inzercia, predaj, predám, bazár

POZEMOK NA POLOSAMOTE, 1701M2, PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENI

Kategória: Pozemky

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v lokalite Horné Paseky. Nachádza sa priamo pri obecnej ceste v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny.

Výnimočnosť jeho umiestnenia ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho, nádherná príroda /les, potok/ sú hlavné atribúty tejto ponuky.

Výmera pozemku: 1701 m2
- rovinatý terén
- parcely registra ,,E"
- pozemky patria do intravilánu
- nadmorská výška: 258 m n m

Druh pozemku:
- trvalý trávny porast
- prístup priamo z obecnej cesty
- elektrina - trafostanica je vzdialená cca 100 metrov od pozemkov
- občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá.

Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov.

Túto ponuku nájdete výhradne v našej kancelárii A&P Real Estate.

Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke A&P Real Estate na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/.

Text a fotografie sú dielom a majetkom A&P Real Estate.

Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok.
POZEMOK NA POLOSAMOTE, 1701M2, PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENI
Podobné inzeráty
POZEMOK NA POLOSAMOTE,1701M2,PRIETRŽ-HOR. PASEKY, okr.SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v lokalite Horné Paseky. Nachádza sa priamo pri obecnej ceste v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny. Výnimočnosť jeho umiestnenia ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho, nádherná príroda /les, potok/ sú hlavné atribúty tejto ponuky.  výmera pozemku: 1701 m2  rovinatý terén parcely registra ,,E" pozemky patria do intravilánu nadmorská výška: 258 m n m druh pozemku: trvalý trávny porast prístup priamo z obecnej cesty elektrina - trafostanica je vzdialená cca 100 metrov od pozemkov občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov. Túto ponuku nájdete výhradne v našej kancelárii Archeus RK Záhorie. Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok.
POZEMOK NA POLOSAMOTE,3908M2,PRIETRŽ-HORNÉ PASEKY,okr.SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Horné Paseky. Pozemok sa nachádza priamo v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny. Jeho výnimočnosť ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho a nádherná príroda sú hlavné atribúty tejto ponuky! POZEMOK SA PREDÁVA S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM a S PROJEKTOM PRÍZEMNÉHO DOMU SO SEDLOVOU STRECHOU! výmera pozemku 3908 m2 rozmery pozemku: cca 22m x 43m x 123m x 123m mierne svahovitý terén južný svah pozemok patrí do extravilánu nadmorská výška: 293 m n. m. druh pozemku: 631m2 - ostatná plocha, 3277m2 - orná pôda prístup priamo cestou k pozemku - na príjazdovej ceste bude vecné bremeno na prechod a prejazd na pozemok pri pozemku sa nachádzajú IS – elektrina dotiahnutá na pozemok Na pozemok je dovedená nová elektrická prípojka Podľa vyjadrenia ZSDIS,bude elektrika spustená koncom roka 2023. Zatiaľ možné riešenie elektrocentrálou voda - na pozemku je vŕtaná studňa občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá... Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov... Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke ARCHEUS reality ZÁHORIE na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom Archeus RK Záhorie. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.
POZEMOK NA POLOSAMOTE,3908M2,PRIETRŽ-HORNÉ PASEKY,okr.SENICA
Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Horné Paseky. Pozemok sa nachádza priamo v nádhernej prírode Myjavskej pahorkatiny. Jeho výnimočnosť ocenia hlavne klienti, ktorí preferujú súžitie s prírodou. Pokoj, ticho a nádherná príroda sú hlavné atribúty tejto ponuky! POZEMOK SA PREDÁVA S PLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM a S PROJEKTOM PRÍZEMNÉHO DOMU SO SEDLOVOU STRECHOU! - výmera pozemku 3908 m2 - rozmery pozemku: cca 22m x 43m x 123m x 123m - mierne svahovitý terén - južný svah - pozemok patrí do extravilánu - nadmorská výška: 293 m n. m. - druh pozemku: 631m2 - ostatná plocha, 3277m2 - orná pôda - prístup priamo cestou k pozemku - na príjazdovej ceste bude vecné bremeno na prechod a prejazd na pozemok - pri pozemku sa nachádzajú IS – elektrina dotiahnutá na pozemok Na pozemok je dovedená nová elektrická prípojka Podľa vyjadrenia ZSDIS, bude elektrika spustená koncom roka 2023. Zatiaľ možné riešenie elektrocentrálou - voda - na pozemku je vŕtaná studňa Občianska vybavenosť v obci Prietrž – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá... Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov... Ak máte záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle , emailom na adrese fisan@ alebo osobne priamo u nás na pobočke A&P Real Estate na Hviezdoslavovej ulici 484 v Senici /pri kaviarni Positivo/. Text, pôdorys a fotografie sú dielom a majetkom A&P Real Estate. Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie, katastrálny servis, znalecký posudok. Vypracujeme odovzdávací protokol a zabezpečíme prepis energií.
Predám pozemky v obci Turany a Blažovce
Predám pozemky v obci Turany a Blažovce, vhodné na ťažbu štrkopieskov. Blažovce - LV 205, k.ú: Blažovce: Pozemok označený ako pracela reg. ,,C“ KN č.12/5, o výmere 527m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie, Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 231/3, o výmere 24 085m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 232/2, o výmere 1 044 m2, druh pozemku: trvalý trávnatý porast Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 232/7, o výmere 26 080m2, druh pozemku: trvalý trávnatý porast Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 233/2, o výmere 4 185m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 233/3, o výmere 16m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 233/4, o výmere 262m2, druh pozemku: ostatná plocha Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 234/2, o výmere 12 586m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 235/3, o výmere 20 864m2, druh pozemku: trvalý trávnatý porast Turany - LV: 5302, k.ú. Turany, obec Turany, okres Martin. Jedná sa o ornú pôdu. Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č.3585/3, o výmere 14m2, druh pozemku: orná pôda, Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/6, o výmere 1214m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/9, o výmere 3784m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/10, o výmere 2947m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/26, o výmere 363m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/27, o výmere 940m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3590/28, o výmere 117m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3592/1, o výmere 204m2, druh pozemku: ostatná plocha Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/10, o výmere 72m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/11, o výmere 1244m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/12, o výmere 612m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/21, o výmere 116m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/22, o výmere 10m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/23, o výmere 45m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/24, o výmere 471m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č.3595/25, o výmere 1001m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 3595/26, o výmere 158m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 2496/1, o výmere 80m2, druh pozemku: orná pôda Pozemok označený ako parcela reg. ,,C“ KN č. 2496/3, o výmere 83m2, druh pozemku: orná pôda
ROVINATÝ STAVEBNÝ POZEMOK, PRIETRŽ, 1188 M2
Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v tichej časti obce Prietrž vhodný na výstavbu rodinného domu. Vzdialenosť od Senice je len 5 km, čo z neho robí atraktívnu ponuku bývania na vidieku s dobrou dostupnosťou do mesta. Za pozemkom, v zadnej časti preteká rieka Myjava a spolu so stromovou alejou dodáva celému prostrediu skutočne príjemnú atmosféru pokojného bývania blízko prírody....a k tomu POKOJ, TICHO, MAXIMÁLNE SÚKROMIE, jednoducho ponuka šitá na mieru klientom, ktorí oceňujú súžitie s prírodou. Príďte sa presvedčiť! výmera pozemku 1188 m2 šírka pozemku od od prístupovej cesty je 50 metrov, podrobnú výmeru nájdete v priloženom pôdoryse pozemok je v intraviláne obce, málo frekventovaná cesta smer Osuské prístup priamo z hlavnej asfaltovej cesty pri pozemku sa nachádzajú IS – voda, elektrina, plyn blízkosti rieky sa netreba obávať, nikdy sa v tejto časti nevyliala z koryta, ÚZEMIE BEZ ZOSUVOV, ZÁPLAV A SPODNEJ VODY občianska vybavenosť – potraviny, MŠ, pošta, pohostinstvá Obec Prietrž je považovaná za vstupnú bránu do krásneho prostredia Myjavských kopaníc, ktorých nádherná príroda ponúka neskutočné množstvo možností na turistiku, hubárčenie či rybolov. Podrobné informácie poskytneme v našej RK. Naše služby zahŕňajú ARCHEUS balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.
Na predaj pozemky Valaská Belá okres Prievidza
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemky obec Valaská Belá okres Prievidza. Cena 4 € za m2. Predávajú sa všetky uvedené pozemky a na niektorých pozemkoch podiely,všetko naraz. Vhodné aj ako investícia,prípadne na ďalší predaj niektorých pozemkov ďalším kupujúcim. Niektoré pozemky sú v zastavanej časti obce, niektoré sú trávnatý porast, lesné pozemky a orné pôdy. Pri niektorých pozemkoch sú aj v dosahu inžinierské siete,prípadne by sa dalo na niektorých pozemkoch aj stavať. Zoznam pozemkov: -pozemok parcela č.E KN 7442,lesný pozemok vo výmere 21462 m2 a predáva sa podiel 1/80 na liste vlastníctva 306 -pozemok parcela č.C KN 7666/1,zastavaná plocha na nádvorie vo výmere 828 m2 a predáva sa podiel 1/9 na liste vlastníctva 756 -pozemok č.E KN 8340,lesný pozemok vo výmere 29370 m2 a predáva sa podiel 7/600 na liste vlastníctva 1338 -pozemok č.C KN 7671,trvalý trávnatý porast vo výmere 803 m2 a predáva sa podiel 2/3 na liste vlastníctva 1729 -pozemok č.C KN 7678,trvalý trávnatý porast vo výmere 551 m2 a predáva sa podiel 2/3 na liste vlastníctva 1729 -pozemok č.C KN 7680,trvalý zastavaná plocha a nádvorie vo výmere 268 m2 a predáva sa podiel 2/3 na liste vlastníctva 1729 -pozemok č.C KN 7708,trvalý trávnatý porast vo výmere 921 m2 a predáva sa podiel 2/3 na liste vlastníctva 1729 -pozemok č.C KN 7713,trvalý trávnatý porast vo výmere 1780 m2 a predáva sa podiel 2/3 na liste vlastníctva 1729 -pozemok č.E KN 7445,lesný pozemok vo výmere 23206 m2 a predáva sa podiel 1/60 na liste vlastníctva 3409 -pozemok č.E KN 7524,trvalý trávnatý porast vo výmere 590 m2 a predáva sa podiel 1/9 na liste vlastníctva 3865 -pozemok č.E KN 7776,trvalý trávnatý porast vo výmere 2357 m2 a predáva sa podiel 1/9 na liste vlastníctva 4212 -pozemok č.E KN 7777,trvalý trávnatý porast vo výmere 890 m2 a predáva sa podiel 1/9 na liste vlastníctva 4212 -pozemok č.E KN 4356,trvalý trávnatý porast vo výmere 2575 m2 a predáva sa podiel 2/9 na liste vlastníctva 5416 -pozemok č.E KN 4357,trvalý trávnatý porast vo výmere 8172 m2 a predáva sa podiel 2/9 na liste vlastníctva 5416 -pozemok č.C KN 7669,zastavaná plocha a nádvorie vo výmere 446 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č.E KN 4578,lesný pozemok vo výmere 5478 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č. E KN 4630,trvalý trávnatý porast vo výmere 3037 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č. E KN 4632,trvalý trávnatý porast vo výmere 1898 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č.E KN 4633, trvalý trávnatý porast vo výmere 2448 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č.E KN 7716,trvalý trávnatý porast vo výmere 109 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č.E KN 7731/1,trvalý trávnatý porast vo výmere 223 m2 a predáva sa podiel 1/3 na liste vlastníctva 5454 -pozemok č.E KN 77