inzercia, predaj, predám, bazár

RB41R7899SR SAMSUNG

Kategória: Chladničky

Celková hrubá kapacita (v litroch) 433 ℓ
Hrubá kapacita mrazničky (v litroch) 151 ℓ
Hrubá kapacita chladničky (litre) 282 ℓ
Celková čistá kapacita (v litroch) 401 ℓ
Čistá kapacita mrazničky (v litroch) 130 ℓ
Čistá kapacita chladničky (v litroch) 271 ℓ
Fyzické rozmery
Čistá šírka (mm) 595 mm
Čistá výška spotrebiča s pántmi (mm) 2 016 mm
Čistá výška spotrebiča bez pántov (mm) 2 016 mm
Čistá hĺbka s rukoväťou na dverách (mm) 650 mm
Čistá hĺbka bez rukoväte na dverách (mm) 650 mm
Čistá hĺbka bez dverí (mm) 595 mm
Rozmery balenia (š x v x h) (mm) 637 × 2090 × 746 mm
Čistá hmotnosť (kg) 89,5 kg
Hmotnosť balenia (kg) 92 kg
20/40/40h (kontajner) 27/54/54/63
Chladiace funkcie
Beznámrazová technológia true no frost Áno
Funkcia multi flow Áno
Typ chladenia Twin cooling plus
Funkcie chladničky
Priestor na chladenie Áno
Počet políc (celkom) 4 ea
Odkladací priestor na mliečne výrobky Áno
Regál na víno Áno
Počet odkladacích priestorov vo dverách 6 ea
Zásobník na vajcia (priehradka na vajcia) Áno
Vnútorné led osvetlenie Áno
Materiál políc Temperované sklo
Strieborné lemovanie Áno
Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 2 ea
Funkcia power cool Áno
Funkcie mrazničky
Konvertibilný priestor (°c) -15~23, -5, -1, 2 °c
Počet zásuviek 3 ea
Funkcia power freeze Áno
Výroba ľadu Zásobník + kocky ľadu
Vnútorné led osvetlenie Nie
Všeobecné funkcie
Možnosť montáže dvier na obe strany Áno
Signalizácia dverí Áno
Chladivo R-600a
Chladenie bez napájania (zvyšovanie teploty) 18 h
Kompresor Digitálny invertorový kompresor
Chladiaci kryt Twin & metal cooling
Vonkajšie funkcie
Dávkovač vody Nie
Typ displeja Externý
Rukoväť na dverách Výklenok
Farba Nerez
Výkon
Mód dovolenky Áno
Trieda energetickej účinnosti A+++
Ročná spotreba energie 190 kwh/rok
Hladina hluku 39 dba
Klimatická trieda Sn,n,st,t
Mraziaca kapacita 15 kg/ 24hod

