inzercia, predaj, predám, bazár

Predám výkrmového býka

Kategória: Dobytok

Predám 15-mesačného býka na mäso mäsového typu - Limusin, o váhe 550 kg. Cena 3€/kg živej váhy, alebo 7€/kg v polkách.
Predám výkrmového býka
Podobné inzeráty
Plemenné býky Blonde d’Aquitaine
Bully spol. s.r.o. ponúka na predaj plemenné býky Blonde d’Aquitaine. Býky majú vyšetrenie plodnosti, nasadené nosné krúžky, sú pravidelne vakcinované a odčervované. 1. Býk narodený 15.11.2021, matka Fantóm (HU) po otcovi Oran (HU), otec býka Úsvit BDV 560. Bodové ohodnotenie býka 71b. Cena 5200€ + DPH. Predaný 2. Býk narodený 16.12.2021, matka Kacer (HU) po otcovi Oran (FR), otec býka Úsvit BDV 560. Bodové ohodnotenie býka 66b. Cena 4500€ + DPH. VOĽNÝ (po zrušenej rezervácii) 3. Býk narodený 8.9.2021, matka Csako (HU) po otcovi Benjamin (SE), otec býka inseminačný býk Messager (FR) VBD 029. Býk je geneticky bezrohý. Bodové ohodnotenie 71b. Cena 5200€ + DPH. Predaný
Predám výkrmového bíka
Predám vykrmového bíka SS 750kg
Predám býka
Predám dvojročného býka slov. strakaté x belgické modré, váha cca 600kg. Býka sme mali v stáde s kravami, sú po ňom pekné býčky. Je kľudnej povahy, rešpektuje el. ohradník. Predám len na registrovanú farmu, na chov. NIE NA MÄSO!
Predám býka na Meso
Predám domáce hovädzie mäso z býka. Predné štvrté cena za kg 8 eur a zadné štvrté cena 9 eur za kilo aj doveziem. Chovaný vonku na pastvine. Termín marec. V prípade záujmu predám aj celého býka.
Predám Bio býka na Meso
Predám domáce hovädzie BIO mäso z býka. Predné štvrté cena za kg 6,5 eur a zadné štvrté cena 7 eur za kilo aj doveziem. Chovaný vonku na pastvine. Termín marec. V prípade záujmu predám aj celého býka.
Predám býka na mäso
Dobrý deň, predám hovädzie mäso z býka. Štvrtky,polky alebo balíčky.Poprípade celého býka na mäso. Býky Sú chované na sene. Cena za kilogram mäsa je 10 e