inzercia, predaj, predám, bazár

Predaj pozemku v Šálkovej, okres Banská Bystrica

Kategória: Pozemky

XEMAR (kristina.jurgova@ alebo ), ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Šálková, okres Banská Bystrica.

Jedná sa a o parcelu registra ,,C´´, vedenú ako – Orná pôda, o celkovej rozlohe pozemku 861m², nachádzajúcu sa v extraviláne, avšak v zastavanom území obce. 

Pozemok je mierne svahovitý, veľmi slnečný, poskytujúci krásny výhľad na obec. Nachádza sa pri rodinných domoch a využívaný bol ako záhrada. 

Inžinierske siete ako elektrina, voda, plyn a kanalizácia sa nachádzajú na hranici pozemku.

K pozemku je bezproblémový, priamy prístup z asfaltovej cestnej komunikácie.

V okolí danej lokality je veľa možností aktívneho vyžitia v okolitej prírode a zároveň veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta Banská Bystrica.

Cena pozemku je 29.900,- EUR.

V prípade záujmu ma kontaktujte: kristina.jurgova@ / .
Predaj pozemku v Šálkovej, okres Banská Bystrica
Podobné inzeráty
Orná pôda na predaj Kolárovice
Ponúkame na predaj viacero pozemkov v katastrálnom území Kolárovice. Jedná sa o pozemky: Pozemok č. 2. – trvalý trávny porast, parcela registra „C“, výmera 761 m2, šírka pozemku cca 8 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 7 € za m2. Pozemok č.3. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 504 m2, šírka pozemku cca 4 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.4. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 1190 m2, šírka pozemku cca 8 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.5. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 1475 m2, šírka pozemku cca 9 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.6. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 985 m2, šírka pozemku cca 6 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.7. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 1435 m2, šírka pozemku cca 13 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.8. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 662 m2, šírka pozemku cca 37 m. Bez prístupu. Cena je 4 € za m2. Pozemok č.9. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 544 m2, šírka pozemku cca 5 m. Bez prístupu. Cena je 4 € za m2. Pozemok č.10. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 523 m2, šírka pozemku cca 5 m. Bez prístupu. Cena je 4 € za m2. Pozemok č.11. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 1490 m2, šírka pozemku cca 10 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.12. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 378 m2, šírka pozemku cca 5 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.13. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 771 m2, šírka pozemku cca 8 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.14. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 431 m2, šírka pozemku cca 4 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.15. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 375 m2, šírka pozemku cca 4 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.16. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 778 m2, šírka pozemku cca 9 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.17. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 667 m2, šírka pozemku cca 5 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Pozemok č.18. – orná pôda, parcela registra „E“, výmera 1001 m2, šírka pozemku cca 10 m. Prístup k pozemku zo štátnej cesty. Cena je 6 € za m2. Cena je vrátane sprostredkovateľskej provízie
PREDAJ: Pozemok pre investíciu a podnikanie, 4096 m2, Podbre
LÁKA VÁS PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ NA "HLAVNOM ŤAHU"? ...ČO TAK NAJFREKVENTOVANEJŠIA TRASA HOREHRONIA? DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rozľahlý pozemok pre investíciu a podnikanie pri hlavnej dopravnej trase Brezno - Banská Bystrica, v obci Podbrezová, časť Lopej. PREDMET PONUKY Rovinatý, slnečný, severo-východne orientovaný pozemok s výmerou 4096 m2, vedený ako trvalý trávny porast s el. vedením na pozemku, vodovodným potrubím na hranici pozemku a prístupom z hlavnej cesty Brezno - Banská Bystrica. Pozemok je situovaný v extraviláne, v súčasnosti využívaný ako trávny porast, po doplnení územného plánu s možnosťou výstavby. Zo severnej strany je lemovaný hlavnou cestou Brezno - Banská Bystrica, z juhozápadnej strany korytom Hrona vzdialeným 15-20 m od hranice pozemku. LOKALITA Okres Brezno, obec Podbrezová, miestna časť Lopej. Pozemok je situovaný pri najfrekventovanejšej, hlavnej