inzercia, predaj, predám, bazár

Predám luster

Kategória: Lampy, osvetlenie

Predám luster na klasické žiarovky
Info po telefóne
Predám luster
Podobné inzeráty
Predám luxusny luster
Predám luxusny luster Farba: rose gold Priemer:60 cm Výška: nastaviteľná Zavesenie:klasické na centrálny hák Váha lustra: 9kg Krásna kombinácia farieb, jedinečný vzhľad. Cena: 150€ /ks Kompletné originál balenie lustre neboli nikdy použité sú úplne nové. Mam dva rovnaké kusy Krištáľový luster Klasický luster Vintage luster Retro luster Taliansky luster Luxusné svietidlo
Drevena štýlovi luster
Krasny dreveny luster s novymi ziarovkami maly a velky. Velky luster širka 55 cm. Maly luster širka 18 cm. Prosim nevolat napiste radsej email alebo whatsapp, spravu. Velky luster cena 190 Maly luster cena 35
Lampa, luster, tienidlo
Predám novú lampu, luster a malý luster, malý luster za 12€ veľký luster 40€. Písať mail.
Lampa, luster, tienidlo
Predám novú lampu, luster a malý luster, malý luster za 15€ veľký luster 35€. Písať mail. Skúste pozrieť všetky moje inzeráty.
Secesný luster - originálne komponenty - po renovácii
secesný luster z pôvodne petrolejovej lampy obnovené z pôvodných dielov Celková výška: cca 100 cm Výška (lustra): cca 40 cm Šírka: cca 25 cm krásny stropný luster bol vyrobený z masívneho kovu a má a jasne secesný nezameniteľný vzhľad. Drobné poškodenia nie sú viditeľné a boli väčšinou odstránené reštaurovaním Obrázky veľmi dobre popisujú stav. Pôvodná ťažná záťaž bola nahradená pevnými reťazami, ale stále je nastaviteľná. Sklenené tienidlo a sklenený valec sú v perfektnom stave. Elektrická inštalácia nie je úplne zmontovaná, aby bolo možné použiť iné typy žiaroviek Je dôležité poznamenať, že luster nie je 100% rovnakého typu ako pôvodný luster, pretože pri reštaurovaní boli použité aj diely z iných výrobkov tej istej doby - napriek tomu ide o veľmi dekoratívny kúsok. Najradšej v BA osobne, ale aj dobierka je možná ( + 6 €)
Lustre
Na predaj 1/ mosadzný luster 8-ramenný, cena 230€; 2/ 5-ramenný zelený luster, cena 119€; 3/ luster 6-ramenný striebornej farby, cena 159€; 4/ luster 6-ramenný s tienidlami, cena 129€; 5/ luster 9- rammenný, cena 129€. Pošlem na dobierku, dohoda možná, volajte . Pozri všetky moje inzeráty.