inzercia, predaj, predám, bazár

Sestrička na zastup amb.vš.lekara

Kategória: Zdravotníctvo

Hladam zastup do amb.vš.lekara 2.11-4.11.22 ,praca s PC,cena dohodou resp. 50 eur / den t.j.5 hod
Sestrička na zastup amb.vš.lekara
Podobné inzeráty
Sestra na zástup na všob.amb.
Zháňame sestru na zástup na ambulanciu praktického lekára v Košiciach. Išlo by o občasný zástup v čase choroby, podľa dohody. Vhodné pre trebárs pre mamku na MD, smenovú sestru.. Pre viac informácii volajte po 15 hod.
Opatrovateľ/opatrovateľka Holandsko- krátky zástup
Ponúkame prácu pre skúseného opatrovateľa/opatrovateľku v Holandsku, s nástupom od 5.12.2022-do 5.1.2023 v meste Apeldoorn. Jedná sa o krátkodobý zástup. Starostlivosť o mladšieho klienta (vek 37r.) Klient je ochrnutý od pása dole a taktiež aj pohyb rúk je trošku obmedzený. Klient je odkázaný na pohyb invalidným vozíkom (má aj výťah z prechodu z vozíka na posteľ) Všetky jeho každodenné aktivity a kvalita života závisia od opatrovateľa. Opatrovateľ musí mať skúsenosti s pacientom na vozíku, aby nedochádzalo k preležaninám. PLATOVÉ PODMIENKY: 2700€ netto/mesiac plus plné cestovné 100+100 Eur POŽIADAVKY: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Práca je na živnostenský list. TERMÍN NÁSTUPU: 5.12.2022 PEOPLE24 s.r.o. S.Chalupku 1237/4, 071 01 Michalovce Tel/Mob: 0911 97 24 24 E-mail: info@
Ponúkam prácu "sestričky" na dohodu
Dobrý deň prajem. Potrebujete pomôcť s hygienou, správnou manipuláciou a polohovanim s vaším náhle imobilným členom rodiny ? Ak hľadáte niekoho k imobilným alebo čiastočne imobilným členom vašej rodiny, som tu pre Vás... Nie síce na 24h ale na začiatok minimálne 4h a 5x do týždňa. Kto som? Som zdravotník ako taký, mám 30r, momentálne som na rodičovskej dovolenke. Keďže manžel robí na smeny tak má viac voľna, preto mi vie pomôcť s dcérkou a ja viem medzi tým pomôcť Vám. Mám 10 r. skúsenosti. Pracovala som v nemocnici na oddeleniach kde sú prevažne ležiaci pacienti a nie len na oddelniach ale aj v Nemecku v ústave. Medzi tým aj v domovej ošetrovateľskej službe, tiež v Nemecku. Kde som sa naučila správnu manipuláciu s imobilným pacientom. Transfer z postele na vozík, z vozíka do postele, bez toho aby ste prišli o chrbát... Manipuláciu s Človekom najmä, ktorá ma byť ľudská... Nie ako sa robí v našej nemocnici, ústavoch... Ťahanie po posteli nesprávne, kde pritom trpí jak pacient tak aj zamestnanec, lebo trpí jeho chrbát... Viac informácií osobne alebo po telefóne. Veľmi milé rada pomôžem nie len seniorom, lebo v dnešnej dobe, je veľa mladých ľudí, čo sú náhle odkázaní na pomoc... Som tu pre Vás, taká malá "sestrička" , čo nedokončila vysokú školu lebo v 2 ročníku odišla do zahraničia... Takže preto som taká malá sestrička (len so zdravotnou strednou školou). Odbor zdravotnícky asistent. Chyba mi moja práca, tak snáď na začiatok môžem Vám čo to potrebujete aspoň takto pomôcť... S pozdravom vaša "malá zdravotná sestrička" Prosím prvý kontakt píšte sms alebo email. Potom zavoláme. Košice / Košice okolie, Prešov
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Liptovský Hrádok
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Liptovský Hrádok Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Čiastočný úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.
Lekár, chirurg Košice
▶️ Hľadáme lekára chirurga v Košiciach! ▶️Do súkromnej chirurgickej ambulancie v Košiciach zháňame lekára - atestovaného chirurga, alebo mladého medika tesne pred atestáciou. ▶️Práca v dlhoročnej zabehnutej ambulancii. ▶️Možnosť zaučenia lekárom, ktorý na ambulancii pracoval doteraz. ▶️Platové ohodnotenie od 2500 do 3500 Eur/ brutto mesiac. ▶️Požadované vzdelanie: vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ???????? Viac informácií kontakt@ a na tel. čísle: +42. ????????
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Trnava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Trnava Mzda: 4300 EUR/brutto 3000 - 4000 EUR v čistom Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Skrátený úväzok, na dohodu. Termín nástupu dohodou. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.