dopravnej trase Brezno (12 km) - Banská Bystrica (32 km), napojenej na rýchlostnú cestu R1 privádzajúcu turistov do rekreačných oblastí Nízkych Tatier (Krpáčovo, Mýto pod Ďumbierom, Tále, Bystrá), Muránskej planiny (Zbojská, Predná Hora) a Slovenského Rudohoria (Čierny Balog, Osrblie a i.), obchodných cestujúcich do regiónu Horehronie, s možnosťou prejazdu do Popradu, Rožňavy, Košíc, Revúcej, Liptovského Mikuláša, či Rimavskej Soboty. ODPORUČENIE MAKLÉRA Pozemok je svojou polohou, rozlohou a rovinatým charakterom ideálny pre podnikanie v oblasti služieb, cestového ruchu, športu a rekreácie, či ľahkého priemyslu. Nepohrdne výstavbou čerpacej stanice, autobazáru, autoservisu, športového areálu, menšej haly, či iného objektu využívajúceho potenciál frekventovanej dopravnej trasy. Rovnako pozemok môže nový majiteľ využiť ako investíciu s potenciálom budúcich období. CENA 149 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. Dohoda na cene možná. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: /kariera.
NOVÁ, NIŽŠIA CENA - PREDAJ: Pozemok pre investíciu a podnika
LÁKA VÁS PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ NA "HLAVNOM ŤAHU"? ...ČO TAK NAJFREKVENTOVANEJŠIA TRASA HOREHRONIA? DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj rozľahlý pozemok pre investíciu a podnikanie pri hlavnej dopravnej trase Brezno - Banská Bystrica, v obci Podbrezová, časť Lopej. PREDMET PONUKY Rovinatý, slnečný, severo-východne orientovaný pozemok s výmerou 4096 m2, vedený ako trvalý trávny porast s el. vedením na pozemku, vodovodným potrubím na hranici pozemku a prístupom z hlavnej cesty Brezno - Banská Bystrica. Pozemok je situovaný v extraviláne, v súčasnosti využívaný ako trávny porast, po doplnení územného plánu s možnosťou výstavby. Zo severnej strany je lemovaný hlavnou cestou Brezno - Banská Bystrica, z juhozápadnej strany korytom Hrona vzdialeným 15-20 m od hranice pozemku. LOKALITA Okres Brezno, obec Podbrezová, miestna časť Lopej. Pozemok je situovaný pri najfrekventovanejšej, hlavnej dopravnej trase Brezno (12 km) - Banská Bystrica (32 km), napojenej na rýchlostnú cestu R1 privádzajúcu turistov do rekreačných oblastí Nízkych Tatier (Krpáčovo, Mýto pod Ďumbierom, Tále, Bystrá), Muránskej planiny (Zbojská, Predná Hora) a Slovenského Rudohoria (Čierny Balog, Osrblie a i.), obchodných cestujúcich do regiónu Horehronie, s možnosťou prejazdu do Popradu, Rožňavy, Košíc, Revúcej, Liptovského Mikuláša, či Rimavskej Soboty. ODPORUČENIE MAKLÉRA Pozemok je svojou polohou, rozlohou a rovinatým charakterom ideálny pre podnikanie v oblasti služieb, cestového ruchu, športu a rekreácie, či ľahkého priemyslu. Nepohrdne výstavbou čerpacej stanice, autobazáru, autoservisu, športového areálu, menšej haly, či iného objektu využívajúceho potenciál frekventovanej dopravnej trasy. Rovnako pozemok môže nový majiteľ využiť ako investíciu s potenciálom budúcich období. CENA 139 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. Dohoda na cene možná. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: /kariera.
Slnečný pozemok predaj B.Bystrica KORDÍKY, 3451 m2
Ponúkame na predaj slnečný STAVEBNÝ POZEMOK s celodenným slnkom, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici, obec KORDÍKY. Nachádza sa v centre obce a v zastavanom územnom pláne obce. Leží v tichej ulici od zástavby starších rodinných domov, pár minút cesty autom z okresného mesta Banská Bystrica. Rozloha pozemku predstavuje 3451 m2. Možnosť výstavby pre viac rodinných domov. Pozemok je mierne svahovitý, je slnečný (celý deň slnko). Pozemok je určený v územnom pláne obce na výstavbu rodinných domov. Momentálne nie je využívaný. INŽINIERSKE SIETE: v dosahu (elektrina a voda). Cez pozemok preteká malý potôčik. Nakoľko sa pozemok nachádza v blízkosti centra obce, sú tam inžinierske siete v dosahu. HOSPODÁRSKA BUDOVA - na začiatku pozemku sa nachádza hospodárska budova. PRÍSTUPOVÁ CESTA: asfaltová obecná cesta + prechod cez spoločný pozemok o výmere 91 m2. Súčasný vlastník pozemku má 1/3 podielové vlastníctvo z tohto malého prístupového pozemku. Rozmery a tvar pozemku sú v galérii fotiek. Pozemok sa predáva ako jeden celok. Energetický certifikát: nie je Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás: Ing. Roman Chomistek tel. č.: Ponúkame na predaj slnečný STAVEBNÝ POZEMOK s celodenným slnkom, ktorý sa nachádza v Banskej Bystrici, obec KORDÍKY. Nachádza sa v centre obce a v zastavanom územnom pláne obce. Leží v tichej ulici od zástavby starších rodinných domov, pár minút cesty autom