inzercia, predaj, predám, bazár

REZERVOVANÝ - RODINNÝ DOM V RIMAVSKEJ SOBOTE ČASŤ BAKTA

Kategória: Domy

Ponúkam na predaj útulný 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v mestskej časti Rimavskej Soboty - Bakta. Dom je postavený na veľkorysom pozemku s celkovou výmerou 1700 m2. K domu prislúcha letná kuchynka a súčasťou pozemku je aj samostatná garáž a hospodárska budova o výmere 10 m2. Dom má obytnú plochu 120 m2 a pivnicu. Interiér domu tvoria 3 izby (súčasťou jednej izby je aj krb), vstupná chodba, priestranná kúpeľňa, WC a kuchyňa so špajzou. V podkroví domu sa nachádza povala. V pivnici je kotolňa a ďalšie miestnosti, ktoré môže nový majiteľ využívať podľa vlastných potrieb ako sklad alebo dielňu. Kúrenie v dome je zabezpečené plynom, ale aj kotlom na tuhé palivo. Dom je napojený na mestský vodovod, pričom súčasťou pozemku je aj vlastná studňa.
V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na tel. čísle alebo . Obhliadky možné po dohode. RK prosím kontaktovať, iba ak máte konkrétneho klienta. Ďakujem za rešpektovanie.
REZERVOVANÝ - RODINNÝ DOM V RIMAVSKEJ SOBOTE ČASŤ BAKTA
Podobné inzeráty
RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA
RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - [4.3. 2023] Zmazať/ Upraviť/ Topovať RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 1 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 2 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 3 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 4 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 5 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 6 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 7 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 8 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 9 RODINNÝ DOM A POZEMOK 200m2 MYJAVA časť TURÁ LÚKA - 10 REALITY PROGRES, s. r. o. PONÚKA RODINNÝ DOM S MALÝM POZEMKOM 200 m2 v MYJAVE časť TURÁ LÚKA Rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2014 / nová strecha, podlahy, kúpeľňa, plynový kotol a plastové okná/. Dom je postavený z tehly - pálená a nepálená. Úžitková plocha rodinného domu je 120 m2 + možnosť dokončiť 3 izby v podkroví. IS : elektrika, vodovodná prípojka - mestská voda, plyn a kanalizácia DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU: Pivnica Prízemie vstupná chodba,kuchyňa, 2 x izba, kúpeľňa s WC a špajza Podkrovie - povala Pri dome sa nachádza garáž CENA RODINNÉHO DOMU : 129.000,- € DOHODA MOŽNÁ Dom sa dá využiť pre rodinu na trvalé bývanie alebo ako chalupa. V obci je dobrá občianska vybavenosť (škôlka, základná škola, potraviny, zástavka autobusu, pošta, reštaurácia, kostol, krčma). Okolie zabezpečuje nespočetné možnosti turistiky, hubárčenie, vodná nádrž Stará Myjava, Kunov (kúpanie, rybolov), množstvo cyklo - turistických trás (Veľká Javorina, Mohyla na Bradle, hrad Branč) V cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv a návrh na vklad do katastra, kolky, poplatok za overenie podpisov u notára. HYPO-PORADENSTVO k tomu súdno - znaleckým posudkom ZDARMA. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma. BEZPLATNE v našej REALITY PROGRES, s.r.o. klientom radi poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti (podmienkou nie je kúpa nehnuteľnosti v našej RK), poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie. Za výhodných finančných podmienok zabezpečíme súdno-znalecký posudok, geodetické práce a právne služby.
