inzercia, predaj, predám, bazár

Predám býčka (býka, teľa, telata) za výhodnú cenu 950 eur/ks

Kategória: Dobytok

Predám býčka (býka, teľa, telata) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 950 eur/ks. Dobre žerie a priberá. Vhodný aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno kríženec Charloise (šarloak) x Limousine, váha cca 300-320kg. Cena 950 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Možnosť s číslom a pasom aj bez čísla a bez pasu. Býk sa cez deň pasie a večer je prikrmovaný. Chovaný na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučený na reťaz aj na elektrický ohradník. Je krotkej povahy. Volať môžete kedykoľvek na .
Predám býčka (býka, teľa, telata) za výhodnú cenu 950 eur/ks
Podobné inzeráty
Predám býčka (býka, teľa) za výhodnú cenu 950 eur/ks
Predám býčka (býka, teľa) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 950 eur/ks. Dobre žerie a priberá. Vhodný aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno kríženec Charloise (šarloak) x Limousine, váha cca 270-290kg. Cena 950 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Možnosť s číslom a pasom aj bez čísla a bez pasu. Býk sa cez deň pasie a večer je prikrmovaný. Chovaný na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučený na reťaz aj na elektrický ohradník. Volať môžete kedykoľvek na .
Predám býčka (býka, teľa) za výhodnú cenu 600 eur/ks
Predám býčka (býka, teľa) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 600 eur/ks. Dobre žerú a priberajú, rastú ako z vody. Vhodné aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno Charloise (šarloak) a Limousine x salers, váha cca 150-170kg. Cena biely 600 eur, svetlohnedý za 600 eur, tmavohnedý s bielym znakom 600 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Bez čísla a bez pasu. Býčky sa cez deň pasú a večer sú prikrmované. Chované na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučené sú na reťaz aj na elektrický ohradník. Volať môžete kedykoľvek na . Fotky sú staršie, novšie pridám cez víkend, keď bude viac času...
Predám býčka (býka, teľa) za výhodnú cenu 850 eur/ks
Predám býčka (býka, teľa) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 850 eur/ks. Dobre žerie a priberá. Vhodný aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno kríženec Charloise (šarloak) x Limousine, váha cca 230-250kg. Cena 850 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Možnosť s číslom a pasom aj bez čísla a bez pasu. Býk sa cez deň pasie a večer je prikrmovaný. Chovaný na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučený na reťaz aj na elektrický ohradník. Volať môžete kedykoľvek na .
Predám býčka (býka, teľa) za výhodnú cenu 850 eur/ks
Predám býčka (býka, teľa) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 850 eur/ks. Dobre žerie a priberá. Vhodný aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno kríženec Charloise (šarloak) x Limousine, váha cca 250-270kg. Cena 850 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Možnosť s číslom a pasom aj bez čísla a bez pasu. Býk sa cez deň pasie a večer je prikrmovaný. Chovaný na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučený na reťaz aj na elektrický ohradník. Volať môžete kedykoľvek na .
Predám býčka (býka, teľa) za výhodnú cenu 850 eur/ks
Predám býčka (býka, teľa) krásnej dlhej a mohutnej postavy za výhodnú cenu 850 eur/ks. Dobre žerie a priberá. Vhodný aj na zabitie aj na výkrm. Plemeno kríženec Charloise (šarloak) x Limousine, váha cca 260-280kg. Cena 850 eur. Môžem aj priviezť, mám vlastný prívesný vozík pre kone. Do neďalekej vzdialenosti dovoz zdarma. Možnosť s číslom a pasom aj bez čísla a bez pasu. Býk sa cez deň pasie a večer je prikrmovaný. Chovaný na zelenej pastve, sene, vode a jablkách. Naučený na reťaz aj na elektrický ohradník. Volať môžete kedykoľvek na .
Plemenné býky Blonde d’Aquitaine
Bully spol. s.r.o. ponúka na predaj plemenné býky Blonde d’Aquitaine. Býky majú vyšetrenie plodnosti, nasadené nosné krúžky, sú pravidelne vakcinované a odčervované. 1. Býk narodený 15.11.2021, matka Fantóm (HU) po otcovi Oran (HU), otec býka Úsvit BDV 560. Bodové ohodnotenie býka 71b. Cena 5200€ + DPH. Predaný 2. Býk narodený 16.12.2021, matka Kacer (HU) po otcovi Oran (FR), otec býka Úsvit BDV 560. Bodové ohodnotenie býka 66b. Cena 4500€ + DPH. VOĽNÝ (po zrušenej rezervácii) 3. Býk narodený 8.9.2021, matka Csako (HU) po otcovi Benjamin (SE), otec býka inseminačný býk Messager (FR) VBD 029. Býk je geneticky bezrohý. Bodové ohodnotenie 71b. Cena 5200€ + DPH. Predaný