inzercia, predaj, predám, bazár

Promotér/ka pre Košice a okolie

Kategória: Obchod a predaj

Do nášho tímu hľadáme promotéra/ku!!!

Náplň práce:

- oslovovanie potenciálnych zákazníkov
- prezentácia a porovnávanie výhod
- aktívna práca v teréne
- poskytovanie informácií
- registrácia zákazníkov

ČO PONÚKAME :

- bezkonkurenčná obchodnícka provízia + fixný plat (1.200 - horná hranica nie je určená)
- koncoročné bonusy podľa výkonu
- zaškolenie na pracovnú pozíciu
- 8 hodinová práca od PO - PIA
⁃ možnosť karierného rastu
⁃ súťaže, finančné bonusy


Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- chuť pracovať,
- dobré komunikačné a argumentačné
zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- dochvíľnosť a vlastná iniciatíva
- schopnosť nadchnúť seba a okolie pre danú vec
- pozitívny prístup


Práca vyžaduje cestovanie.
Doprava je kompletne hradená firmou.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Životopis zasielať na adresu: charalenterprise@
Promotér/ka pre Košice a okolie
Podobné inzeráty
Hledáme kolegy na pozici obchodní zástupce/Promotér benefitů
Hledáme kolegy na pozici obchodní zástupce/Promotér benefitů Náplň práce : - Prezentace benefitů dané společnosti (zákazníkům a firmám) - evidence klientů a s tím spojená lehká administrativa - plat: fix + provize a bonusy ( průměrně od 1300€) - pracovní doba 8:00 - 16:00 - kariérní růst - nejedná se o prodej kosmetiky ani paušálů Požadujeme: - chuť pracovat - příjemné vystupování - komunikativnost - ochota pracovat i mimo Košice - možnost práce na TPP nebo na dohodu Prioritně hledáme kolegy pro východní Slovensko. Nástup ihned Životopis zasílejte na jpouzarova@
Promotér benefitů
Hledáme kolegy na pozici: Promotér benefitů Náplň práce : - Prezentace benefitů a výhod společnosti (zákazníkům a firmám) - práce na PC nebo tebletu, evidence klientů - plat: + provize a bonusy (plat od 1300€) - pracovní doba 8:00 - 16:00 nebo 15:00-21:00 - možnost kariérního růstu - nejedná se o prodej kosmetiky ani paušálů Požadujeme: - chuť pracovat - příjemné vystupování - komunikativnost - ochota pracovat i mimo Košice - plnoletost Prioritně hledáme kolegy pro východní Slovensko. Nástup ihned Životopis zasílejte na jpouzarova@
Pozícia obchodník/promotér
Máš dar reči a nerobí ti problém rozprávať sa s ľudmi? Potom je táto práca práve pre teba❗️ Do tímu hľadáme nových ľudí, ktorí by obsadili pozíciu obchodník/promotér. Náplňou práce je rozprávanie sa s ľudmi, zistenie ich potrieb a následný predaj tak, aby boli všetky strany spokojné. Veľkou výhodou je, že potencionálny zákazník si za produkt neplatí. Práca možná na živnosť/dohodu. Plat sa pohybuje v rozmedzí 900-2500€ podľa šikovnosti. Množstvo firemných benefitov a možnosť kariérneho rastu sú samozrejmosťou. Využi svoj potenciál, ktorý mi oceníme. Viac informácií cez telefón alebo email.
Promotér pre mobilného operátora O2
Do nášho tímu hľadáme promotéra/ku pre mobilného operátora O2. Náplňou práce je: - komunikácia so zákazníkom v tíme ⁃ prezentácia produktov a zliav spoločnosti ⁃ odmeňovanie súčasných zákazníkov ⁃ rozvoj svojich schopností ⁃ jednoduché vypisovanie objednávok ⁃ osobné rozvojové konzultácie ČO PONÚKAME : - zaškolenie na pracovnú pozíciu - 8 hodinová práca od PO - PIA ⁃ narodeninové voľno ⁃ firemný paušál ⁃ možnosť karierného rastu ⁃ darčekové poukážky Osobnostné predpoklady a zručnosti: chuť pracovať, komunikatívnosť, priateľské vystupovanie, pozitívny prístup k ľuďom, serióznosť a zodpovednosť. Vodičský preukaz je výhodou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a následne si dohodneme osobné stretnutie. Životopis zasielať na adresu lukas.gabaj@ Mobil:
ČS SHELL, Košice, Košice - okolie /Bidovce/
Ponúkame prácu na pozíciu vnútorná obsluha ČS(ženy), vonkajšia obsluha ČS(muži). Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie, aktívnu komunikáciu so zákazníkom, preberanie a dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty na ČS ale aj v areály ČS, zodpovednosť za zverenú hotovosť. Jedná sa o prevádzky v Košiciach, Košice – okolie /Bidovce/. Mzda 5,20€/hod + motivačné odmeny. Termín nástupu 01.11.2022 Na základe životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na výberové konanie. V prípade záujmu prosíme zaslať životopis na adresu: shell.ke@
Realitny makler Kosice a Kosice okolie
Do nášho tímu hľadáme nových kolegov ktorý sa neboja nových výziev. Všetko tá naučíme, stačí ak budeš chcieť.. požiadavky: Vytrvalosť Trpezlivosť Komunikatívnosť Ambicióznosť Férovosť Náplň prace: Nábor nových nehnuteľnosti Správa inzerátov Obhliadky Platove podmienky: provízny systém závislí od od výkonu Všetky bližšie informácie na osobnom stretnutí Životopisy poprosím zaslať na : andrea.eliasova@