inzercia, predaj, predám, bazár

Práca v sklade / šofér

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme kolegu do skladu na funkciu skladník / šofér na rozvoz tovaru v BA... dodávka do 3,5t

* práca na trvalý pracovný pomer
* pracovný čas: Po-Pia. 7:00 - 15:30 hod
* nástup 800 netto ....po skúšobnej dobe úprava podľa spokojnosti + kvartálna odmena / letná odmena / Vianočná odmena
* náplň práce: práca v sklade príjem / výdaj tovaru, príprava objednávok na expedíciu, rozvoz po BA. Práca v sklade cca. 50% času a na rozvoze cca. 50% času
Sme distribučná spoločnosť na trhu viac ako 20 rokov.(Grossbyt s.r.o.)
Práca v sklade / šofér
Podobné inzeráty
Asistent vedúceho predajne
Spoločnosť Viktória dance servis hľadá do svojho tímu posilu. Vašou náplňou práce ako osobného asistenta vedúcej predajne bude najmä: 1. skladanie a vykladanie tovaru z regálov a pomoc pri jeho premiestňovaní v rámci predajne aj mimo nej, pomáhať vedúcej predajne s administratívou a komunikáciou s úradmi 2. zabezpečovať zákaznícky servis osobne, mailom, telefonicky - poskytovať informácie o tovare na sklade, o objednanom tovare, vybavovať reklamácie, práca s hotovosťou 3. práca v sklade: pomoc v sklade a pri presune tovaru zo/do skladu, nakladanie/vykladanie tovaru z/do dodávky 4. práca v teréne: presun v rámci Slovenska (občas aj mimo SR) na tanečné súťaže kde pomáha hlavne vedúcej predajne pri nainštalovaní predajného stánku, pomoc a manipulácia s ťažšími komponentmi predajného stánku ( svetlá, stoly, regály, tovar v debničkách a iné.– nevyhnutná podmienka: aktívny vodič dodávky 5. doručovanie písomností na úrady, výber a podávanie ľahkých a ťažkých zásielok ( napr: Slovenská Pošta a iné) Zamestnanecké výhody, benefity • Výborný kolektív mladých ľudí • Prostredie menšej firmy • Káva, čaj na pracovisku • Možnosť kariérneho rastu • Motivačné odmeny pri práci nadčas Informácie o výberovom konaní Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Prosím, nezabudnite uviesť, čo Vás na našej ponuke zaujalo a prečo si myslíte, že ste vhodným kandidátom/kandidátkou na našu pozíciu. Viktória dance servis s.r.o. je spoločnosť, ktorá má ambiciózne ciele na Slovenskom trhu ako aj v zahraničí v rámci poskytovania komplexného servisu pre tanečníkov – najmä v oblasti spoločenského tanca. Zároveň máme status sociálneho podniku. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 30.4.2023
Práca v športovom sklade. Balenie a vybavovanie objednávok.
Hľadáme uchádzačov na balenie, príprava objednávok v sklade so športovým tovarom. Jedná sa o prácu v najväčšom E-shope s lyžiarskym sortimentom na SR. POŽIADAVKY: Pracovitosť, precíznosť, rýchlosť - Výhodou je skúsenosť s obdobnou prácou Práca s možným nástupom ihneď. Systém 12hod zmien 7-19:30hod ( krátky/dlhý týždeň ) Nadčasy a práca cez víkendy a sviatky je preplácaná. Práca je dlhodobá a je na TPP. Plat 900 v čistom + mesačné odmeny z predaja. Naš sklad a kancelárske priestory sú v BUDIMÍRI. 8min cesta z centra Košíc. Pokiaľ chceš byt v našom tíme neváhaj poslať životopis na mardolyze@
Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE
Práca pre šikovného a zodpovedného skladníka - DLHODOBO. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Práca na jednu zmenu. Práca sa vykonáva u nás v sklade v Giraltovciach. Náplň práce: Prijem a výdaj tovaru skladovanie tovaru inventarizácia tovaru balenie tovaru pre expedovanie. Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre mužov. NASTUP IHNEĎ Poprosím iba vážnych záujemcov.
Prijmeme skladníka/vodiča/manipulant
na prácu v sklade Prijmeme zamestnancaa pre prácu v sklade zodpovednosti - udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, ako aj skladovaného materiálu - dodržiavanie smerníc BOZP a PO - monitorovanie stavu zásob - zabezpečovanie fyzickej vykládky a príjmu materiálu - zabezpečovanie fyzického výdaju materiálu - práca s vysokozdvižným vozíkom - zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu - starostlivosť o zverené pracovné prostriedky Nutný vodičský preukaz typu B + osvedčenie na VZV!!!!!! Miesto výkonu práce - stavebné materiály Radošina
HORTI - Skladník v sklade ovocia a zeleniny
Hľadáme pracovitých skladníkov do skladu ovocia a zeleniny s platným zdravotným preukazom. Práca na 12 hod. zmeny: denná/nočná, 2 dni voľno. Nástupný plat od 4,50/hod. brutto,prípatky za víkend a sviatky, potom odmeňovanie podľa výkonu. Pracovná doba od 5:00 hod. Požiadavky: fyzická zdatnosť, čistý register trestov, manuálna zručnosť, práca s váhou, práca so skenerom, ochota a chuť pracovať aj cez víkend /2 víkendy v mesiaci voľné/. Stabilná práca na pracovnú zmluvu.V prípade záujmu nám zašlite životopis na kariera@, budeme Vás kontaktovať.
Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE
Púkame prácu pre šikovného a zodpovedného skladníka. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Práca na jednu zmenu. Práca sa vykonáva u nás v sklade v Giraltovciach. NASTUP IHNEĎ Poprosím iba vážnych záujemcov. Práca iba pre chlapov.