inzercia, predaj, predám, bazár

Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty

Kategória: Nábytok pre deti

Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník, 3 napínacie plachty. Všetko v super stave.
Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty
Podobné inzeráty
Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty
Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník, 3 napínacie plachty.
Detská postieľka Ikea gulliver, matrac, kolotoč
Detská postieľka: IKEA-GULLIVER (breza); Výškovo nastaviteľná, odnímateľná jedna strana; Kvalitný Madrac: Bambino-extra - odzipsovateľný; Chránič matracov + Plachty + perina+obliečky (Postel+Madrac+periny 140Eur). Kolotoč nad postieľku Chicco Kolotoč Nad Postieľku Stars Pink (70Eur) Použité pri dvoch dievčatách ktoré ju od cca 1 roku nevyužívali. Všetko v TOP stave, bez známok používania. Uprednostním predaj celého balíka SPOLU.
Predám postel a madrac spolu
Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník.
Predám detskú posteľ s matracom 180x80 cm
Detská posteľ 180x80 cm Predám kvalitnú detskú posteľ Paul rozmer 180 x 80cm masív vo farbe prírodného borovicového dreva + matrac. Posteľ má pevný drevený rošt, výrobca udáva nosnosť 100 kg, je bezpečná a stabilná. Posteľ má zábrany z troch strán. Posteľ je univerzálna, pri montáži zábran si viete určiť, či bude posteľ pravá alebo ľavá. Posteľ je v bezchybnom stave. Cena novej postele od výrobcu je 130 eur bez matraca. Posteľ predávame spolu s kvalitným penovým matracom. Naša cena spolu za posteľ a matrac je 170 eur. Iba osobný odber Košice.
IKEA postieľka Sundvik a madrac Krummelur
Predám postieľku a madrac. Madrac v záruke blok priložím, syn na ňom nikdy nespal lebo spával spolu s nami a postieľka má miestami škrabance. Predaj spolu. Postieľka je demontovaná. Vramci Nitry viem priniesť
Postieľka GULLIVER
Ponúkam na predaj postieľku GULLIVER z IKEI po jednom dieťati. K postieľke sme dokupili kokosový madrac. Postieľka aj madrac sú vo výbornom stave. Spodný diel detskej postieľky môžete umiestniť do dvoch rôznych výšok. Jednu stranu postieľky možno sňať, keď dieťa bude dostatočne veľké, aby postieľku preliezlo. Rošt detskej postieľky je dobre vetraný, čím vytvára dobré podmienky pre spánok vášho dieťatka. Rozmery: 60 x 120 cm Cena novej postieľky 129,-€ + 60,-€ madrac. V komarnanskom a novozámockom okrese vieme dovoz zabezpecit bezplatne.