inzercia, predaj, predám, bazár

PREDAJ používaná nástenná klimatizácia Multisplit Ferroli

Kategória: Klimatizácie

Predám používanú nástennú klimatizáciu Multisplit Ferroli použitie - 1 x vonkajšia jednotka 2 x vnútorná jednotka.

Vnútorné jednotky sú k dispozícii 3 ks ( jedna je úplne nová ), ale na vonkajšiu jednotku je možné pripojiť max dve vnútorné jednotky. !!!

V minulosti bol systém funkčný len s jednou vnútornou jednotkou, druhú sa nepodarilo sprevádzkovať ( pravdepodobne je niekde chyba v elektronike vonkajšej jednotky ). Klimatizácia je aktuálne odmontovaná. Ku klimatizácii je k dispozícii jeden diaľkový ovládač.

Osobný odber možný v Bratislave V, ( Petržalka ). Obhliadka po dohode možná. Cena je pevná. V cene nie je demontáž, vynesenie z domu ani preprava. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte telefonicky alebo Whatsapp na SMS nereagujem.

Prosím prezrite si veci podrobne vopred a uistite sa, že sú v stave, ktorý akceptujete a máte o ne záujem. Ak vám veci po prebratí, zaplatení, alebo doručení nevyhovujú, nevymieňam ani nevraciam poštovné ani peniaze.
PREDAJ používaná nástenná klimatizácia Multisplit Ferroli
Podobné inzeráty
PREDAJ používaná nástenná klimatizácia Multisplit Ferroli
Predám používanú nástennú klimatizáciu Multisplit Ferroli cena 590,- € Vnútorné jednotky sú 3 ks ( jedna je úplne nová ), ale na vonkajšiu jednotku je možné pripojiť len dve vnútorné jednotky. !!! V minulosti bol systém funkčný len s jednou vnútornou jednotkou, druhú sa nepodarilo sprevádzkovať ( pravdepodobne chyba elektroniky vonkajšej jednotky ). Klimatizácia je aktuálne odmontovaná. Ku klimatizácii je k dispozícii jeden diaľkový ovládač. Osobný odber možný v Bratislave V, ( Petržalka ). Obhliadka po dohode možná. Cena je pevná. V cene nie je demontáž, vynesenie z domu ani preprava. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte telefonicky alebo SMS. Prosím prezrite si veci podrobne vopred a uistite sa, že sú v stave, ktorý akceptujete a máte o ne záujem. Ak vám veci po prebratí, zaplatení, alebo doručení nevyhovujú, nevymieňam ani nevraciam poštovné ani peniaze.
Samsung Multisplit 6,8 kW + 3x Samsung klimatizacia
Predam plne funkcny multisplit Samsung klimatizaciu. 1 x vonkajsia jednotka, vykon 6,8 kW 1 x vnutorna jednotka AR7000 s výkonom chladenia 3,5 kW 2 x vnutorna jednotka AR7000 s výkonom chladenia 2,5 kW 3 x dialkove ovladanie Namontovane v roku 2014. Servisovane kazdy rok. Vnutorne jednotky boli 2x do roka cistene proti bakteriam a zapachu. Skoro ako nove. Dovod predaja, prechadzame na vyssi model. Klimatizaciu si mozete prist vyskusat. Pre zaujemcu bude profesionalne zmontovana (demontaz v cene). Detaily: ---------------------------- SAMSUNG AR7000 s výkonom chladenia 3,5 kW Nástenná klimatizácia Samsung AR7000 s výkonom chladenia 3,5 kW a výkonom kúrenia 4,0 kW je novým modelom z rady Samsung s WiFi. Jednotka je určená do miestnosti cca do 35 m2. VLASTNOSTI JEDNOTKY : ovládanie cez WiFi - odkiaľkolvek extrémne tichá - hlučnosť vnútornej jednotky len 16 dB energetická trieda A++ funkcia kolmého fúkania na podlahu lamely umožňujúce 3D distribúciu vzduchu trojuholníkový vzľad - chladný vzduch rýchlejšie cirkuluje a preniká ďalej do priestoru, až do vzdialenosti 14 m TECHNICKÉ ÚDAJE: