inzercia, predaj, predám, bazár

Predám LG L70

Kategória: LG

Predám telefón D320N, odblokovaný Orange, T-com, O2 som nemal možnosť vyskúšať, so slotom na microSD kartu, s nabíjacím káblom, s náhradnou batériou, vhodný na bežné telefonovanie. Cena s poštovným na dobierku.
Predám LG L70
Podobné inzeráty
LG L70 (D320n)
Predam LG L70,je neblokovany.blizsie info po telefone.pozri vsetky moje inzeraty
LG L70
Predám LG L70 v peknom stave.Plne funkčný. Displej bez škrabanca. Dvojjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 Podpora microSDHC pamäťových kariet. 4GB vnútorná pamäť 1GB RAM 5MPix fotoaparát s bleskom telefon má aj rádio bez potreby pripojenia na internet. Uplne nová originálna batéria. Platné do zmazania.
Mobil na predaj
Predam telefon znacky LG, model L70. Vhodny pre starsich pouzivatelov. Telefon disponuje zjednodusenim pouzivanim.
LG L 70
Predám zachovalý smartfón LG L70. Osobný odber PK,BA,SC, TT. Na dobierku po zaplatení poštovného vopred na účet. Podobné ako Samsung
LG L70
Predám Android telefón LG Plne funkčný Dvojjadrový procesor Qualcomm Snapdragon .200 Podpora microSDHC pamäťových kariet. 4GB vnútorná pamäť 1GB RAM 5MPix fotoaparát s bleskom telefon má aj rádio bez potreby pripojenia na internet. nová baterka
Telefon na predaj
Predam telefon znacky LG, model L70. Vhodny pre starsich pouzivatelov. Telefon disponuje zjednodusenim pouzivanim. Posielam aj na dobierku.