inzercia, predaj, predám, bazár

Skúsený pekár-peciar(pôdova plynová pec),1600€ až 2100€

Kategória: Chémia a potravinárstvo

Hľadáme skúseného pekára(etážová plynová pec, minimálne 2 roky) na výrobu pekárenských výrobkov v Bratislave. Odmena je do 1600€ na zamestnanie, alebo do 2100€ na živnosť, každý mesiac odmena od výkonu, príplatky za prácu v noci a cez víkend. 10-12 hodinová pracovná zmena. Ubytovanie zabezpečene v 1-izbovom byte(garsónka).

Náplň práce: miešanie cesta, ručne tvarovanie cesta a pekárenských výrobkov podľa stanovených receptúr a postupov (kváskové , špaldové chleby, sladké a slané výrobky), práca s pôdovou/etážovou pecou(mašlovanie, sypanie a sádzanie do pece), pečeníe výrobkov podľa stanovených receptúr, zabezpečovanie ideálnej kvality výrobkov, udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.

Znalosť procesov a zručností: formovanie chleba, správne nakýsanie chleba v kysiarni(rozumenie procesom nakýsania chleba), rozumenie procesom pečenia v plynovej pôdovej/poschodovej peci (rozumenie teplotných režimov a ich regulácie pri pečení).

Kontakty: (k dispozícii je Viber, WhatsApp)
Skúsený pekár-peciar(pôdova plynová pec),1600€ až 2100€
Podobné inzeráty
Skúsený pekár(peciar), živnosť, 80 eur/smena, krátky/dlhý t.
Hľadáme skúseného pekára(etážová plynová pec, minimálne 2 roky) na výrobu pekárenských výrobkov v Bratislave. Odmena je 80 eur za smenu, rozvrh krátky/dlhý týždeň, smena sa začína o 15-00, skončí o 00-00(občas medzi 1-00 a 2-00) počas sezóny (september-januar), mimo sezóny(február-august) pracovný čas je od 15-00 do 23-00. Zodpovednosti: ručne tvarovanie cesta a pekárenských výrobkov podľa stanovených receptúr a postupov (kváskové , špaldové chleby, sladké a slané výrobky), formovanie pekárskych výrobkov, pečenie podľa stanovených receptúr, práca s pecou(mašlovanie, sypanie a sádzanie do pece), udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku. Kontakty: Viber/WhatsApp
PEKÁR - DRAHOVCE - NÁSTUP IHNEĎ
Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. obsadzuje pozíciu Pekár (peciar-miesič) s nástupom ihneď. Ponúkame: - nadštandardné platové podmienky, - stravné lístky plne hradené firmou, - moderné technologické vybavenie, - možnosť kariérneho rastu, - práca v stabilnej spoločnosti. Výška mzdy závisí od skúseností uchádzača. Základná mzda od 1500 do 1700 EUR + mesačné prémie + stravné lístky plne hradené firmou + ročné odmeny. Kontaktuje nás prosím na telefónnom čísle - Mgr. Ľubica Slováková.
PEKÁR/PEKÁRKA
Do nášho tímu pekárne Jozef Oremus PEKÁREŇ BÁNOV hľadáme šikovných kolegov na pracovné pozície : PEKÁR/PEKÁRKA jedna pracovná pozícia - Pečenie chleba PEKÁR/PEKÁRKA jedna pracovná pozícia - Pečenie jemného pečiva PRACOVNÍK/PRACOVNÍČKA PRI VÝROBE CHLEBA dve pracovné pozície - Ručná výroba chlebov - miesto výkonu práce BÁNOV (pri Nových Zámkoch) Náplň práce : - Obsluha pekárenských zariadení - Príprava výrobkov na pečenie - Evidencia výrobkov - Udržiavanie čistoty na pracovisku Požiadavky na zamestnanca : - Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárskej výrobe - Chuť do práce a ochota učiť sa nové veci - Na pracovnú pozíciu zaškolíme, zaučíme - Zodpovedný prístup k práci a povinnostiam - Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke - Mzda 800-1200 eur v hrubom, po zaškolení-zaučení, podľa odpracovaných zmien - Pre uchádzanie o uvedenú pozíciu je potrebné zaslať životopis na stanko@ - Pre bližšie informácie prosím volať
Pekár - Pekárka - MOST PRI BRATISLAVE
Hľadáme spoľahlivú a šikovnú kolegyňu do rodinnej pekárne v Moste pri Bratislave. Pracujeme na krátky-dlhý týždeň. Vaša pracovná náplň bude: váženie, tvarovanie koláčikov, práca s cestom, plnenie, vkladanie chlebov do ošatiek. O pečenie sa postará náš pekár :) Vyžadujeme pozitívny vzťah k pečeniu a aspoň domáce skúsenosti s pečením. Všetko ostatné vás naučíme Smena sa začína o 10:00 a končí o 22:00. Výska platu závisí od druhu pracovného pomeru (900€-1300€ netto) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky na čísle
Pekár - Pekárka - MOST PRI BRATISLAVE
Hľadáme spoľahlivú a šikovnú kolegyňu alebo kolegu do rodinnej pekárne v Moste pri Bratislave. Pracujeme na krátky-dlhý týždeň. Vaša pracovná náplň bude: váženie, tvarovanie koláčikov, práca s cestom, plnenie, vkladanie chlebov do ošatiek. O pečenie sa postará náš pekár :) Vyžadujeme pozitívny vzťah k pečeniu a aspoň domáce skúsenosti s pečením. Všetko ostatné vás naučíme Smena sa začína o 10:00 a končí o 22:00. Výska platu závisí od druhu pracovného pomeru (900€-1300€ netto) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky na čísle
Pekár - Pekárka (aj bez predošlých skúseností z pekárne)
Hľadáme spoľahlivú a šikovnú kolegyňu alebo kolegu do rodinnej pekárne v MOSTE PRI BRATISLAVE. Pracujeme na krátky-dlhý týždeň. Vaša pracovná náplň bude: váženie, tvarovanie koláčikov, práca s cestom, plnenie, vkladanie chlebov do ošatiek. O pečenie sa postará náš pekár :) Vyžadujeme pozitívny vzťah k pečeniu a aspoň domáce skúsenosti s pečením. Všetko ostatné vás naučíme Smena sa začína o 10:00 a končí o 22:00. Výska platu závisí od druhu pracovného pomeru (900€-1300€ netto) V prípade záujmu ma prosím kontaktujte telefonicky na čísle