inzercia, predaj, predám, bazár

Predám starý porcelánový 6 ramenný luster

Kategória: Lampy, osvetlenie

Predám krásny 6 ramenný luster. Kov, porcelán
Predám starý porcelánový  6 ramenný luster
Podobné inzeráty
Lustre - Holandsko
Do 30.3. poskytujeme 50% zľavu z uvedených cien 1/ mosadzný luster 8-ramenný, cena 230€; 2/ 5-ramenný zelený luster, cena 119€; 3/ luster 6-ramenný striebornej farby, cena 159€; 4/ luster 6-ramenný s tienidlami, cena 129€; 5/ luster 9- ramenný, cena 129€. Pošlem na dobierku. Pozri všetky moje inzeráty.
Lustre
Na predaj 1/ mosadzný luster 8-ramenný, cena 230€; 2/ 5-ramenný zelený luster, cena 119€; 3/ luster 6-ramenný striebornej farby, cena 159€; 4/ luster 6-ramenný s tienidlami, cena 129€; 5/ luster 9- rammenný, cena 129€. Pošlem na dobierku, dohoda možná, volajte . Pozri všetky moje inzeráty.
LUSTER -Exklusivny-16 ramenný
Predám krásny ojedinelý porcelánový luster s krištálmi -16 ramenný, tienidlá brúsené sklo, zelenej farby, je zabalený v krabiciach. Kupovala som ho v starožitníctve. Český krištál. Takýto luster nikde nekúpite. VIĎ POSLEDNÉ FOTO- je to tento typ, len stred a ramená sú porcelánové. Kupila som luster za 1100,- Euro
LUSTER -Exklusivny-16 ramenný
Predám krásny ojedinelý porcelánový luster s krištálmi -16 ramenný, tienidlá brúsené sklo, zelenej farby, je zabalený v krabiciach. Kupovala som ho v starožitníctve. Český krištál. Takýto luster nikde nekúpite. VIĎ POSLEDNÉ FOTO- je to tento typ, len stred a ramená sú porcelánové. Kupila som luster za 1100,- Euro. Možnosť dokúpiť aj zrkadlo-brúsené.
LUSTER -Exklusivny-16 ramenný
Predám krásny ojedinelý porcelánový luster s krištálmi -16 ramenný, tienidlá brúsené sklo, zelenej farby, je zabalený v krabiciach. Kupovala som ho v starožitníctve. Český krištál. Takýto luster nikde nekúpite. VIĎ POSLEDNÉ FOTO- je to tento typ, len stred a ramená sú porcelánové
LUSTER -Exklusivny-16 ramenný
Predám krásny ojedinelý porcelánový luster s krištálmi -16 ramenný, tienidlá brúsené sklo, zelenej farby, je zabalený v krabiciach. Kupovala som ho v starožitníctve. Český krištál. VIĎ POSLEDNÉ FOTO- je to tento typ, len stred a ramená sú porcelánové. Kupila som luster za 1100,- Euro. Možnosť dokúpiť aj zrkadlo-brúsené.