inzercia, predaj, predám, bazár

Prešov OC Novum trdlokafe

Kategória: Obchod a predaj

Dobrý deň,
Hľadáme šikovných ľudí do predajného stánku trdlokafe v OC Novum Prešov.
Predaj kávy a trdelníkov ☕????
Nástup je ihneď!, zaškolíme a všetko naučíme.
Priemerná hodinová mzda je 5-6€ a vyšplhať sa môže na 8€ podľa vašej šikovnosti a predaja ????.
Práca je fyzicky nenáročná, zvládne ju každý ????
Firma ďalej ponúka súťaže o hodnotné ceny a benefity.
Všetko ostatné vám zodpoviem. ☺️
Prešov OC Novum trdlokafe
Podobné inzeráty
Trdlokafe obsluha na prevadzke OC Nivy a Eurovea
Hľadáme kolegov a kolegyne do stánku Trdlokafe v NC Eurovea Bratislava a OC Nivy, ktorí nám pomôžu s prevádzkou stánku. Ponúkame možnosti ranných, poobedňajších alebo celodenných smien. ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE? ● starostlivosť o stánok Trdlokafe ● príprava trdelníkov a nápojov podľa menu ● práca so systémom pokladne ● komunikácia so zákazníkmi a predaj tovaru ● udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku ČO BY STE MAL/A SPĹŇAŤ? ● byť komunikatívny a usmievavý človek ● byť flexibilný/á ● vlastniť potravinársky preukaz ● zameriavať sa na klientov a rád/rada jednať so zákazníkmi ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ? ● možnosť víkendovej brigády či prispôsobenia smien pre študentov ● prácu v mladom a priateľskom kolektíve ● možnosť smien aj ako výpomoc vždy, keď je potrebné ● mzdové ohodnotenie 4-9 EUR/hod podľa predajných zručností Nástup: ihneď Lokalita: Pribinova 8, Bratislava, NC Eurovea Bratislava Mzdové podmienky: 4-9 EUR/hod
Predavačka TPP do predajne v NOVUM Prešov
Hľadáme predavačku TPP do predajne ZUOS v NOVUM Prešov. Predajňa je zameraná na predaj štýlového pančuchového, ponožkového sortimentu, spodného prádla a rôznych textílii ( Mzda : 700 eur v hrubom + stravné lístky ( cca 105 eur na mesiac ) Podmienky prijatia : - Dochvíľnosť ! - príjemne vystupovanie - komunikatívnosť - zodpovednosť - chuť pracovať - informačná gramotnosť - samostatnosť - záujem pracovať dlhodobo V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis s fotkou na e-mailovú adresu Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti všetkým uchádzačom. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. V prípade nutnosti nás môžete kontaktovať na tel. čísle avšak základný postup pri žiadosti o zamestnanie je zaslanie životopisu na uvedenú e-mailovú adresu predajna@ Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona.
Brigáda
Hľadáme vysokoškoláčky na brigádu v darčekovej predajní, ZOC Novum.Bližšie informácie poskytneme na telefónnom čísle . Volať od 9:00h do 21:00h
Vianočný Predaj,Prešov,OC Epéria
Hĺadáme do nášho tímu predavačku,predavača vianočných nápojov a cukroviniek.Pracovná doba od 1.12.2022-23.12.2022,09hod-21.hod.Práca na dohodu.Miesto výkonu práce vo vnútri v OC Epéria Prešov.Základna mzda 5eur/hod v čistom.Požadujeme skúsenosti s pokladňou.Nutnosť príjemne vystupovanie a vysoké pracovné nasadenie.Žiadosti,životopisy prosím posielajte na 431 169.
Umiestnenie Pojazdnej,Mobilnej kaviarne Prešov.
Hľadám priestor na umiestnenie mobilnej kaviarne. Na podmienkach spolupráce sa určite dohodneme. 431 169.
KRUPIÉR - HERŇA - PREŠOV
Náplň práce: - obsluha zákazníkov baru, - práca s pokladňou, - obsluha výherných hracích prístrojov, video lotérii, - zabezpečenie bežného chodu prevádzky Osobnostné predpoklady a zručnosti - zodpovednosť, - samostatnosť, - komunikatívnosť, - flexibilnosť, - iniciatívnosť. Mzdové podmienky (brutto) 4,52 - 6 EUR/hod. + zákonné príplatky za prácu v noci, cez víkend a vo sviatok a osobitné ohodnotenie Miesto výkonu práce: Prešov Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok Nástup: ihneď