inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stavebný materiál > Rozpredám brúsené tehly(25 a 11,5), preklady, tvárnice

Rozpredám brúsené tehly(25 a 11,5), preklady, tvárnice

Rozpredám tehly POROTHERM:

25 Profi P12 375X250X249 - 60ks/pal - 360ks - 3,2 Eur/ks - 6pal

11,5 Profi P8 500x115x249 - 100ks/pal -1000ks - 2,5 Eur/ks - 8pal

Paleta 18 Eur/pal

TYTAN lepidlo PU 780ml 54 ks 7,8 Eur/ks

PTH Preklad KP 238/70/3000 - 12ks/pal - 3ks x 37 Eur/ks = 111 Eur
PTH Preklad KP 238/70/1000 - 20ks/pal - 6ks x 11 Eur/ks = 66 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2500 - 20ks/pal - 3ks x 32 Eur/ks = 96 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2250 - 20ks/pal - 6ks x 29 Eur/ks = 174 Eur
PTH Preklad KP 238/70/1500 - 20ks/pal - 9ks x 17 Eur/ks = 153 Eur
PTH Preklad KP 238/70/2000 - 20ks/pal - 6ks x 25 Eur/ks = 150 Eur

DT AKT
Debn. tvárn. EKOD ŠBT 30 P+D 500x250x300mm - 40ks/pal - 160 ks x 2 Eur/ks = 320 Eur - 4pal

Debn. tvárn. EKOD ŠBT 15 P+D 500x250x150mm - 80ks/pal - 40 ks x 1,4 Eur/ks = 56 Eur

Osobný odber v Gabčíkove.
Kontakt: Zoltán Farkas
Rozpredám brúsené tehly(25 a 11,5), preklady, tvárnice

Podobné inzeráty

HELUZ brúsené tehly a preklady

HELUZ brúsené tehly a preklady

Ponúkam na predaj zvyškové preklady a tehly HELUZ z novostavby (2022). Nepoužité, skladované na paletách a zafoliované. 14 ks - HELUZ FAMILY 44-K brúsená - 4.50...

Tehly a preklady

Tehly a preklady

Predám 2 palety (160 kusov) tehly LeierPlan 30 NF o rozmeroch 30x25x25 cm (2,20 eur za kus, 350 eur za dve palety) a 6 paliet (360 kusov) tehly LeierPlan25 NF o...

Tehly a preklady - rôzne rozmery

Tehly a preklady - rôzne rozmery

Dobrý deň, Predám za symbolickú cenu tehly TERMOBRICK 250x250x380 - 3 palety - 227 ks 125x250x380 - 1 paleta - 176 ks 115x250x380 - 1 paleta - 144 ks preklady T...

Brúsené tehly Heluz

Brúsené tehly Heluz

Predám brúsené tehly heluz Priečkovky 15cm Obvodové 30cm Cena 2,30 za kus Dokopy asi 5-6 paliet 1 paleta 96ks tehál Pri rýchlom jednaní sa na cene vieme dohodnú...

Tehly Heluz brúsené

Tehly Heluz brúsené

Predám zvyšné tehly Heluz, brúsené: 2 ks x 50 K, 7 ks x 25 UNI, 10 ks x 14 na vnútorné priečky 4 ks x 11,5 . Okres Brezno.

Preklady Porotherm

Preklady Porotherm

Predám preklady Porotherm: Preklady KP 7 - dĺžka 1 meter - 2ks- cena 10 eur za kus Preklady na nenosené priečky -1,0 metrové - 3ks- cena 5 eur za kus -1,15 metr...

Predam tvarnice a preklady KM Beta

Predam tvarnice a preklady KM Beta

Predám tehly KM Beta 16DF - LDE - 498x250x240mm - 43ks ( 2 palety, z jednej chyba jedna vrstva ) - cena 4,3€/ks ( povodna cena 5,2€ ), preklady 8DF - 200 - 2000...