalite Horné Paseky. Nachádza sa priamo pri obecnej ceste v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny. Výnimočnosť jeho umiestnenia ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho, nádherná príroda /les, potok/ sú hlavné atribúty tejto ponuky.  výmera pozemku: 1701 m2  rovinatý terén parcely registra ,,E" pozemky patria do intravilánu nadmorská výška: 258 m n m druh pozemku: trvalý trávny porast prístup priamo z obecnej cesty elektrina - trafostanica je vzdialená cca 100 metrov od pozemkov občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov. Túto ponuku nájdete výhradne v našej kancelárii Archeus RK Záhorie. Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok.
POZEMOK NA POLOSAMOTE,3908M2,PRIETRŽ-HORNÉ PASEKY,okr.SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Horné Paseky. Pozemok sa nachádza priamo v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny. Jeho výnimočnosť ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho a nádherná príroda sú hlavné atribúty tejto ponuky! POZEMOK SA PREDÁVA S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM a S PROJEKTOM PRÍZEMNÉHO DOMU SO SEDLOVOU STRECHOU! výmera pozemku 3908 m2 rozmery pozemku: cca 22m x 43m x 123m x 123m mierne svahovitý terén južný svah pozemok patrí do extravilánu nadmorská výška: 293 m n. m. druh pozemku: 631m2 - ostatná plocha, 3277m2 - orná pôda prístup priamo cestou k pozemku - na príjazdovej ceste bude vecné bremeno na prechod a prejazd na pozemok pri pozemku sa nachádzajú IS – elektrina dotiahnutá na pozemok Na pozemok je dovedená nová elektrická prípojka Podľa vyjadrenia ZSDIS,bude elektrika spustená koncom roka 2023. Zatiaľ možné riešenie elektrocentrálou voda - na pozemku je vŕtaná studňa občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá... Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov... Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.
ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK, PRIETRŽ, 1188 M2
Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v tichej časti obce Prietrž vhodný na výstavbu rodinného domu. Vzdialenosť od Senice je len 5 km, čo z neho robí atraktívnu ponuku bývania na vidieku s dobrou dostupnosťou do mesta. Za pozemkom, v zadnej časti preteká rieka Myjava a spolu so stromovou alejou dodáva celému prostrediu skutočne príjemnú atmosféru pokojného bývania blízko prírody....a k tomu POKOJ, TICHO, MAXIMÁLNE SÚKROMIE, jednoducho ponuka šitá na mieru klientom, ktorí oceňujú súžitie s prírodou. Príďte sa presvedčiť! výmera pozemku 1188 m2 šírka pozemku od od prístupovej cesty je 50 metrov, podrobnú výmeru nájdete v priloženom pôdoryse pozemok je v intraviláne obce, málo frekventovaná cesta smer Osuské prístup priamo z hlavnej asfaltovej cesty pri pozemku sa nachádzajú IS – voda, elektrina, plyn blízkosti rieky sa netreba obávať, nikdy sa v tejto časti nevyliala z koryta, ÚZEMIE BEZ ZOSUVOV, ZÁPLAV A SPODNEJ VODY občianska vybavenosť – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov. Podrobné informácie poskytneme v našej RK. Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.
