inzercia, predaj, predám, bazár

Predam chladiace zariadenie

Kategória: Klimatizácie

Predam chladiace zariadenie ako na obrazku. Mam 6 kusov. Su nove, nepouzite. Cena jedneho 400€.
Predam chladiace zariadenie
Podobné inzeráty
Predam chladiace zariadenie
Predam chladiace zariadenie ako na obrazku. Mam 6 kusov. Su nove, nepouzite. Cena jedneho 500€.
Multifunkcne chladiace zariadenie Sanat MF-688
Predám multifunkcne chladiace a vykurovacie zariadenie zn. Sanat MF-688. Ochladzuje, čistí a zvlhčuje vzduch, funguje aj ako ventilator, ionizator a v zime vykuruje. Napätie: 220 - 240V, 50Hz, 110V, 60Hz, výkon: 75W (chladenie), 2000W (ohrev), množstvo aniónov: 2 x 106/cm. Objem vodnej nádrže: 9,5L. Objem vzduchu: 300m h. Len osobný odber.
OneConcept Arctic Cube ochladzovač vzduchu (10035827) čierna
Plne funkčný, trocha ošúchaný, iba vizualná vada Ochladzovač vzduchu OneConcept Arctic Cube sa postará o chladnú hlavu, príjemnú klímu v miestnosti a čistý vzduch.Vďaka premyslenej konštrukcii zjednocuje ochladzovač vzduchu OneConcept Arctic Cube štyri zariadenia v jednom. Ventilátor zaisťuje neustále prúdenie vzduchu a podporuje tým ochladzovanie tela cez kožu. Integrovaná odparovacia doska sa navlhčí vodou z nádrže. Len čo tadiaľ prejde prúd vzduchu, jemný vodný film sa odparí. Počas tohto odparovania sa zo vzduchu odoberá teplo. Odparovací výkon sa postará o príjemný vzduch v miestnosti aj v zime. Vďaka predným klapkám a manuálne nastaviteľným vertikálnym lamelám na zariadení môžeš optimálne nasmerovať smer vetra tak, aby sa k tebe dostala chladná sviežosť presne alebo aby sa prúd vzduchu posúval. S maximálnou rýchlosťou vzduchu 230 m³/h sa postará zariadenie Arctic Cube nielen o pohyb a chladenie vzduchu, ale tiež ho čistí. Izoluje ióny, ktoré zo vzduchu v miestnosti odstraňujú zápach a nečistoty a viažu ich.Trojnásobná sila proti letným horúčavám: môžeš si vybrať medzi silným, stredným alebo slabým prúdením vzduchu. Vyber si aj svoj obľúbený režim. V normálnom režime pocítiš konštantné prúdenie vzduchu, zatiaľ čo prírodný režim napodobňuje nepravidelné pohyby skutočného vetra. Prietok vzduchu je v miernych intervaloch nočného režimu oslabený a ochladzovanie sa postupne vypína. Pri 40 dB je zariadenie veľmi tiché pre nerušený spánok. Vďaka jeho kompaktným rozmerom ho možno umiestniť kamkoľvek a dá sa ľahko prenášať. Jednoduchá farba a dizajn sa úžasne začlenia do každého interiéru.Mobilný, kompaktný a výkonný: ochladzovač vzduchu OneConcept Arctic Cube ťa osvieži počas letných horúčav. Ekonomický a kompaktný: s výkonom len 40 W sa vytvorí prietok vzduchu až 230 m³/h h, 4 v 1 zariadenie: ventilátor, ochladzovač vzduchu, čistič vzduchu a zvlhčovač v jednom, Variabilný prúd vzduchu: automatická horizontálna oscilácia a manuálne nastaviteľná vertikálna oscilácia, Praktický a príručný: odnímateľná 3-litrová nádrž na vodu a 2 chladiace akumulátory, Jednoduché ovládanie: vďaka pohodlnému diaľkovému ovládaču a intuitívnej dotykovej ovládacej ploche, Sloboda pohybu: kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť pre mobilné použitie, 4 v 1 efektivita: ventilátor, ochladzovač vzduchu, čistič vzduchu a zvlhčovač vzduchu v jednom zariadení, Čistý vzduch v miestnosti: funkcia ionizátora čistí vzduch
Prenosná Klíma/ventilátor/ochladzovač DOMO dostupný 20.2.
Zdravím mám na predaj ochladzovač DOMO DO152A Aircooler. Je nový pár krát použitý bez poškodenia. Cena nového 125€ Moja cena 60€ Dôvod predaja sťahovanie a nevyužitie. Viac info: Ochlaďte svoj dom s ochladzovačom vzduchu DO152A od DOMO. Toto zariadenie distribuuje studený vzduch, takže ho okamžite ochladíte vo svojej spálni. Takže už žiadne bezsenné teplé noci. Tento ochladzovač vzduchu má tri rýchlosti, tri funkcie (prirodzená, normálna, spánok a extra funkcia morského vánku) a časovač na 7,5 hodiny. Takto si môžete nastaviť zariadenie podľa miestnosti, v ktorej ho chcete používať. Pomocou diaľkového ovládača môžete ľahko nastaviť rýchlosť a funkciu na diaľku. Súčasťou sú dva chladiace prvky a odnímateľná nádrž na vodu má objem 5,5 l. Viac info emailom. Klikni na meno a kukni aj ostatné inzeráty. dostupný 20.2.!
NOVÝ   Prenosný ventilátor/ochladzovač  dostupný 20.2
Zdravím mám na predaj ochladzovač DOMO DO152A Aircooler. Je nový pár krát použitý bez poškodenia. Cena nového 125€ Moja cena 45€ Dôvod predaja sťahovanie a nevyužitie. Viac info: Ochlaďte svoj dom s ochladzovačom vzduchu DO152A od DOMO. Toto zariadenie distribuuje studený vzduch, takže ho okamžite ochladíte vo svojej spálni. Takže už žiadne bezsenné teplé noci. Tento ochladzovač vzduchu má tri rýchlosti, tri funkcie (prirodzená, normálna, spánok a extra funkcia morského vánku) a časovač na 7,5 hodiny. Takto si môžete nastaviť zariadenie podľa miestnosti, v ktorej ho chcete používať. Pomocou diaľkového ovládača môžete ľahko nastaviť rýchlosť a funkciu na diaľku. Súčasťou sú dva chladiace prvky a odnímateľná nádrž na vodu má objem 5,5 l. Viac info emailom. Klikni na meno a kukni aj ostatné inzeráty. dostupný 20.2.!
Predám
Predám chladiace zariadenie do chladiaceho boxu, viac info po telefóne.