inzercia, predaj, predám, bazár

Práca vo výrobe. Týždenné zálohy. Ihneď.

Kategória: Priemysel a výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel hľadá šikovných pracovníkov.
Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Nenáročná práca v stoji aj v sede.
Práca na 8 až 12 hodinové zmeny podľa pozície.
Miesto výkonu práce: Dubnica nad Váhom

Náplň práce:
- kontrola plastových častí,
- triedenie výliskov,
- orezávanie plastov,
- zakladanie do boxov,
- práca podľa pokynov nadriadeného.

Mzdové podmienky:
od 4,50 - 5,50€ / hod. v čistom
+ bonusy, prémie

Zamestnanecké výhody, benefity:
+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ možné týždňové zálohy
+ prémie a odmeny za dobrú dochádzku
+ príspevok na dopravu

Ak sme Ťa našou ponukou oslovili, kontaktuj nás na tel. číslach:



Svoj životopis posielaj na mail:(do poznámky uviesť Dubnica nad Váhom)
praca@
Práca vo výrobe. Týždenné zálohy. Ihneď.
Podobné inzeráty
CNC horizontkár, sústružník, frézar
Hľadáte serióznu prácu a ovládate jednu z týchto pozícii? Viac info na alebo Horizontkár: • práca na horizontálnej vyvrtávačke • obsluha CNC obrábacích strojov pomocou riadiaceho systému Heidenhaim • výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie • práca v kusovej a malosériovej výrobe • denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia • práca v dvojzmennej prevádzke Potrebné: • znalosť programovať v riadiacom systéme Heidenhaim. Sústružník: – práce na kovoobrábacích strojoch (sústruh SLX3, SLX5) – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – programovanie v systéme ProtoTrak výhodou – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, ochotu vzdelávať sa a precíznu prácu CNC Frézar: – práce na kovoobrábacom stroji SMX 3500 – obsluha CNC obrábacích strojov pomocou riadiaceho systému Heidenhaim – znalosť programovať v riadiacom systéme Heidenhaim – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, ochotu vzdelávať sa a precíznu prácu Frézar: – práce na kovoobrábacích strojoch (fréza FGV 32, FGV40,) – výroba obrobkov a výrobkov podľa výkresovej dokumentácie – práca v kusovej a malosériovej výrobe – denná údržba strojov a nástrojov, starostlivosť o zverené zariadenia – práca v dvojzmennej prevádzke Čo očakávame? • znalosť čítania výkresovej dokumentácie • prax v strojárskej výrobe výhodou Ponúkame: 9 - 11 EUR na živnosť. Po skúšobnej dobe prehonotenie hodinovej sadzby.
Nenáročná práca vo výrobe. Týždenné zálohy.
Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Nenáročná práca v stoji aj v sede. Práca na 8 až 12 hodinové zmeny podľa pozície. Miesto výkonu práca: Dubnica nad Váhom Náplň práce: - kontrola plastových častí, - triedenie výliskov, - orezávanie plastov, - zakladanie do boxov, - práca podľa pokynov nadriadeného. Mzdové podmienky: od 4,50 - 5,50€ / hod. v čistom + bonusy, prémie Zamestnanecké výhody, benefity: + vyplácanie mzdy v dohodnutý termín + individuálne správanie ku každému zamestnancovi + možné týždňové zálohy + prémie a odmeny za dobrú dochádzku + príspevok na dopravu Ak sme Ťa našou ponukou oslovili, kontaktuj nás na tel. číslach: Svoj životopis posielaj na mail:(do poznámky uviesť Dubnica nad Váhom) praca@
IHNEĎ. Nenáročná práca vo výrobe . Týždenné zálohy.
Si šikovný? Tak hľadáme práve teba na pozíciu pomocný pracovník vo výrobe. Vhodné pre MUŽOV aj ŽENY. Miesto výkonu práce v Dubnici nad Váhom. Možnosť ubytovania. Práca na 3 zmeny(ranná, poobedná, nočná). Platové podmienky: od 4,50€ do 6,50€ v čistom/hod Možnosť poskytovania týždenných Záloh + prémie, + bonusy za kvalitu. Náplň práce: - práca v stoji aj v sede, - kontrola plastových komponentov, - triedenie plastových komponentov, - práca na lisoch. V prípade záujmu nás neváhaj kontaktovať : e-mail : praca@