Predaj pozemkov v obci Daletice, okr. Sabinov
RS002P EXKLUZÍVNE Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu alebo rekreačnej chatky v blízkosti lesa s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Pozemky sa nachádzajú v novovzniknutej štvrti obce. Hlavné benefity pre kúpu pozemku: - vynikajúca dostupnosťou do mesta Prešov aj na diaľnicu D1 - výborná finančná príležitosť pre kúpu pozemku - písomné vyjadrenie obce Daletice - pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov - prevažne rovinatý, slnečný pozemok, nachádza sa v tichej lokalite tejto malebnej obce - prístupová cesta obecná - IS cca 70 m od pozemku ( plyn, elektrina ) pozemok č. 1 - 1348m² pozemok č. 2 - 1507m² rezervované pozemok č. 3 - 790m² rezervované pozemok č. 4 - 814m² rezervované pozemok č. 5 - 1273m² pozemok č. 6 - 1273m² pozemok č. 7 - 1141m² rezervované pozemok č. 8 - 1123m² rezervované pozemok č. 9 - 1123m² rezervované pozemok č. 10 - 1255m² rezervované pozemok č. 11 - 500m² pozemok č. 12 - 814m² pozemok č. 13 - 626m² pozemok č. 14 - 502m² rezervované pozemok č. 15 + les - 1217m² rezervované pozemok č. 16 + les - 1337m² rezervované pozemok č. 17 - 635m² rezervované pozemok č. 18 - 638m² rezervované rekreačný pozemok č. 19 - 592m² rekreačný pozemok č. 20 - 899m² rezervované dron videoobhliadka: /watch?v=7QAUvnxS_Ao Cena na vyžiadanie v RK NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLÚV, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV, AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať. Predávate? Kupujete? Prenajímate? Nehnuteľnosť zvyčajne kupujeme alebo predávame raz za život a veľakrát sú v tom celoživotné úspory. Preto nenechajte nič na náhodu a obráťte sa na odborníkov. Sme tu pre Vás - Bezpečne Vás prevedieme celým procesom od kvalitnej propagácie Vašej nehnuteľnosti až po jej odovzdanie. Sme Váš osobný sprievodca svetom realít. Pokojný spánok našich klientov je pre nás prioritou. Svojim klientom ponúkame individuálny, ľudský prístup a komplexné služby v obore, no hlavne sú pre našich klientov tieto služby bez poplatkov: - Realitní makléri len s dlhoročnou praxou a reálnymi skúsenosťami v oblasti realít - U nás je kvalita služieb a zabezpečenie klienta skutočne na prvom mieste - 3D vizualizácie (3D virtuálne obhliadky nehnuteľnosti) - Profesionálne Promo-Video obhliadky - Natáčanie nehnuteľnosti dronom - Profesionálne nafotenie nehnuteľnosti - Masívna kampaň na webe – topovanie na jednotlivých portáloch - Bannery - Kvalitný právny servis – zmluvy pripravené našim právnym oddelením na mieru každému klientovi
PRIETRŽ,KOPANICE.STAV.POZEMOK
R.K.nevolať.Predám posledný stavebný pozemok v Prietrži,časť Horné Paseky,o rozlohe 3908 m2. Pozemok sa predáva s platným stavebným povolením na 5 rokou a s projektom rod.domu.Takže môžete hneď stavať. Pozemok sa nachádza 11km od Senice,15km od Myjavy. Pozemok je mierne svahovitý,slnečný,južná strana,kľudná lokalita,s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. Na pozemok vedie spevnená cesta,dobrý prístup. Na pozemok je dovedená nová elektrická prípojka.Podľa vyjadrenia ZSDIS,bude elektrika spustená koncom roka 2023.Zatiaľ možné riešenie elektrocentrálou. Pozemok je kompletne oplotený,realizácia v roku 2021. Nová vŕtaná studňa,realizácia v roku 2021. Cena nehnuteľnosti je 79 000 eur. Ak máte seriózny záujem o kúpu pozemku,volajte tel.č .Som majiteľ pozemku.
Prietrž - 5.297 m2 PÔDA a LES - PREDAJ
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na poľnohospodárskej pôde a lesoch v katastrálnom území Prietrž, okres Senica. - Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí spolu 5.296,91 m2 a parcely sú na listoch vlastníctva vedené ako Lesný pozemok, Orná pôda a Trvalý trávny porast. - Pozemky sú evidované na listoch vlastníctva 1061, 966, 2723, 968, 2128, 967 pre katastrálne územie Prietrž a sú vhodné pre poľnohospodárov a do prebiehajúceho projektu komasácií (sceľovania pozemkov). - KOMASÁCIE: Sceľovanie pozemkov je projekt prebiehajúci po celom území SR, ktorého úlohou je "sceliť" veľmi rozdrobenú a nevyporiadanú pôdu v extraviláne (nezastavanom území - lesy, lúky, pôda...) na Slovensku. Po scelení sa spočíta každému majiteľovi pozemkov jeho celková výmera v danom katastrálnom území a svoju pôdu dostane na jednom (alebo viacerých) pozemkoch v 100% podiele 1/1, kde bude výlučným vlastníkom celého pozemku a bude s ním môcť nakladať podľa vlastného uváženia. Územia sa sceľujú na základe viacerých faktorov postupne. Kúpa spoluvlastníckych podielov na pôde je teda vhodnou investičnou voľbou, nakoľko aj pôda rastie na hodnote medziročne takmer neustále, rovnako ako iné typy nehnuteľností. - Vyznačenie pozemkov na mape a tabuľka predávaných nehnuteľností sú v galérii inzerátu. - V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane prípravy kúpnych zmlúv, vklad do katastra nehnuteľností a správne poplatky.