inzercia, predaj, predám, bazár

Praca v sklade pre mužov

Kategória: Obchod a predaj

Do nášho tímu hľadáme skladníka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Práca v sklade, preberanie tovaru, príprava tovaru zákazníkom, balenie balíkov...

Zamestnanecké výhody, benefity:
stravne lístky, koncoročné odmeny, vynikajúce pracovne prostredie a pracovne podmienky, 9hodinova pracovná doba od pondelka do piatku, soboty a nedele sú voľné

Mzdové podmienky:
5€/hod. netto

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- lojalita
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- ochota pracovať v prípade potreby nadčas
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- ochota rýchlo sa učiť nové veci
- fyzická zdatnosť

Vaše životopisy zasielajte na: info@


Adresa pracoviska:
BOZP Danny Agency s.r.o., Levická 7D, 949 01 Nitra
Praca v sklade pre mužov
Podobné inzeráty
Práca v sklade / šofér
Hľadáme kolegu do skladu na funkciu skladník / šofér na rozvoz tovaru v BA... dodávka do 3,5t * práca na trvalý pracovný pomer * pracovný čas: Po-Pia. 7:00 - 15:30 hod * nástup 800 netto ....po skúšobnej dobe úprava podľa spokojnosti + kvartálna odmena / letná odmena / Vianočná odmena * náplň práce: práca v sklade príjem / výdaj tovaru, príprava objednávok na expedíciu, rozvoz po BA. Práca v sklade cca. 50% času a na rozvoze cca. 50% času Sme distribučná spoločnosť na trhu viac ako 20 rokov.(Grossbyt s.r.o.)
Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE
Práca pre šikovného a zodpovedného skladníka - DLHODOBO. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Práca na jednu zmenu. Práca sa vykonáva u nás v sklade v Giraltovciach. Náplň práce: Prijem a výdaj tovaru skladovanie tovaru inventarizácia tovaru balenie tovaru pre expedovanie. Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre mužov. NASTUP IHNEĎ Poprosím iba vážnych záujemcov.
Asistent vedúceho predajne
Spoločnosť Viktória dance servis hľadá do svojho tímu posilu. Vašou náplňou práce ako osobného asistenta vedúcej predajne bude najmä: 1. skladanie a vykladanie tovaru z regálov a pomoc pri jeho premiestňovaní v rámci predajne aj mimo nej, pomáhať vedúcej predajne s administratívou a komunikáciou s úradmi 2. zabezpečovať zákaznícky servis osobne, mailom, telefonicky - poskytovať informácie o tovare na sklade, o objednanom tovare, vybavovať reklamácie, práca s hotovosťou 3. práca v sklade: pomoc v sklade a pri presune tovaru zo/do skladu, nakladanie/vykladanie tovaru z/do dodávky 4. práca v teréne: presun v rámci Slovenska (občas aj mimo SR) na tanečné súťaže kde pomáha hlavne vedúcej predajne pri nainštalovaní predajného stánku, pomoc a manipulácia s ťažšími komponentmi predajného stánku ( svetlá, stoly, regály, tovar v debničkách a iné.– nevyhnutná podmienka: aktívny vodič dodávky 5. doručovanie písomností na úrady, výber a podávanie ľahkých a ťažkých zásielok ( napr: Slovenská Pošta a iné) Zamestnanecké výhody, benefity • Výborný kolektív mladých ľudí • Prostredie menšej firmy • Káva, čaj na pracovisku • Možnosť kariérneho rastu • Motivačné odmeny pri práci nadčas Informácie o výberovom konaní Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Prosím, nezabudnite uviesť, čo Vás na našej ponuke zaujalo a prečo si myslíte, že ste vhodným kandidátom/kandidátkou na našu pozíciu. Viktória dance servis s.r.o. je spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu ako aj v zahraničí v rámci poskytovania komplexného servisu pre tanečníkov – najmä v oblasti spoločenského tanca. Zároveň máme status sociálneho podniku. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 30.4.2023
Práca v športovom sklade. Balenie a vybavovanie objednávok.
Hľadáme uchádzačov na balenie, príprava objednávok v sklade so športovým tovarom. Jedná sa o prácu v najväčšom E-shope s lyžiarskym sortimentom na SR. POŽIADAVKY: Pracovitosť, precíznosť, rýchlosť - Výhodou je skúsenosť s obdobnou prácou Práca s možným nástupom ihneď. Systém 12hod zmien 7-19:30hod ( krátky/dlhý týždeň ) Nadčasy a práca cez víkendy a sviatky je preplácaná. Práca je dlhodobá a je na TPP. Plat 900 v čistom + mesačné odmeny z predaja. Naš sklad a kancelárske priestory sú v BUDIMÍRI. 8min cesta z centra Košíc. Pokiaľ chceš byt v našom tíme neváhaj poslať životopis na mardolyze@
Prijmeme skladníka/vodiča/manipulant
na prácu v sklade Prijmeme zamestnancaa pre prácu v sklade zodpovednosti - udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, ako aj skladovaného materiálu - dodržiavanie smerníc BOZP a PO - monitorovanie stavu zásob - zabezpečovanie fyzickej vykládky a príjmu materiálu - zabezpečovanie fyzického výdaju materiálu - práca s vysokozdvižným vozíkom - zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu - starostlivosť o zverené pracovné prostriedky Nutný vodičský preukaz typu B + osvedčenie na VZV!!!!!! Miesto výkonu práce - stavebné materiály Radošina
Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE
Púkame prácu pre šikovného a zodpovedného skladníka. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Práca na jednu zmenu. Práca sa vykonáva u nás v sklade v Giraltovciach. NASTUP IHNEĎ Poprosím iba vážnych záujemcov. Práca iba pre chlapov.