inzercia, predaj, predám, bazár

Predaj prírodnej kozmetiky v Eurovea

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme nového člena tímu na predaj prírodnej kozmetiky do nákupného centra Eurovea do zabehnutého kiosku. Práca je možná na skrátený uväzok, na plný uväzok aj na živnosť. Odmeňovanie závisí od pracovnej doby a druhu pracovného pomenu. Ak hľadáte prácu s príjemným pracovným prostredím, atraktívnymi benefitmi a možnosťou rastu v zaujímavej oblasti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis na info@ vrátane profilnej fotografie a informácie o Vašich časových možnostiach.

Náplň práce:
Predaj sortimentu prírodnej kozmetiky v predajni v bratislavskom nákupnom centre Eurovea
Aktívna starostlivosť o zákazníka a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi.
Príjem, dopĺňanie a inventarizácia tovaru, sledovanie záručných dôb.
Profesionálna prezentácia tovaru.
Riešenie zákazníckych otázok a prianí.
Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne.
Aktívna komunikácia a pohotové riešenie akejkoľvek situácie.
Ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť.
Práca s e-kasou.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Stabilné, dlhodobé zamestnanie v slovenskej spoločnosti.
Príjemné, pozitívne a voňavé pracovné prostredie.
Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup produktov.
Motivačné zamestnanecké súťaže.
Odmeny za skvelý výkon.
Prémie podľa odpredajov.
Možnosť realizácie vlastných nápadov.
Otvorená komunikácia v rámci pracovného tímu.
Predaj prírodnej kozmetiky v Eurovea
Podobné inzeráty
Trdlokafe obsluha na prevadzke OC Nivy a Eurovea
Hľadáme kolegov a kolegyne do stánku Trdlokafe v NC Eurovea Bratislava a OC Nivy, ktorí nám pomôžu s prevádzkou stánku. Ponúkame možnosti ranných, poobedňajších alebo celodenných smien. ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE? ● starostlivosť o stánok Trdlokafe ● príprava trdelníkov a nápojov podľa menu ● práca so systémom pokladne ● komunikácia so zákazníkmi a predaj tovaru ● udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku ČO BY STE MAL/A SPĹŇAŤ? ● byť komunikatívny a usmievavý človek ● byť flexibilný/á ● vlastniť potravinársky preukaz ● zameriavať sa na klientov a rád/rada jednať so zákazníkmi ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ? ● možnosť víkendovej brigády či prispôsobenia smien pre študentov ● prácu v mladom a priateľskom kolektíve ● možnosť smien aj ako výpomoc vždy, keď je potrebné ● mzdové ohodnotenie 4-9 EUR/hod podľa predajných zručností Nástup: ihneď Lokalita: Pribinova 8, Bratislava, NC Eurovea Bratislava Mzdové podmienky: 4-9 EUR/hod
Pokladníčka-Pokladník FastFood Eurovea, Bory Mall
Pokladníčka-Pokladník Hľadáme šikovnú pokladníčku/pokladníka na výdaj stravy do fastfoodu v nákupnom centre Eurovea, Bory Mall. Možná aj brigáda na 5hodín denne. Pracovná doba 1. 8hod 2. krátky/dlhý. Plat 900€-1300€ podľa pracovného nasadenia +tringelty + odmeny za výkon podľa tržieb. Kontakt:☎️ Meno: Ivan Telefon: E-mail: merksro@ Cena: 1100€-1300€ čistom
Obchodný zástupca
Hľadáme obchodných zástupcov pre našu spoločnosť zaoberajúcou sa dovozom a distribúciou potravín a prírodnej kozmetiky. Práca nie je na TTP Odmena: percentuálny podiel z uzatvorených objednávok/zmlúv + odmena za dosiahnutie stanovených cieľov predaja V prípade záujmu nás prosím kontaktujte mailom:
Predajca/predajkyňa domácich farmárskych potravín