z okresného mesta Banská Bystrica. Rozloha pozemku predstavuje 3451 m2. Možnosť výstavby pre viac rodinných domov. Pozemok je mierne svahovitý, je slnečný (celý deň slnko). Pozemok je určený v územnom pláne obce na výstavbu rodinných domov. Momentálne nie je využívaný. INŽINIERSKE SIETE: v dosahu (elektrina a voda). Cez pozemok preteká malý potôčik. Nakoľko sa pozemok nachádza v blízkosti centra obce, sú tam inžinierske siete v dosahu. HOSPODÁRSKA BUDOVA - na začiatku pozemku sa nachádza hospodárska budova. PRÍSTUPOVÁ CESTA: asfaltová obecná cesta + prechod cez spoločný pozemok o výmere 91 m2. Súčasný vlastník pozemku má 1/3 podielové vlastníctvo z tohto malého prístupového pozemku. Rozmery a tvar pozemku sú v galérii fotiek. Pozemok sa predáva ako jeden celok. Energetický certifikát: nie je Ak Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás: Ing. Roman Chomistek tel. č.: alebo Janka Očenášová tel. č.: alebo Janka Očenášová tel. č.:
Predaj pozemku v obci Čerín, okres Banská Bystrica
XEMAR (kristina.jurgova@ alebo ), ponúka na predaj pozemok na polosamote v obci Čerín, určený v územnom pláne na výstavbu rodinného domu, vzdialený 12 km od centra mesta Banská Bystrica. Jedná sa a o parcelu registra ,,C´´, vedenú ako – Zastavaná plocha a nádvorie a Ostatná plocha, o celkovej rozlohe pozemku 1929m², nachádzajúcu sa v extraviláne, avšak v zastavanom území obce.  Pozemok je prevažne rovinatý, veľmi slnečný, situovaný v úzadí obce, kde je len pár nových rodinných domov, čo je veľkou výhodou vzhľadom na ticho, pokoj a súkromie danej časti obce. Inžinierske siete ako elektrina a voda sa nachádzajú na pozemku, kanalizáciu je potrebné riešiť septikom, plyn na pozemku nie je. K pozemku je bezproblémový, priamy prístup z asfaltovej cestnej komunikácie. V okolí danej lokality sa na skok nachádzajú obce s kompletnou občianskou vybavenosťou, veľa možností aktívneho vyžitia v okolitej prírode a zároveň veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta Banská Bystrica. Cena pozemku je 199.000,- EUR. V prípade záujmu ma kedykoľvek kontaktujte: kristina.jurgova@ / .
Predám pozemky v okolí Košič - lokalita Zdoba a Krásna
Predaj najlepsie vsetkého naraz - prepis na jedneho nového majitela. Cena dohodou - predaj najvyššiej nabídke. Predám pozemky: 1. Spoluvlastnický podíl 1/1230 nemovité věci zapsané na LV č. 5326, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 1089 ostatní plocha o výměře 381 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 2. Spoluvlastnický podíl 1/1230 nemovité věci zapsané na LV č. 5327, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 1140/9 ostatní plocha o výměře 457 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 3. Spoluvlastnický podíl 265/909 nemovité věci zapsané na LV č. 5782, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12279 trvalý travní porost o výměře 1818 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi včetně příslušenství. 4. Spoluvlastnický podíl 487/1192 nemovité věci zapsané na LV č. 6116, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované v katastrální mapě, a to p.č. 12660 trvalý travní porost o výměře 1192 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 5. Spoluvlastnický podíl 131/916 nemovité věci zapsané na LV č. 6161, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 11138 orná půda o výměře 733 m²,, se všemi součástmi, právy a povinnostmi včetně příslušenství. 6. Spoluvlastnický podíl ½ nemovité věci zapsané na LV č. 6177, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12778 orná půda o výměře 1164 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 7. Spoluvlastnický podíl 1/6 nemovité věci zapsané na LV č. 6238, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12780 orná půda o výměře 390 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 8. Nemovité věci zapsané na LV č. 6287, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 11134 orná půda o výměře 950 m²,p.č. 11899 orná půda o výměře 914 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 9. Spoluvlastnický podíl 1/8 nemovité věci zapsané na LV č. 149, okres Košice – okolie, obec Sady nad Torysou, k.ú. Zdoba, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 622 zahrada o výměře 771 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 10. Spoluvlastnický podíl 23/240 nemovité věci zapsané na LV č. 1061, okres Košice – okolie, obec Sady nad Torysou, k.ú. Zdoba, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 869 orná půda o výměře 2704 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi.