inzercia, predaj, predám, bazár

Predám nasledovný vozový park

Kategória: Odrážadlá

Predám hračky na dvor, motorka už nie je. Najlepšie vsetko spolu. Cena dohodou. Inzerát platí do vymazania.
Predám nasledovný vozový park
Podobné inzeráty
Odrážadlo, kolobežka, bicykel - vozový park od 1.roku
Predám vozový park po dcére obsahujúci: - odrážadlo auto (bobby car) zn.Mercedes - odrážadlo motorka - odrážadlo - nácvik na bicykel - svietiaca kolobežka s dvoma kolesami vpredu - kolobežka modrá s motívom FROZEN - skladacia kolobežka bielo fialová - bicykel 16tka (k bicyklu su aj pomocné kolieska) všetko vo výbornom stave, zaberá nám to miesto v pivnici len osobný odber v BA
predám odrážadlo trojkolesové,skladacie-znížená cena
predám toto odrážadlo v super stave...ako nové...málo používané no nám je už malé...pôvodná cena 35 euro...teraz cena znížená z 25 na 17 euro čiže konečná cena....pri odbere viac vecí dohoda istá...pozrite aj ostatné moje ponuky...rušíme vozový park našej malej z ktorého už vyrástla...poprípade aj oblečenie a obutie...niektoré veci iba raz alebo pár krat použité ...aj značkové veci za super ceny.
Vozový park
Kto dá druhú šancu vozovému parku za symbolickú cenu? Spolu 10€. V prípade záujmu, prosím, volať. Osobný odber.
Predám odražadlá 2ks
Predám detské zvukové autíčko/odrážadlo od značky Kiddieland. Poslúži aj ako podpora pre prvé krôčiky a tiež ako zábavný dopravný prostriedok. Má množstvo pohyblivých častí a vydáva zvukové a svetelné efekty. Veľkosť: 50 cm. Po 1 dieťati. Všetko plne funkčné. Cena v dráčiku 40€, predám za 25€. Pridám k nemu aj druhé odrážadlo za 5€. Najlepšie obe spolu, ale predám aj samostatne. Pri odbere oboch pridám ako darček detský fúrik.
Predám odrážadlo Pukylino 2ks
Predám 2ks málo využívaných štvorkolesových odrážadiel Pukylino. Kupovali sme ich pre dvojičky, ktoré nám už z nich vyrástli . Sú v bezchybnom stave, takmer ako nové . Predám aj jednotlivo. Cena je uvedená za 1ks.
Predám trojkolku kinderkraft modrú
Predám trojkolku kinderkraft modrú, používanú cca 2,5 roka. Má striešku ako ochranu pred dažďom a slnkom , riadiacu tyč pre rodiča , veľmi pohodlná, bezpečnostné pásy pre dieťa, malý košík ako úložný priestor, držiak na fľašu a závesná kapsička. Vnútro sa dá vyndať a oprať, ľahká údržba. Používaná ale funkčná má len kozmetické vady, viď foto (zošúchaný znak na tyči, gumový kraj na detskej rukoveti potrhaný) . Pc 130€ predám za 50€. piste email alebo sms