POSLEDNÉ 2 RODINNÉ DOMY S VLASTNÝM POZEMKOM,PANORÁMA DRIENOV
ČO tak rodinný dom s vlastným pozemkom ako darček pod vianočný stromček? IBV Panoráma Drienovská Vám ponúka na predaj 8x 4 izbový 2-podlažný rodinný dom v Drienovskej Novej Vsi. Projekt spája prírodu s moderným bývaním v uzavretom areáli, kde sa nachádza mini ZOO, jazdecký areál, ale aj plánovaná výstavba DETSKÉHO IHRISKA, POTRAVÍN A BISTRA. Vstup do areálu bude riešený rampou. Rodinné domy budú dvojpodlažné v počte 8x, s výmerou pozemkov od 245 m2 do 318 m2. Úžitková plocha domu je 96 m2, kde 1 NP tvorí - zádverie, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a šatník, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a úložný priestor, 2 NP - chodba, schodisko, kúpeľňa s WC, 2x izba, spálňa. POSLEDNÉ 2 VOĽNÉ DOMY. Stihnite si rezervovať ten svoj. Čoskoro bude stavba komplet zastrešená a začali sa osadzovať okná. Rodinné domy sa predávajú v stave holodom. Pre viac informácii si pozrite video na tomto linku: V cene je zahrnuté: základy a základová doska obvodové murivo - pálená tehla - 250mm zateplenie fasády - polystyrén - 160 mm vonkajšia omietka, vnútorné priečky 125mm zateplenie stropu minerálnou vlnou sadrokartónové podhľady dvojitá protihluková stena predelená minerálnou vlnou pre lepšie odhlučnenie krytina - falcovaný plech okná plastové s trojsklom, 7 - komorové, zn. HESTA podlahové vodné vykurovanie/plynový kotol predpríprava na fotovoltaiku predpríprava na krb interiér: rozvody elektrina, voda, kanál, zásuvky, vypínače, vývody osvetlenia, zásobník vody, vývod rozvodu pre pračku, sušičku exteriér: vývod vody, zásuvka / 220 V, vývod pre svetlo a vypínač ( vstup a terasa ) dom bude napojený na elektrinu, vodu, plyn a kanál formou septiku základné terénne úpravy pod domom, retenčná nádrž a dažďové zvody V cene nie je zahrnuté: úprava terénu, krb, vnútorné vybavenie a terasa Lokalita a občianska vybavenosť: V obci sa nachádza obecný úrad, materská škola, základná škola, rímskokatolícky kostol Najsvätejšej Trojice, všeobecný lekár pre deti a dorast, veterinárny lekár, obchod Coop Jednota, pizzéria. V okolí sa nachádza Obišovský hrad, rímskokatolícky farský úrad (Ličartovce), centrum sociálnych služieb (Drienov), domov sociálnych služieb (Ličartovce), pošta (Kendice). Obec má výhodnú polohu, nachádza sa medzi Prešovom a Košicami (len 8 minút z Prešova a 16 minút z Košíc), rýchla možnosť napojenia sa na D1, v pešej dostupnosti sa nachádzajú autobusová zastávka SAD a vlaková stanica. Ponúkame: Rodinný dom typ P1, pozemok 318 m2 CENA: 174.000 EUR Rodinný dom typ P2, pozemok 248 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P3, pozemok 248 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P4, pozemok 248 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P5, pozemok 248 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P6, pozemok 194 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P7, pozemok 194 m2 CENA: REZERVOVANÝ Rodinný dom typ P8, pozemok 245 m2 CENA: 168.000 EUR Cena nehnute
NA PREDAJ ÚTULNÝ RODINNÝ DOM V RIMAVSKEJ SOBOTE ČASŤ BAKTA
Ponúkam na predaj útulný 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v mestskej časti Rimavskej Soboty - Bakta. Dom je postavený na veľkorysom pozemku s celkovou výmerou 1700 m2. K domu prislúcha letná kuchynka a súčasťou pozemku je aj samostatná garáž a hospodárska budova o výmere 10 m2. Dom má obytnú plochu 120 m2 a pivnicu. Interiér domu tvoria 3 izby (súčasťou jednej izby je aj krb), vstupná chodba, priestranná kúpeľňa, WC a kuchyňa so špajzou. V podkroví domu sa nachádza povala. V pivnici je kotolňa a ďalšie miestnosti, ktoré môže nový majiteľ využívať podľa vlastných potrieb ako sklad alebo dielňu. Kúrenie v dome je zabezpečené plynom, ale aj kotlom na tuhé palivo. Dom je napojený na mestský vodovod, pričom súčasťou pozemku je aj vlastná studňa. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na tel. čísle alebo . Obhliadky možné po dohode. RK prosím kontaktovať, iba ak máte konkrétneho klienta. Ďakujem za rešpektovanie.