Holandsko, Viac lokalít - Skladník/Operátor - Od €12.12
Nástupy Ihneď! Team leader, sklad s potravinami- Holandsko, Nijmegen - od €15.94 n/h Brutto Operátor v práčovni - Holandsko,Schiphol, Nederhorst den Berg - od €12.40 p/h Brutto Práca v second hand - Holandsko , Deventer - od €11.60 p/h brutto Sklad s potravinami plus výroba - Holandsko, Nijmegen - od €12.08 p/h Brutto Sklad s mäsom - Holandsko, Veenendaal - od €12.40 p/h Brutto Sklad s Detskými Produktmi - Holandsko, Cuijk- od €11.16 n/h Práca s kvetmi - Holandsko, Huissen - Od €11.75 n/h Brutto Sklad s jedlom - Holandsko, Wijchen - od €11.75 n/h Brutto Príplatky: Nedeľa 200% Nočná zmena 120% Bonus za produktivitu Výplata: Týždenne Garantované hod.: 40 h/ týždenne, možné nadčasy Pracovné zmeny: *podľa pracoviska 06.00-14.00 14.00-22.00 22.00-06.00 Ubytovanie: - zdieľané izby v cene €98 týždenne vrátane všetkých energii (alebo podľa dostupného ubytovania) - v dome sa zdieľajú obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa - býva sa v priemere na dom vo štvoriciach, paticiach - dom je plne vybavený na bývanie Doprava do práce: - autom, bicyklom, mestská doprava - € 0.19/km príspevok na vlastný transport, max €130 mesačne -zamestnávateľ Vám môže poskytnúť zapožičanie bicykla, elekt. bicykla, auta na cestovanie do práce Požiadavky na zamestnancov: - základy anglického jazyka - pracovné pozície je vhodná pre mužov aj ženy Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - podľa vybraných a aktuálnych pozícií - Práca s kvetmi, výroba šišiek, pri výrobe potravín, sklady s oblečením Benefity: - práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu TPP - zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu - zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy - asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením - mzda každý týždeň - pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR - nástupy sú možné každý týždeň Doplňujúce informácie: Prosím kontaktujte Nás, ak hľadáte prácu v zahraničí. Naša spoločnosť hľadá zamestnancov do skladov, hotelierstvo ale aj kvalifikované práce v rôznych štátoch. Barbora Ziaťková 0589 info@ Nájdete Nás-
Pracuj IHNEĎ Práca v sklade. BONUSY Zálohy do 150€
Do strojárskej spoločnosti v Beluši (okres Púchov) hľadáme šikovných pracovníkov do skladu na pozíciu MANIPULAČNÝ PRACOVNÍK s možným nástupom IHNEĎ! Ubytovanie možné v inom meste. Práca vhodná pre MUŽOV! Pracovná zmluva/dohoda/živnosť Práca v 2/4 zmennej prevádzke. Papiere na VZV VÝHODOU nie podmienkou. Platobné podmienky: od 5,00€ do 10,50€/hod v čistom + dochádzkový bonus + týždenné zálohy do 150€ Náplň práce: - naskladňovanie/vyskladňovanie materiálu, - obsluha ručného alebo elektrického paletového vozíka, - odvoz a dovoz spracovaných dielov podľa priloženej dokumentácie, - práca so skenerom, - manipulácia a zabezpečovanie materiálu, - práca podľa požiadaviek nadriadeného. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle mail: praca@
MAG 135 zvárač jednotlivci a partie NEMECKO /HOLANDSKO
Práca na zmluvu pre zváračov od 20.3.2023 / dohodou Praca je na dlhodobo / rok a viac Turnusy 6+1, 9+2 alebo dohodoou Práca v Nemecku mesto Karstädt Vhodná aj pre občanov Ukrajiny, Bieloruska,a pod. Pracuje sa vo výrobe - v hale Možnosť práce aj na montážach Znalosť cudzieho jazyka sa nevyžaduje Ubytovanie sa sťahuje z výplaty Hodina 16 EUR Zálohy týždenne Po zapracovaní navýšenie mzdy Výplatný termín k 15. v mesiaci Potrebná prax, certifikát MAG 135 ------------------------------------------- Práca Holandsko Práca pre občanov EU Pracuje sa na stavbe alebo v hale Mesto Amsterdam Znalosť anglického jazyka Ubytovanie je hradené Hodina 14 EUR Týždenné výplaty Potrebná prax, certifikát MAG 135