inzercia, predaj, predám, bazár

Predám hernú myš Asus Rog Pugio II

Kategória: Myši

Predám túto skvelú hernú myšku Asus ROG Pugio II.
Ako nová ešte v záruke kupovaná 10.11.2022 v Alze.
Prechádzam na Apple Mac...
Myška je v tip top 100% stave.
Predám hernú myš Asus Rog Pugio II
Podobné inzeráty
Nova herna mys Asus ROG Gladius II Origin
Predam novu nerozbalenu hernu mys Asus ROG Gladius II Origin. Výkonná herná myš Asus ROG Gladius II Origin v čiernom ergonomickom prevedení je určená pre pravákov. Je vybavená optickým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 12 000 DPI pre presné a precízne snímanie a 6 programovateľnými tlačidlami. Tlačidlá myši disponujú odolnými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov stlačení. Výsuvný mechanizmus vymeniteľných spínačov ROG umožní rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí. Súčasťou je štýlové podsvietenie Aura RGB s podporou Aura Sync pre synchronizáciu s ostatným príslušenstvom. K zariadeniam sa myš pripojí pomocou odnímateľného USB kábla – v balení sa nachádza 1x 2 m opletený kábel a 1x 1 m gumový kábel.
[PREDÁM] Herná myš Razer Mamba Elite
Predám používanú hernú káblovú myš Razer Mamba Elite. Myš už neobsahuje záruku ale je plne funkčná bez povrchových škrabancov či technických škôd. Známky použitia vykazuje iba spodok, je ošúchaný, ale nie je to cítiť pri hraní. Technické parametre: USB myš vhodná pre pravákov, optická, viacfarebné podsvietenie, 16000DPI, dĺžka kábla 2.1 m, rýchlosť reakcie myši 1 ms... Optická funkcia ručí za presnú odozvu. Myš predávam za 40€ (+ dopravné). Malá zľava v prípade ak zaplatíte kartou vopred (mám TatraBanku). Možnosť osobného odberu ak ste z Nitrianskeho kraja. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte e-mailom alebo na mojom telefónnom čísle.
Asus ROG Gladius II Origin
Predávam optickú myš Asus ROG Gladius II Origin. Myška je úplne nová, nikdy nevybalená, nepoužitá.
Predám wireless myš DELL
Predám DELL myš MS5120W (s bočnými tlačidlami) alebo MS3320W. Myš je úplne nová, nepoužívaná. Veľkou výhodou je možnosť zapojenia cez bluetooth alebo cez usb port. V balení je aj batéria. Cena za MS5120W - 12 EUR Bližšie info: Cena za MS3320W - 10 EUR Bližšie info:
Predám hernú myš Cerberus - NOVÁ
Predám novú zabalenú hernú myš Cerberus. + poštovné, alebo osobný odber
Predám hernú myš Acer Nitro Gaming Mouse
Predám plne funkčnú hernú myš Acer Nitro Gaming Mouse. Drôtová (USB) vhodná pre pravákov. 6 možností farebného podsvietenia. Dĺžka kábla 1,5m