inzercia, predaj, predám, bazár

Predavačka Bory Mall Bratislava - Minit pekárenské výrobky

Kategória: Obchod a predaj

Do novootvorenej prevádzky Minit - pekárenské výrobky v obchodnom centre Bory Mall Bratislava hľadáme šikovné a milé predavačky na dohodu, neskôr možný aj plný úväzok.

Nástup od 01.04.2023, potrebné zaškolenie od 15.03.2023.

Pracuje sa formou dlhý/krátky týždeň (aj cez víkendy).
Skúsenosti s pokladňou výhodou.

Náplň práce:
predaj a blokovanie pekárenských výrobkov
aktívne dokladanie tovaru
starostlivosť o plynulý chod a čistotu prevádzky

Zamestnanecké výhody, benefity:
práca v stabilnej spoločnosti
odmeny za aktívny predaj

Stručná charakteristika spoločnosti:

KTO JE MINIT

Sme rodinná slovenská firma, ktorá sa za dve generácie vypracovala na najväčšieho výrobcu a predajcu mrazených pekárenských výrobkov na Slovensku a vlastní jeden z najmodernejších výrobných závodov v strednej Európe.

NAŠOU VÍZIOU JE PRINÁŠAŤ ZÁKAZNÍKOM JEDINEČNÝ ZÁŽÍTOK Z ČERSTVÝCH A KVALITNÝCH PEKÁRENSKÝCH VÝROBKOV.
Predavačka Bory Mall Bratislava - Minit pekárenské výrobky
Podobné inzeráty
Príjmeme šikovnú kolegyňu do Minit predajne
Dobrý deň. Príjmeme usmievavú a šikovnú kolegyňu do Minit predajne v Rooseveltovej nemocnici. Náplň práce: pečenie výrobkov minit, predaj doplnkového sortimentu (káva, nealko). Pracovná doba Pondelok- Piatok. Víkendy a sviatky voľné. Požadujeme stredné odborné vzdelanie alebo hygienické minimum. Nástupný plat 762€ brutto +osobné ohodnotenie podľa šikovnosti. V prípade záujmu pošlite životopis s fotografiou na: tobviv@
Príjmeme šikovnú kolegyňu do Minit predajne
Dobrý deň. Príjmeme usmievavú a šikovnú kolegyňu do Minit predajne v Rooseveltovej nemocnici. Náplň práce: pečenie výrobkov minit, predaj doplnkového sortimentu (káva, nealko). Pracovná doba Pondelok- Piatok. Víkendy a sviatky voľné. Požadujeme stredné odborné vzdelanie alebo hygienické minimum. Nástupný plat 816€ brutto +osobné ohodnotenie podľa šikovnosti. V prípade záujmu pošlite životopis s fotografiou na: tobviv@
Hľadám si prácu ako predavačka
Dobrý deň.Hľadám si prácu ako predavačka.Naposledy som pracovala ako predavačka v bufete.Mám odbornú spôsobilosť, zdravotný preukaz.Ovládanie pokladne.Pracovapa som aj ako predavačka v potravinách a bola som aj vedúca novinového stánku.Práca s ľuďmi ma baví.Vlatním auto a vodický preukaz B.Dochadzanie do práce nieje problém
Predavačka do bufetu
Ponukame pracu pre predavačku do bufetu v Bratislave -Petržalke. Máme volne nasledújúce pozície. : Predavačka do stanku s darčekovým tovarom a občerstvením. šKOLENIE Tipos výhodou, nie však nutnosťou.Pracovná doba od 6.00 do 14,30 hod, víkendy volné. Nástupný plat 950€. Predavačka do bufetu s nástupným platom 1000€. Možnosť zamestnania na trvalý pracovný pomer alebo živnosť. Bližšie informácie na tel.čísle .
Predavačka
Do novootvorenej predajne v Novej Dubnici (pekárenské výrobky, potraviny, kaviareň) hľadáme 2 predavačky ZŤP (min.20%) na 6 hodín. Plánovaný nástup február-marec 2022. Ostatné informácie osobne.
Pokladníčka-Pokladník FastFood Eurovea, Bory Mall
Pokladníčka-Pokladník Hľadáme šikovnú pokladníčku/pokladníka na výdaj stravy do fastfoodu v nákupnom centre Eurovea, Bory Mall. Možná aj brigáda na 5hodín denne. Pracovná doba 1. 8hod 2. krátky/dlhý. Plat 900€-1300€ podľa pracovného nasadenia +tringelty + odmeny za výkon podľa tržieb. Kontakt:☎️ Meno: Ivan Telefon: E-mail: merksro@ Cena: 1100€-1300€ čistom