Práca v marketingu

Kategória: Marketing a reklama

Do nášho tímu hľadáme milého a spoľahlivého človeka s chuťou pracovať.

Náplň práce:

- rozširovanie eshopu
- komunikácia so zákazníkom
- objednávanie tovaru
- prebaľovanie tovaru
- odosielanie/ odovzdávanie tovaru
zákazníkom
- pracovné stretnutia
- školenia
- správa sociálnych sietí

Požiadavky:

-znalosť práce s PC
-komunikatívnosť
-kultivovaný rečový prejav
-chuť vzdelávať sa
-vodický preukaz výhodou ale nie nutnosť

Termín nástupu:
ihneď

Miesto výkonu práce:
-KE ( home office )
-celé Slovensko ( táto práca vyžaduje občasné cestovanie )

Plat:
-dohodou na pohovore

Kontakt emailom:
zdraviekrasa.nd@

Telefonicky:
kontaktovať sms-kou, všetkých uchádzačkou spätne kontaktujem