inzercia, predaj, predám, bazár

Predám skladacie postele 7ks

Kategória: Postele

Predám skladacie postele 7ks stav viď foto.
Cena za ks 7€, pri odbere všetkých dohoda na cene možná.
Inzerát platí do zmazania.
Predám skladacie postele 7ks
Podobné inzeráty
Polohovateľná posteľ zdravotnícka
Nemáte nárok na posteľ od zdravotnej poisťovne alebo ste to ešte nestihli vybaviť? Rád vám pomôžem a posteľ vám za poplatok zapožičiam na tak dlho, ako ju budete potrebovať. Posteľ vám vieme doručiť do 1-2 dní, alebo si po ňu môžete prísť aj osobne. Posteľ je vhodná pre ľudí do domácej ošetrovateľskej starostlivosti: - pri dlhodobo nepriaznivom zdravotnom stave - pre rýchlejšie zotavenie po operáciách, - ako bežná posteľ pre starších ľudí, pre pohodlný a lepší život. Pre ľahšie vstávanie z postele, jednoduché polohovanie pomocou hrazdy, a polohovanie tela pomocou ovládača. Na posteli je možnosť : - polohovať opierku chrbta a hlavy - dolné končatiny - sklon celého lôžka - celkovú výšku od zeme - min. výška : 43cm , - max výška : 85 cm Súčasťou postele sú: - bočné zábrany - ovládač - vzpriamovacia hrazda - penový matrac V prípade potreby možnosť zapožičania namiesto penového matraca antidekubitný matrac proti preležaninám za doplatok 20€/mes. Rozmer postele cca: 210 x 105 cm Nosnosť postele: 175kg Cena prenájmu 50€/ prvý mesiac Každý nasledujúci mesiac 1,50€/ deň Minimálna doba nájmu 1 mesiac Doprava 0,20€/ km Doprava je účtovana pri dovoze tam aj späť, + doprava je učtovana pri odvoze po zapožičaní tam aj späť Napriklad: Postel je zapožičana do Ziliny Vzdialenost je 85 km Cena za dopravu pri zapožicaní je 85 km x 2 - 160KM X 0,20 EUR - Spolu 32,- EUR Cena za dopravu pri vrátení postele je 85 km x2 - 160KM X 0,20 EUR - Spolu 32,- EUR Je možnosť aj osobného odberu postele. Súčasťou postele je nový matrac. Nutnosť dokúpenia nevratného návleku na matrac Pri prevzatí postele budete riadne poučení o manipulácií a obsluhe polohovateľnej posteli. V prípade potreby je aj možnosť odkúpenia postele. Cena dohodou.
Predám skladacie postele 7ks
Predám skladacie postele 7ks stav viď foto. Cena za ks 10€, pri odbere všetkých dohoda na cene možná. Inzerát platí do zmazania.
Ikea Malm posteľ 160 cm s vysúvacím čelom - nočný stolík
Predám rám postele Ikea Malm dýha dub aj s nočným stolíkom, ktorý je integrovaný v čele postele. Popis postele je tu: Obrázky samotnej postele sú moje fotky (skutočnosť) + obrázky čela a kompletnej postele, sú z internetu, lebo čelo máme z dôvodu obmezedného priestoru schované za sedačkou. Šírka postele (matraca) je 160 cm. Čelo postele má malé poškodenie (dierku), viď foto. Predávam len ako zostavu, t.j. posteľ aj s čelom. Posteľ je v rozobratom stave, čelo je zostavené. Matrac nie je súčasťou predaja.
Masívna domčeková posteľ pre deti
Predám masívnu domčekovú posteľ pre matrac 120x200cm. Výška postele je 168cm, rošt je súčasťou postele (pri tejto šírke postele je extra zosilnený). Váha postele po zložení je cca 60kg Hobľovane smrekové rezivo 4.5X9.5cm, hrany sú komplet zaoblené. Čelá postele sú lepené + poistené TORX vrutmi ktoré sú zahĺbené, následne použité drevené záslepky. Možné zvoliť lazúru podľa vzorkovníka ktorá je 2x aplikovaná + následne je 2x nanesená vrstva matného laku značky PamLak (Atest na detský nábytok a hračky) Každá posteľ je originálna a jedinečná vďaka farbe reziva ktorú používam. V