Prekladateľ/ka na jednodňové obchodné cesty (maďarský jazyk)

Kategória: Brigády

Sme výrobno-obchodná firma v oblasti floristického sortimentu pre kvetinárstva.

V záujme expandovania na maďarský trh, hľadáme uchádzača so znalosťou maďarského jazyka.

Náplň práce: Prekladanie do maďarského jazyka pri obchodných stretnutiach spolu s obchodným zástupcom.

Harmonogram práce: Jednodňové pracovné cesty z Košíc do prihraničných miest v Maďarsku. Pondelok - Piatok (7:00 - 15:00)

Plat: 5,30€/hodina v čistom + stravné náhrady

Požiadavky na uchádzača:
- znalosť maďarského jazyka
- komunikatívna zručnosť
- reprezentatívne a príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť

(prax v obore prekladateľstva/tlmočníctva sa nevyžaduje)

Váš životopis nám môžte zaslať na e-mail: credosnina@

V prípade otázok nás môžte telefonicky kontaktovať.