inzercia, predaj, predám, bazár

Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty

Kategória: Nábytok pre deti

Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník, 3 napínacie plachty. Všetko v super stave.
Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty
Podobné inzeráty
Predám postel a madrac zadarmohraci slon, chránič, 3 plachty
Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník, 3 napínacie plachty.
OrthoMatra Junior-Duo hybridný madrac
Dobrý deň , mám na predaj hybridný madrac pre dieťa vo velskoti 120x60 cm . Madrac používala svokra , keď bolo mala u nej , čiže dieťa na ňom nespalo stále , ale iba občas . Z madraca sa da dať dole poťah pri nočných nehodách , ale to už považujem za samozrejme u madracov pre deti. Hybridný známe , že jedna čas je pre deti do 2 rokov , kde madrac dokáže cirkulovat viac vzduchu a druha strana ne od 2 rokov , kde dieťa potrebuje stabilnejši madrac . Hrúbka madraca je 12 cm . S Madridom sme boli veľmi spokojný .
Detská postieľka Ikea gulliver, matrac, kolotoč
Detská postieľka: IKEA-GULLIVER (breza); Výškovo nastaviteľná, odnímateľná jedna strana; Kvalitný Madrac: Bambino-extra - odzipsovateľný; Chránič matracov + Plachty + perina+obliečky (Postel+Madrac+periny 140Eur). Kolotoč nad postieľku Chicco Kolotoč Nad Postieľku Stars Pink (70Eur) Použité pri dvoch dievčatách ktoré ju od cca 1 roku nevyužívali. Všetko v TOP stave, bez známok používania. Uprednostním predaj celého balíka SPOLU.
Predám postel a madrac spolu
Predám postel ma 3 polohy ma tri tyčky ktoré idú otvoriť. Je v peknom stave po 1dietati. Madrac je v peknom stave nevilezany. Dávam k nemu aj obliecku. Plus ikea ochrana na madrac a hráci sloník.
Predám detskú posteľ s matracom 180x80 cm
Detská posteľ 180x80 cm Predám kvalitnú detskú posteľ Paul rozmer 180 x 80cm masív vo farbe prírodného borovicového dreva + matrac. Posteľ má pevný drevený rošt, výrobca udáva nosnosť 100 kg, je bezpečná a stabilná. Posteľ má zábrany z troch strán. Posteľ je univerzálna, pri montáži zábran si viete určiť, či bude posteľ pravá alebo ľavá. Posteľ je v bezchybnom stave. Cena novej postele od výrobcu je 130 eur bez matraca. Posteľ predávame spolu s kvalitným penovým matracom. Naša cena spolu za posteľ a matrac je 170 eur. Iba osobný odber Košice.
Predám detskú posteľ s matracom 180x80 cm
Detská posteľ 180x80 cm Predám kvalitnú detskú posteľ Paul rozmer 180 x 80cm masív vo farbe prírodného borovicového dreva + matrac. Posteľ má pevný drevený rošt, výrobca udáva nosnosť 100 kg, je bezpečná a stabilná. Posteľ má zábrany z troch strán. Posteľ je univerzálna, pri montáži zábran si viete určiť, či bude posteľ pravá alebo ľavá. Posteľ je v bezchybnom stave. Cena novej postele od výrobcu je 130 eur bez matraca. Posteľ predávame spolu s kvalitným penovým matracom. Naša cena spolu za posteľ a matrac je 150 eur. Iba osobný odber Košice.