CENA 1600€
chladnicka ma 3roky
RB41R7899SR  SAMSUNG
Podobné inzeráty
Predám chladničku Samsung RL55VTEBG
Predám 4 ročnú, samostatne stojacu chladničku Samsung RL55VTEBG. Chladnička má veľmi moderný dizajn a je plne funkčná. Špičková chladnička s mrazničkou dole Samsung RL 55 VTEBG ponúka všetky pokročilé funkcie ako napríklad intuitívny dotykový displej alebo nastaviteľnú funkciu CoolSelect Zone. To všetko v elegantnom a modernom dizajne. Energetická trieda: A+ spotreba energie: 0,863 kWh/24h úžitkový objem: 328 l čistý objem chladničky: 232 l čistý objem mrazničky: 96 l Klimatická trieda: SN, T Hlučnosť: 41 dB Všetky informácie nájdete na Nachádza sa v Bratislave a treba si vyriešiť odvoz.
Chladnička s mrazničkou Samsung RB30J3215SA/EF NoFrost
Nerez / úplne čista minimálne použitá Samsung Kvalita / značka Chladnička s mrazničkou Samsung RB30J3215SA/EF NoFrost / nerez Nové Cena 355,47 EUR Teraz Cena 300,00 EUR Neposielam na dobierku. Osobný odber / odvoz / odnos Žilina - Vlčince Samsung RB30J3215SA/EF NoFrost chladnička s mrazničkou • výška 178 cm • objem chladničky 213 l / mrazničky 108 l • energetická trieda E • 10 rokov záruka na invertorový kompresor • funkcia All-around Cooling – rovnako kvalitné vychladenie v každej poličke • zásuvka Fresh Zone – poskytuje ideálne prostredie pre mäso aj ryby • police Easy Slide – vysúvacia polička pre pohodlný prístup • technológia No Frost – udržuje správnu teplotu a bráni vytváraniu námrazy • možnosť zmeny smeru otvárania dverí • hlučnosť 37 dB • V × Š × H: 178 × 59,5 × 66,8 cm Šikovnejší spôsob chladenia Nemusíte neustále chladiť naplno. Výkon kompresora s digitálnym invertorom sa automaticky upraví podľa potreby, takže prevádzka chladničky vyžaduje menej energie. Ďalšími výhodami digitálneho invertora sú okrem iného aj dlhšia výdrž vďaka zníženému mechanickému opotrebovaniu alebo oveľa nižšia hlučnosť. Kľúčové vlastnosti: Technológia No Frost – bráni vzniku námrazy All-around Cooling – cirkulácia vzduchu na každej poličke v rôznych smeroch Zásuvka Fresh Zone – pre citlivé potraviny ako mäso a ryby Praktická vysúvacia polica Easy Slide Mraznička s riešením Full Open Box – na jednoduchšiu manipuláciu s potravinami Neposielam na dobierku. Osobný odber / odvoz / odnos Žilina - Vlčince
chladnička Samsung RB34T672ESA/EF
Predám málo použitú kombinovanú chladničku Samsung RB34T672ESA/EF za zvýhodnenú cenu 350 €. Chladnička bola pôvodne zakúpená za 490 € a používala sa len pol roka. Je stále v záruke, takže získate kvalitný a spoľahlivý produkt. Tento model chladničky Samsung ponúka moderný dizajn, veľkú kapacitu a energetickú účinnosť triedy F. Vďaka funkcii All-Around Cooling a technológii SpaceMax budú vaše potraviny dlhšie čerstvé a udržiavané pri optimálnej teplote. Hlavné vlastnosti chladničky zahŕňajú: Kombinovaná chladnička s mrazničkou Energetická trieda: F Celková kapacita: 344 l (Chladnička: 227 l, Mraznička: 117 l) All-Around Cooling pre rovnomerné chladenie SpaceMax Technology pre maximálne využitie vnútorného priestoru Funkcia rýchleho zmrazenia a chladenia Tichý chod (35 dB) Rozmery (V x Š x H): 185.3 cm x 59.5 cm x 65.8 cm Ak máte záujem o túto málo použitú kombinovanú chladničku Samsung RB34T672ESA/EF, neváhajte ma kontaktovať. Rád vám poskytnem viac informácií alebo odpoviem na vaše otázky.
vstavaná chladnička s mrazničkou SAMSUNG
Predám novú nerozbalenú vstavanú chladničku s mrazničkou dole SAMSUNG BRB30705EWW/EF. Je nová, nerozbalená, kúpená 27.3.2023 - nevyhovuje mi výška chladničky. Zakúpená na ANDREA SHOP v hodnote 899,10 €. Viď link: doklad o kúpe doložím pri prevzatí chladničky.
Samsung, kombinovaná chladnička
Kombinovaná chladnička Samsung RB33J3200SA/EF v modernom nerezovom prevedení. Jej celkový využiteľný objem je 339 litrov, z čoho jej chladiacej časti patrí 231 litrov a mraziacej 108 litrov. LED diódy dokonale osvetľujú vnútorný priestor chladničky bez negatívneho vplyvu na chladiaci výkon. Spotrebič je vybavený skutočne množstvom inovatívnych priehradiek, poličiek a zásuviek, ktoré vám umožnia bez ťažkostí uskladniť naozaj všetko od vajec po víno. Mraznička zmrazí za 24 hodín 12 kg surovín a jej akumulačná doba je až 20 hodín. Okrem úspory energie vám zaručuje ľahké zbavenie sa ľadu, pretože disponuje automatickým odmrazovaním. Dostatočný priestor pre skladovanie V kombinovanej chladničke Samsung RB33J3200SA/EF v nerezovom prevedení poskytuje dostatočný úložný priestor až 339 litrov, pohodlne uskladníte aj nákup pre veľkú rodinu. Táto technológia zvyšuje využiteľný priestor aj bez toho aby externé rozmery chladničky narástli. S beznámrazovou technológiou True No Frost sa už nemusíte trápiť so zdĺhavým odmrazovaním. Vysoko výkonné LED osvetlenie nájdete v chladiacej aj mraziacej časti. Jasne osvetlí každý roh, čím vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Technológia Multi Flow pracuje na všetkých úrovniach. Pomocou malých ventilačných otvorov na každej polici zachováva rovnomernú teplotu v celej chladničke, najmä po otvorení dverí. Všetky časti každej priehradky ochladzuje naraz a pomáha zabezpečiť dlhšiu čerstvosť vašich potravín. Rovnomerné chladenie v každom rohu Systém All-around Cooling zaručí dokonalé chladenie v každom rohu chladničky Samsung RB33J3200SA/EF. Studený vzduch je vyfukovaný cez otvory na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny zostávajú čerstvé dlhší čas. Farba strieborná Šírka 59.5 cm Výška 185 cm Hĺbka 66.8 cm Hmotnosť 73 Kg ***Používaná cca 2roky***
Chladnička s mrazničkou Samsung
Predám chladničku s mrazničkou Samsung RB-F310G RB29FERNDSS. Chladnička je plne funčná, mraznička raz prestala chladiť ale po vypojení a zapojení z elektirny funguje ďalej. Nastavenie teploty chladničky aj mrazničky na prednom displeji. Full open šuflíky v mrazničke. Dvierka sa otvárajú do ľava. Osobný odber Košice.