NA PREDAJ RODINNÝ DOM, 930 m2 POZEMOK - MIRKOVCE
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Mirkovce v novovybudovanej lokalite - Dlhé Brehy, kde sa bude nachádzať zatiaľ 20 rodinných domov. Výstavba prebieha v dvoch etapách kde prvá bude ukončená odovzdaním diela - august 2022 v počte 8 RD. Viac informácií nájdete na Dom číslo D5 sa bude nachádzať na pozemku o výmere 930 m2 so zastavanou plochou 123 m2 bez plochy terasy. Skladba rodinného domu: Zádverie, technická miestnosť, komora, obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou, chodba, spálňa, 2 x izba, kúpeľňa s WC, samostatné WC a terasa Rodinné domy sa predávajú v stave holodom. V cene je zahrnuté: základy a základová doska - betón, debniace tvárnice, obvodový plášť - porobetón 300 mm, zateplenie fasády - polystyrén - 150 mm, vonkajšia omietka - silikón, sokel - farba marmolit, vnútorné priečky 120 mm, vnútorné omietky - základná biela farba, sadrokartónové podhľady, krov - strecha valbová / polovalbová, vylez do podkrovia - 40 m2 úložného priestoru, schody do podkrovia - sklápacie, zastrešenie - strešná krytina betónová, zateplenie stropu - minerálna vlna 200 + 100 mm, okná 3 - sklo - 5 komorové - Hesta / Salamander, vnútorné a vonkajšie parapety, kúrenie - teplovodné podlahové, zateplenie podlahy polystyrén 50 + 50 mm, podlaha - poter, termostat, príprava na tepelné čerpadlo, komín ( predpríprava pre krb ), dažďové zvody - pozinkovaný plech, nad terén interiér: rozvody elektrina, voda, kanál, zásuvky, vypínače, ističová skriňa, 1x vývod svetla v každej miestnosti, vývod rozvodu pre pračku, sušičku, plastové vstupné dvere exteriér: vývod vody, zásuvka / 220 V, vývod pre svetlo a vypínač ( vstup a terasa ), pozemok: úprava terénu - štandard - len pod rodinným domom inžinierske siete: verejný vodovod, kanál formou centrálnej čističky, elektrina, verejné osvetlenie, asfaltová komunikácia a chodníky - budú vybudované najneskôr do ukončenia výstavby t. j. do konca roka 2023 V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ: Úprava terénu, terasa, oplotenie, chodníky, dlažby v exteriéri a interiéri, podlahy, sanita, tepelné čerpadlo a nádrž na vodu, krb, kuchynská linka. Domy v 1.ETAPE: Rodinný dom D1, pozemok 616 m2 CENA: 176.000€ Rodinný dom D2, pozemok 619 m2 CENA: 178.000€ Rodinný dom D3, pozemok 930 m2 REZERVOVANÝ Rodinný dom D4, pozemok 930 m2 CENA: 189.900€ Rodinný dom D5, pozemok 520 m2 CENA: 169.000€ Rodinný dom D6, pozemok 529 m2 REZERVOVANÝ Rodinný dom C1, pozemok 529 m2 REZERVOVANÝ Rodinný dom C2, pozemok 586 m2 REZERVOVANÝ Lokalita obce: Mirkovce sú obec na Slovensku v okrese Prešov. Nachádzajú sa v Košickej kotline v nadmorskej výške okolo 285m. Dostupnosť do obce je z Prešova 17 km ( cca 20 minút autom) a z Košíc 23 km (20 minút autom po diaľnici D1). Obec Mirkovce má 1366 obyvateľov. Lokalita obce sa postupne rozširuje a zveľaďuje. Obec napreduje a realizuje rôzne projekty ako úprava terénu, rozšírenie kamerového systému, výstavba detského ihriska a podobne.
RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY
RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - [25.11. 2022] Zmazať/ Upraviť/ Topovať RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 1 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 2 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 3 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 4 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 5 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 6 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 7 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 8 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 9 RODINNÝ DOM a POZEMOK 900 m2 DOLNÝ LOPAŠOV okres PIEŠŤANY - 10 REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA vo výhradnom zastúpení klienta : 6 izbový rodinný dom na pozemku 900 m2 v obci DOLNÝ LOPAŠOV okres Piešťany. Dom bol skolaudovaný v roku 1991, zastavaná plocha 143 m2, loggia 8 m2 a 2 x garáž každá ma 20 m2 Na pozemku 900 m2 sa nachádza samostatne stojaci 6 izbový rodinný dom s obytnou pivnicou a možnosťou využitia ako dvojgeneračný dom. Na záhrade sa nachádza altánok s krbom, stromy, sklenník, drevárnička a samostatne postavená garáž. Dom nemá energetický certifikát, internet Telekom, kúrenie kotol a pec, plastové okná, podlahy dlažba a plávajúca a odpad je riešený žumpou. DISPOZÍCIA RODINNÉHO DOMU : obytná plocha 115 m2 + loggia 8 m2 a garáž 20 m2 vstupná chodba, priestranná obývacia izba s pecou prepojená s kuchyňou a jedálňou a výstupom na loggiu, spálňa, 2 x detská izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC, garáž. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, plynová varná doska, rúra, digestor a chladnička. V obývačke je šamotová pec. na prízemí - obytná plocha 115 m2 sa nachádza, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, technická časť- plynový kotol, bojler na ohrev vody a sporák, práčovňa, dielňa a garáž CENA DOMU : 175.000,- € + ZNALECKÝ POSUDOK Náklady spojené s bývaním sú 120,- € V obci Dolný Lopašov je základná škola po 4 ročník, škôlka, pošta, obecný úrad, potraviny, stavebniny. Piešťany sú vzdialené od obce 22 km a Trnava 27 km. V cene nehnuteľnosti sú už zahrnuté všetky poplatky, právny servis vyhotovenie kúpno predajných zmlúv a návrh na vklad do katastra, kolky, poplatok za overenie podpisov u notára. HYPO-PORADENSTVO k tomu súdno - znaleckým posudkom ZDARMA. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne chcete vedieť viac informácií, neváhajte a kontaktujte ma 0911 78 08 07. BEZPLATNE v našej REALITY PROGRES, s.r.o. klientom radi poskytneme finančné poradenstvo a vybavenie financovania kúpy ich vybranej nehnuteľnosti (podmienkou nie je kúpa nehnuteľnosti v našej RK), poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, životné a úrazové poistenie. Za výhodných finančných podmienok zabezpečíme súdno-znalecký posudok, geodetické práce a právne služby.
RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A DVOJGARÁŽOU V BAKTE - EXKLUZÍVNE N
ID:103-12-ANO Exkluzívne Vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný poschodový rodinný dom so záhradou a veľkou dvojgarážou v mestskej časti Rimavskej Soboty-Bakta. Rozloha celého pozemku je 958m2. Dom je postavený z pálených tehál a kvadier. Dom je po technickej stránke veľmi kvalitný, udržiavaný a úplne suchý. Pozostáva zo 4 izieb, 2 kuchýň, 1 kúpeľne s WC, 2 komôr a 1 veľkej vykurovanej dvojgaráže s elektrikou. Vedľa garáže na nádvorí je vyvedený aj vodovodný kohútik. Do garáže je umožnený prístup z dvora a tiež priamo z domu. Do tejto garáže sa zmestia 2 autá a 1 menší dopravný prostriedok. V minulosti slúžila ako profesionálna autodielňa, lakovňa a zváračská dielňa. Do podkrovia vedú betónové schody, v podkroví je možnosť vybudovať 3 plnohodnotné izby, nakoľko podlahu tvorí betónová platňa a svetlá výška je dostatočne vysoká. Z podkrovia je východ aj na balkón situovaný na ulicu. Na prízemí sa nachádza chodba, komora, kuchyňa, obývacia izba, vstup do garáže a schodisko. Na celom prízemí sú vymenené okná za plastové, vrátane schodiska. Na poschodí sa nachádza oddychová miestnosť, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, komora, detská izba a schodisko do podkrovia. Podlahy sú v celom dome betónové, pokryté PVC. Mesačné náklady na bývanie predstavujú cca 190€ na mesiac. Vykurovanie je ústredné s radiátormi cez plynový kotol alebo kotol na drevo. Kotly je možné prepínať podľa potreby. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom, ktorý je napojený na oba kotly. Pitná voda je čerpaná z dostatočne hlbokej studne s betónovými skružami, je v nej vždy dostatok vody, ale je možné sa napojiť aj na mestský vodovod, ktorý sa nachádza pred domom. Vedľa domu bola majiteľom vybudovaná aj vodovodná šachta z ktorej stačí zaviesť potrubia do domu. Kanalizácia v obci nie je, na konci záhrady je vybudovaná betónová žumpa. Elektrické rozvody neboli menené, sú však medené 220/380V. Dom je situovaný v mestskej časti Bakta vzdialenej 8 min. autom od centra mesta Rimavská Sobota a ponúka dostatok voľného priestoru okolo samotného domu. Koniec záhrady je ohraničený potokom, za potokom sú pasienky a príjazdová cesta je asfaltovaná, málo frekventovaná a pravidelne udržiavaná. Zastávka MHD sa nachádza 5 min. od domu pešou chôdzou. Cena 116 000 € Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.