chladiaci výkon - 3,5kW výkon kúrenia - 4,0 kW Samsung AR7000 Better s výkonom chladenia 2,5 kW Nástenná klimatizácia Samsung AR7000 s výkonom chladenia 2,5 kW a výkonom kúrenia 3,3 kW je novým modelom z rady Samsung s WiFi. Jednotka je určená do miestnosti cca 10 - 25 m2. VLASTNOSTI JEDNOTKY : ovládanie cez WiFi - odkiaľkolvek extrémne tichá - hlučnosť vnútornej jednotky len 16 dB energetická trieda A++ funkcia kolmého fúkania na podlahu lamely umožňujúce 3D distribúciu vzduchu trojuholníkový vzľad - chladný vzduch rýchlejšie cirkuluje a preniká ďalej do priestoru, až do vzdialenosti 14 m TECHNICKÉ ÚDAJE: chladiaci výkon - 2,5kW výkon kúrenia - 3,3 kW rozmery vnútornej jednotky - 826x260x275 mm
Klimatizácia LG Multisplit s dvoma vnútornými jednotkami
Predám klimatizačný systém LG MULTISPLIT chladenie + kúrenie max. výkon 6,1kW. 1ks vonkajšia jednotka M21AH - na pripojenie pre 3ks vnútorných jednotiek + 2ks vnútorných jednotiek s výkonom chladenia aj kúrenia 2,6kW (postačuje na miestnosť s rozlohou 25m2) . Cena spolu 450eur. Klimatizácia je plne funkčná v 100% technickom stave. Technické parametre vonkajšej jednotky: Chladivo R410A Chladiaci/ vykurovací výkon 6100W. Elektrický príkon od 800W po 2000W.
Klimatizacia  TOSHIBA - MULTISPLIT 3ks kazetovych jednotiek
Predám kvalitný klimatizačný systém TOSHIBA INVERTER . Všetky jednotky v 100% funkčnom stave , odborne demontované a vyčistené. Vonkajšia jednotka MULTISPLIT RAS-5M34UAV-E1, je možne k nej pripojiť až 5ks vnútorných jednotiek. Výkon chladenia + kúrenia 12kW. Vnútorne kazetové jednotky RAS-M10SMUV-E v počte 3ks. Každá ma výkon chladenia + kurenia 2,6kW, spolu s diaľkovým infra ovládaním. TECHNICKÉ PARAMETRE VONKAJŠEJ JEDNOTKY. Chladenie : chladiaci výkon : 10,0 kW elektrický príkon : 2,92 kW EER : 3,42 W trieda energetickej účinnosti : A hladina hluku : 51 dB Vykurovanie : vykurovací výkon : 12 kW prevádzkový rozsah : - 20°C do + 55°C elektrický príkon : 2,83 kW COP : 4,24 kW trieda energetickej účinnosti : A hladina hluku : 54 dB TECHNICKÉ PARAMETRE VNÚTORNEJ JEDNOTKY. Chladiaci výkon (kW): 2,5 Výkon kúrenia (kW): 3,2 Elektrické napájanie (V): 230 Elektrický príkon chladenia (kW): 0,6 Elektrický príkon vykurovania (kW): 0,6 Hlučnosť vnútornej jednotky (dB (A)): 30-37
SAMSUNG 8kW multisplit
Ponúkam klimatizáciu SAMSUNG multisplit s dvoma vnútornými jednotkami, výkon vonkajšej jednotky 8kW chladenie, 9kW kúrenie, vnútorné jednotky 7kW Maldives, 3,5kW Triangel Windfree, Zariadenie ešte nebežalo, záruka
Nástenná klimatizácia FUJITSU ASYG
Používaná funkčná nástenná klimatizácia FUJITSU ASYG14LUCA Cool 4,2 kW, Hot 5,4 kW Tenký a štíhly dizajn vďaka inovatívnemu dizajnu tepelného výmenníka s priemerom 5mm. Režim maximálneho výkonu 20 minútový program maximálneho prúdenia vzduchu s maximálnou rýchlosťou kompresoru. Rýchlo vychladí alebo vykúri miestnosť. 3 režimy časovača - Týždenný - Nastavenie celotýždňového režimu pomocou diaľkového ovládača - Program - ON/OFF sa dá zapnúť 4x za deň a 28x za týždeň - Spánkový - Jednoduché nastavenie spánkového režimu pomocou diaľkového ovládača Temperovanie na 10°C Temperovanie teploty v miestnosti, aby neklesla pod 10°C. Pomocou tejto funkcie sú klimatizované miestnosti v zimnom období chránené proti zamrznutiu. cena novej: 1.500€