inzercia, predaj, predám, bazár

Predavačka/predajca v záhradníctve

Kategória: Brigády

Sme mladé záhradníctvo v Gelnici. Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu odborný predajca. Poradenstvo pri predaji okrasných a ovocných drevín, vykladanie a dopĺňanie tovaru, práca s pokladňou.

Požiadavky: skúsenosti v obchodnej oblasti, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, ochota sa učiť. Skúsenosti z oblasti záhradníctva/ kvetinárstva sú vítané.

Náplň práce: aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj výrobkov,
starostlivosť o zverený úsek a sortiment
udržiavanie sortimentu výrobkov.
pracovná doba 8:00-17:00
Prosíme poslať životopis mailom: pbrna1803@
Predavačka/predajca v záhradníctve
Podobné inzeráty
pomocník v záhradníctve
Ponúkam prácu v okrasnom záhradnictve. Jedná sa o údržbu záhrad a realizáciu záhrad. Len NZ, Nesvady,Imeľ,Hurbanovo. Plat od 6,- eur. Prac. doba 7.00-15.30 dzahradnik377@
Hľadáme brigádnika, práca v záhradníctve
Hľadáme brigádnika na prácu v záhradníctve. Starostlivosť o priesady v teglíkoch. Polievanie, pletie, presádzanie. Vzdelanie a skúsenosti v poľnohospodárstve alebo v lesníctve sú výhodou. Uprednostníme uchádzača so vzdelaním a praxou. Ponúkaný plat 4 eurá na hodinu v čistom, preplácame cestovné. Práca je zväčša na dve hodiny denne, podľa potreby. Práca je vhodná pre dôchodcu.
Brigáda v záhradníctve
Sme mladé záhradníctvo v Gelnici. Hľadáme šikovného brigádnika/brigádničku na pozíciu odborný predajca. Poradenstvo pri predaji okrasných a ovocných drevín, vykladanie a dopĺňanie tovaru. Požiadavky: príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, ochota sa učiť. Skúsenosti z oblasti záhradníctva/ kvetinárstva sú vítané. Prosíme poslať životopis mailom: pbrna1803@
Predavačka
Pekáreň DOBROTA Orava, s.r.o., príjme dohodárku na pozíciu predavačka v podnikovej predajni na Matúškovej ulici 1637/15. Ide o prácu na dohodu počas decembra. Pracovná doba od 5:00-13:00 / 10:30-18:30 hod. Mzda 4,73 EUR/HOD. V prípade záujmu zašlite životopis na mail: pamorava@, alebo nás kontaktujte na TČ
Predavač/Predavačka
Dobrý deň ponúkam prácu ako Predavač/Predavačka Miesto:Petržalka Námestie Hraničiarov 2A Cukráreň Labužník Je možné robiť na TPP,živnosť aj brigadnicky. Plat od druhu zamestnania a od dohody.V prípade záujmu volajte prosím na tel.číslo 02/62315600, . Ďakujem
pomocník v záhradníctve
Hľadám pomocníka na údržbu okrasných záhrad. Zodpovednosť, samostatnosť a chuť robiť. Len NZ, Nesvady,Imeľ,Hurbanovo. Plat od 6,- eur. Prac. doba 7.00-15.30