Sklad l Kompletizovanie a balenie objednávok

Kategória: Brigády

Všeobecné informácie
Hľadáme zdatných brigádnikov, ktorí nám pomôžu kompletizovať a baliť zákaznícke objednávky pre elektronický obchod s nábytkom a dekoráciami.

Pracovné zmeny:

1. Možnosť. Od pondelka do piatku v čase od 8:00 do 17:00 alebo od 10:00 do 20:00 (v prípade odpracovania celých 5 dní v jednom z uvedených časov + 50€/dochádzkový bonus);

2. Možnosť. Od pondelka do stredy v čase od 8:00 do 17:00 alebo od 10:00 do 20:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v jednom z uvedených časov + 25€/dochádzkový bonus);

3. Možnosť. Od stredy do piatku v čase od 8:00 do 17:00 alebo od 10:00 do 20:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v jednom z uvedených časov + 25€/dochádzkový bonus).

Aká je pracovná náplň?
Pracovnou náplňou sú rôzne manipulačné práce s tovarom a baliace práce. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v deň Vášho nástupu zaškolí. Práca so skenerom.

Odmena a výhody
Odmena je vo výške 5,00 € za hodinu v hrubom vyjadrení počas pracovného týždňa.

Týždenné zálohy
Okamžitá možnosť nástupu
Priateľský pracovný kolektív
Profesionálny prístup
Agentúrny koordinátor
Zabezpečený pitný režim
Naše požiadavky
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup
Pracovitosť
Spoľahlivosť
Pre koho je brigáda vhodná
Brigáda je vhodná najmä pre mužov ide o fyzicky náročnejšiu prácu. Brigáda je vhodná aj pre študentov vysokých škôl a absolventov.

Máte záujem?
Výborne! Vyplňte a odošlite elektronický formulár, ktorý je súčasťou tejto pracovnej ponuky alebo nám napíšte prostredníctvom e-mailu na Ďakujeme.