prípade záujmu je možné posteľ vyhotoviť v prevedení chalupa (obsahuje vyplnené čelo s okienkom + komín). Pozor: biele postele nevyrábam, ponechávam priznanú masívnu farbu dreva (hrče, letokruhy) ktoré sú ošetrené a zviditeľnene lazúrou. Osobný odber v demonte na 027 53 pre postele na rozmer matraca 120x200cm (potrebná dodávka prípadne VW T3-4). Dovoz a montáž možná od 0,80€/1km Postele pre matrac do 90x180cm - možný dovoz aj montážou od 0,50€/1km. Pre viac info ma prosím kontaktujte telefonicky, emailom prípadne na FB: /DomcekovaPostelOrava
Polohovateľná posteľ zdravotnícka
Nemáte nárok na posteľ od zdravotnej poisťovne, alebo ste to ešte nestihli vybaviť? Rád vám pomôžem a posteľ vám za poplatok zapožičiam na tak dlho, ako ju budete potrebovať. Posteľ vám vieme doručiť do 1-2 dní, alebo si po ňu môžete prísť aj osobne. Posteľ je vhodná pre ľudín do domácej ošetrovateľskej starostlivosti: - pri dlhodobo nepriaznivom zdravotnom stave - pre rýchlejšie zotavenie po operáciách, - ako bežná posteľ pre starších ľudí, pre pohodlný a lepší život. Pre ľahšie vstávanie z postele, jednoduché polohovanie pomocou hrazdy, a polohovanie tela pomocou ovládača. Rozmer postele: 210 x 105cm Nosnosť postele: 175kg Na posteli je možnosť : - polohovať opierku chrbta a hlavy - dolné končatiny - sklon celého lôžka - celkovú výšku od zeme - min. výška : 43cm , - max výška : 85 cm Súčasťou postele sú: - bočné zábrany - ovládač - vzpriamovacia hrazda - matrac Nutnosť zakúpenia vrchného návleku na matrac, ktorý je nevratný ( dôležité z hygienického hľadiska, aby mal každý posteľ a matrac čistý a nepoškodený) Cena prenájmu 50€/ prvý mesiac Každý nasledujúci mesiac 1,50€/ deň Minimálna doba nájmu 1mesiac Doprava 0,20€/ km vrátane cesty späť, možnosť aj osobného odberu postele. Súčasťou postele je matrac Nutnosť dokúpenia nevratného návleku na matrac Pri prevzatí postele budete riadne poučení o manipulácií a obsluhe polohovateľnej posteli. V prípade potreby je aj možnosť odkupenia postele. Cena dohodou.
Manželská posteľ z bukového masívu 180x200 + DORMEO matrac
Manželská posteľ z bukového masívu 180x200 MATE 2je moderná prírodná posteľ vyrábaná z kvalitného bukového masívu. Nosnosť jedného roštu je 150 kg a je výklopný z boku postele. Úložný priestor sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v podobnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia korpusu postele. Posteľ je lakovaná špeciálnym tvrdeným transparentným lakom, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť postele. Rozmery: šírka: 187 cm, dĺžka: 207 cm výška čela postele: 86 cm. výška po hornú hranu rámu postele je 43 cm. šírka lôžka postele je 180 cm.Dĺžka lôžka postele je 200 cm. hrúbka dosky postele je 2,5cm. Manželská posteľ z bukového masívu MATE 2 je kvalitný slovenský nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA. OBOJSTRANNÝ DORMEO MATRAC IMEMORY SILVER II Obojstranný matrac: stačí ho otočiť a vybrať si tvrdšiu alebo mäkšiu stranu 4 úrovne tvrdosti: vyberte si tvrdosť podla osobnej potreby od stredne tvrdej po mäkšiu . Celková výška: 18 cm (výška jadra 15 cm + 3 cm pamäťovej peny všeitej do poťahu). 3 zóny pohodlia pre optimálnu oporu pre všetky časti tela Trojitá antibakteriálna a antialergénna ochrana Snímateľný a prateľný poťah na 60 ° C obohatený o strieborné vlákna pre zdravšie prostredie bez baktérií a zápachu.