inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Blesky a osvetlenie > Quadralite bleskový set - Quadralite Reporter 200

Quadralite bleskový set - Quadralite Reporter 200

Quadralite Reporter 200 - 250 € / ks, 2 ks 500 €

Reporter 200 Twin Head S-holder - 50 €

Quadralite Navigator X vysielač pre Nikon - 30 €

Reporter 200 TTL Extension Flash Head / káble - 40 €/ ks, 2ks 80 €

Spolu: 600 €

Godox AD200
Godox AD 200 Kit
TTL HSS batériový blesk 200Ws

Miesto: Vinica (Okres Veľký Krtíš)
Quadralite bleskový set - Quadralite Reporter 200

Podobné inzeráty

Quadralite Reporter 200 set ( Godox AD200 )

Quadralite Reporter 200 set ( Godox AD200 )

Veci sa dajú kúpiť aj samostatne. Quadralite Reporter 200 - 250 € / ks, 2 ks 500 € Reporter 200 Twin Head S-holder - 50 € Quadralite Navigator X vysielač pre Ni...

Godox Xpro C + Quadralite 60 C

Godox Xpro C + Quadralite 60 C

Predam odpalovac bleskov Godox Xpro c pre Canon. 100% funkcny bez poskodenia. Komplet balenie. V priade zaujmu mozno predat aj set 2x blesk Quadralite 60 C + od...

Bleskový adapter na Sony

Bleskový adapter na Sony

Bleskový adapter na Sony druhá strana: klasický stredový kontakt, + káblový kontakt. Týmto adapterom sa dá na fotoaparáty Minolta /Sony použiť iné typy bleskov ...