Na prevádzky v Bratislave v prijmeme zodpovedné a príjemné posily s pozitívnym prístupom k zákazníkovi. Ponuka je ideálna aj pre mamičky na MD, prípadne pre dôchodcov a zdravotne znevýhodnených. Prosíme kandidátov, aby reagovali na ponuku, len v prípade, ak sú schopní pracovať na jednom z miest: Bratislava Eurovea, OC VIVO alebo Kamenné námestie. Prax v potravinách nie je podmienkou, ale je vítaná :) Náplň práce: • objednávanie tovaru, preberanie tovaru • predaj balených mäsových výrobkov, výrobkov z ovčieho a kravského mlieka, zemiakových výrobkov, vín a iných farmárskych produktov konečnému spotrebiteľovi • pomoc pri výbere tovaru a obsluha zákazníkov • práca s registračnou pokladňou a PC
Prijmem obchodného zástupcu
Sme firma zaoberajúca sa predajom a distribúciou profesionálnej vlasovej kozmetiky a kaderníckych potrieb . Náplň (druh) práce • starostlivosť o existujúcich zákazníkov, akvizicia nových klientov • príprava cenových ponúk podľa potrieb zákazníkov • priama komunikácia so zákazníkmi • prezentácia a distribúcia produktov • aktívny predaj výrobkov • dodržiavanie firemných cieľov, cenovej politiky • pravidelný report z pracovného týždňa . .pracovná pozícia vhodná pre uchádzača z Prešovskeho kraja. Ponúkané výhody Provízie z predaja, služobný automobil, mobilný telefón, školenia, možnosť osobného rastu, výrobky za zamestnanecké ceny. Zručnosti, schopnosti Vodičské oprávnenie: Skupina B (aktívne ) Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Internet - základne Ďalšie požiadavky: • samostatnosť • vysoké pracovné nasadenie • orientácia na zákazníka • skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou • komunikačné a prezentačné schopnosti • príjemné vystupovanie • schopnosť a ochota rýchlo sa učiť • flexibilita, kreativita, zodpovednosť. Plat: základná zložka + variabilná zložka, t.j. % z predaja tovaru, V prípade záujmu životopis zaslať : storinskylukas@ Druh pracovného pomeru : živnosť , TPP
Predavač - Asistent do internetového obchodu
Ponúkame pracovnu pozíciu: predavac- asistent predaja do internetového a kamenneho obchodu- Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny Od 900 EUR/mesiac Moznost pracovat na dohodu alebo aj brigadne, odmena 7eur/Hod + prispevok na obed. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti -komplexné vykonávanie predajných činnosti prevádzkovej jednotky v predajni -vykladanie a dokladanie tovaru na predajni, -nahrávanie tovaru do e-shopu a pripisovanie položiek do skladového systému Profit365, -následná upráva ceny podla porovnávaču cien , -objednávanie tovaru podla poklesu skladových zásob, -priamy predaj tovaru na kamennej predajni v Bratislave, Predajna je otvorena v pracovne dni od 10:00- 18:00 Hod. -obsluhovanie zákazníkov, -práca s pokladňou a interným ekonomickým a informačným systémom (Profit 365), -realizácia bezhotovostných platieb, obsluha platobného terminálu, -komunikovanie so zákazníkmi, ktorí preferujú komunikáciu po telefóne, alebo e-mailom. - príprava objednávok, ktoré si zákazníci objednajú cez e-shop, -kreatívna práca s tovarom najvyššej kvality, -práca v stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti, -Zamestnanecké zľavy na nákup nášho tovaru. -Príspevok na stravné nad rámec zákona. Zamestnanecké výhody, benefity -Zamestnanecké zľavy na nákup nášho tovaru. -Príspevok na stravné nad rámec zákona. Stručná charakteristika spoločnosti (údaj prevzatý z firemného konta na ) Ostatné znalosti world + excel - Základy Spoločnosť sa zaoberá predajom parfumov a kozmetiky cez internet, a v Kamennej predajni v Bratislave na Mierovej145 za internetove ceny !