inzercia, predaj, predám, bazár

Prilby

Kategória: Ostatná cyklistika

Predám tieto dve cyklistické prilby. Jedna pre ženu a jednu väčšiu pre chlapa. Cena za obidve 15 eur.
Prilby
Podobné inzeráty
GIRO AGILIS MIPS Pôvodná cena:111EUR Cyklo prilba
Predám zánovnú Cyklo prilbu GIRO AGILIS MIPS č.55-59cm Hmotnosť-280g Pôvodná cena:111EUR Volať na: alebo (Pozrite si aj ostatné moje inzeráty) (09052022) Dámska prilba Agilis kombinuje vzdušný dizajn klasických závodných prilieb s predĺženou ochranou zátylku. Svoje uplatnenie tak nájde nielen na ceste, ale aj v teréne. Dokonale padne a perfektne drží na hlave vďaka upínaciemu systém Roc Loc 5.5, ktorý je vo variante s technológiou MIPS integrovaný práve do vrstvy MIPS. Škrupina je krytá odolným polykarbonátom aj zospodu, čo oceníte jednak z hľadiska dizajnu a jednak z hľadiska odolnosti prilby proti každodennému opotrebovaniu. UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc ® 5 (integrácia MIPS pri variante so systémom MIPS) KONŠTRUKCIA: In-mold (Full Wrap) VENTILÁCIA: 32 otvorov, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI: CoolFit výstelky, ultraľahké pásky Slimline MIPS JE POHYB Všetky prilby Giro sú designované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. Cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb iba rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačných sily, ktoré by inak mohli byť prenesené až na mozog. ČO JE MIPS(multidirectional Impact Protection System) A AKO FUNGUJE? MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetvo) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
GIRO AGILIS MIPS Pôvodná cena:111EUR Cyklo prilba
Predám zánovnú Cyklo prilbu GIRO AGILIS MIPS č.55-59cm Hmotnosť-280g Pôvodná cena:111EUR Volať na: alebo (Pozrite si aj ostatné moje inzeráty) (09052022) Prilba Agilis kombinuje vzdušný dizajn klasických závodných prilieb s predĺženou ochranou zátylku. Svoje uplatnenie tak nájde nielen na ceste, ale aj v teréne. Dokonale padne a perfektne drží na hlave vďaka upínaciemu systém Roc Loc 5.5, ktorý je vo variante s technológiou MIPS integrovaný práve do vrstvy MIPS. Škrupina je krytá odolným polykarbonátom aj zospodu, čo oceníte jednak z hľadiska dizajnu a jednak z hľadiska odolnosti prilby proti každodennému opotrebovaniu. UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc ® 5 (integrácia MIPS pri variante so systémom MIPS) KONŠTRUKCIA: In-mold (Full Wrap) VENTILÁCIA: 32 otvorov, Wind Tunnel™ VLASTNOSTI: CoolFit výstelky, ultraľahké pásky Slimline MIPS JE POHYB Všetky prilby Giro sú designované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. Cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní, aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávisle okolo hlavy jazdca. Hoci je tento pohyb iba rádovo niekoľko milimetrov, veríme, že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačných sily, ktoré by inak mohli byť prenesené až na mozog. ČO JE MIPS(multidirectional Impact Protection System) A AKO FUNGUJE? MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetvo) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve, a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.
Prilba POC TECTAL FLOURITE GREEN MATT
Predám cyklistickú prilbu nepoužívanú v pôvodnom obale so zárukou, výpredaj z IO - TECTAL FLOURITE GREENMATT veľkosť XS-S 51-54cm. Poštovné, doručenie je zdarma. Dobre vetraný Tectal bol špeciálne vyvinutý pre agresívne jazdenie na traile a enduro a obsahuje systém aramidových mostov z osvedčenej a ocenenej prilby Trabec od spoločnosti POC. Vystužená podšívka EPS poskytuje vysokú úroveň ochrany a unibody škrupinová konštrukcia zavedená do priekopníckej cestnej cyklistickej prilby POC značky POC ďalej zvyšuje bezpečnostné vlastnosti a konštrukčnú integritu prilby pri zachovaní nízkej hmotnosti. Tectal ponúka väčšie pokrytie ako bežné prilby na horských bicykloch a má vysoko efektívny dizajn ventilácie, optimalizovaný a vyhodnotený testovaním v aerodynamickom tuneli. Ľahký systém nastavenia veľkosti zaisťuje pohodlné a bezpečné uchytenie.
Prilby na bicykel
Predám prilby na bicykel, používané ale vo veľmi dobrom stave. Cena prilby BBB 40€ Cena prilby Kellys 15€
ALPINA PARANA Pôvodná cena:69,90EUR Cyklo prilba
Predám cyklo prilbu ALPINA č.51 - 56cm Pôvodná cena:69,90EUR Volať na: alebo (Pozrite si aj ostatné moje inzeráty) (09052022) Cyklistická prilba Alpina Parana je vhodná na všestranné použitie. Je jedno či máte cestný, horský alebo mestský bicykel. Atraktívny športový dizjan a moderné farby, tvar čo výborne sedí na hlave. To sú charakteristiky prilby Parana. IN-MOLD technológia, použitá aj pri výrobe prilby Alpina PANOMA, znamená postup, pri ktorom sa pod veľkým tlakom a vysokou teplotou vypení hmota vnútornej škrupiny do vonkajšej škrupiny prilby. Výsledkom je úplné spojenie a extrémne stabilná štruktúra prilby pri nízkej hmotnosti. Bezpečnosť pri mechanických vplyvoch, napr. pri náraze na špicatý predmet, je preto u IN-MOLD prilieb zreteľne vyššia ako u bodovo lepených prilieb. Prilba na bicykel Alpina PARANA disponuje kvalitným patentovaným systémom nastavovania Run System Ergo Flex+. Nastavíte ním obvod aj hĺbku presne na svoju hlavu. Vďaka tomu prilba dokonale sedí na takmer každom tvare hlavy. 20 vetracích otvorov zabezpečuje ideálne prúdenie vzduchu v prilbe a zaistiťuje vynikajúce vetranie aj v horúcich letných dňoch. Prilba Parana má polstrovanie z antibakteriálnej tkaniny, čo zabraňuje nepríjemnému zápachu po zapotení. Použitá technológia: INMOLD TEC, HI-EPS, CERAMIC SHELL, EDGE PROTECT, RUN System Ergo Flex+, Custom Fit,Y-CLIP, ERGOMATIC, FLY NET, SHIELD PROTECT.
UVEX I-vo CC Pôvodná cena:79,90Eur Cyklo prilba
Predám zánovnú cyklo prilbu UVEX I-vo CC č.52-57cm Hmotnosť-250g Pôvodná cena:79,90Eur Volať na: alebo (Pozrite si aj ostatné moje inzeráty) (09052022) Ľahká cyklistická prilba uvex i-vo cc s matnou povrchovou úpravou. Nastaviteľný 3D IAS 3.0 fit systém umožňuje nastavenie veľkosti prilby do šírky aj do výšky tak, aby pevne a pohodlne držala na hlave. Dokonalé odvetranie zabezpečuje 24 vetracích otvorov. V prednej časti prilby sa nachádza ochranná sieťka proti hmyzu. Váha prilby je od 225 g. Do prilby je možné si dokúpiť LED svetielko uvex plug-in LED 410980010 Made in Germany