Prípravár, zásobovač, elektromontáže SZČO

Kategória: Technika a energetika

Považská Bystrica SZČO
Hľadáme do týmu šikovného chalana na prípravu prác a zabezpečenie zásobovania materiálom pre dve pracovné skupiny po 4 montéroch. Hlavné zameranie je elektromontáže NN/VN
- priemysel
- domy, byty
- elektrodistribúcia
- fotovoltaika
- trafostanice
Pracovná náplň:
- príprava harmonogramov
- špecifikácia materiálov
- nákup a rozvoz
- administratíva
Výkon práce:
- kancelária PB
- stavby prevažne Žilinský a Trenčiansky kraj
Ponúkame:
- fixný plat
- odmeny za ziskovosť
- auto, notebook, telefón
- zvyšovanie kvalifikácie, školenia
Požadujeme:
- prax v elektromontážach
- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie elektro
- bezúhonnosť
- znalosť práce s PC
- vodičský preukaz B aktívny vodič
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
Ak Ťa táto ponuka zaujala, pošli životopis na enerline@