inzercia, predaj, predám, bazár

Statika v príkladoch

Kategória: Učebnice, skriptá - VŠ

336 strán príkladov
Statika v príkladoch
Podobné inzeráty
Fyzika, mechanika, geofyzika, hydromechanika
Analýza napätí metódou hraničných integrálnych rovníc-Balaš Aplikovaná mechanika a pružnost-Šrejtr Dálkový průzkum Země-Kolář Dálkový průzkum Země-Murdych Dynamické zákony Newtonovy-Bělař Dynamika-Dašek Dynamika pre inžinierov-Gonda Geofyzika-Ochaba Hodiny na miliardu let-Šukoljukov Hydraulika-Kolář Hydromechanika-Maštovský Kinematika v príkladoch-Bárdoš Klasická mechanika-Leech Kmitání a vlnění-Pilát Kmitání mechanických soustav-Kožešník Kmity a vlny ve fyzice-Main Maticové metody v analýze a syntéze-Brát Mechanické kmity-Zahradníček Mechanika-Strouhal Mechanika 1-Bajer Mechanika 1-kinematika-Binder Mechanika-Kvasnica Mechanika 4-Dynamika-Binder Mechanika a termomechanika pro elektroenergetiku-Nožička Mechanika hmotných bodů a tuhého tělesa-Trkal Mechanika 2-Dynamika-Brepta Mechanika 2-Pružnosť a pevnosť-Kunc Mechanika 3-Dynamika-Medvec Mechanika 3-Hydromechanika, termomechanika-Kunc Mechanika 4-mechanika tekutin a termomechanika-Vondráček Mechanika tuhých těles a kapalin-Szabó Mechanika ve fyzice-Horský Mechanika zemin a skalných hornin-Mencl Mechanika-Záviška Príklady zo strojárskej statiky-Binder Příručka kinematiky s příklady-Brát Statika-Dašek Statika-Binder Statika 2-Lederer Technická mechanika-Statika-Šrejtr Teoretická mechanika-Obetková Teoretická mechanika-Novotná Teoretická mechanika v príkladoch-Balažovjech Úvod do geofysiky-Bouška Úvod do harmonického kmitání-Koloušek Úvod do kmitání mechanických soustav s vnitřními rázy-Peterka Úvod do proudění tekutin a sdílení tepla-Steidl Úvod do užité geofyziky-Mareš Výpočet plošných a prostorových konstrukcí metodou konečných prvků-Kolář Waves-Crawford Zajímavé otázky z fyziky 1-Mechanika, Molekulová fyzika a termodynamika-Kessner Země a její tepelná historie-Čermák Mechanika 2-Kinematika-Jančina Mechanika 2-Kinematika-Julina Mechanika 2-Pružnosť a pevnosť, Kinematika-Binder Ponúkam knihy z fyziky. Mechanika, geofyzika a hydromechanika. Sú vo veľmi peknom a zachovalom stave. Pozrite sa aj moje ostatné inzeráty, nájdete tam obdobné knihy. Vážnemu záujemcovi rád pošlem podrobnejšie informácie aj foto kníh. Prosím NETELEFONOVAŤ! Uvedené číslo je neexistujúce! Kontaktujte ma iba cez formulár na tejto stránke. Odpoviem každému. Skontrolujte si prosím aj spamovú zložku vašej schránky! Moja odpoveď môže skončiť v spame.
Statika stavebných konštrukcií + riešené príklady
Predávam úplne nové a nepoužité materiály na predmet Statika. Jedná sa o knihu Statika stavebných konštrukcií a Statika riešené príklady. Predaj možný len ako komplet.
Technická fyzika, pružnosť a pevnosť
ABC meracích jednotiek-Konečný Experimentální pružnost-Bednár Fysikální přístroje v chemické laboratoři-Zvoníček Fyzika v experimentoch-Hajko Fyzikální měření-Mádr Nauka o pružnosti a pevnosti-Bažant Návody k základním fysikálním měřením-Pilát Praktická cvičení z fyziky-Živný Praktická fysika-Horák Pružnost a pevnost 1+2-Beljajev Pružnosť a pevnosť v príkladoch-Vadovič Pružnosť a plasticita 1-Kaiser Pružnost a plasticita 1-Šmiřák Přehled technické mechaniky-Krutina Příručka technické fysiky-Izard Sbírka vzorců z pružnosti a pevnosti-Krutina Spracovanie a vyhodnocovanie meraní-Wimmer Technická dynamika-Gonda Technická dynamika plynů-Dejč Technická fysika-Horák Technická fysika-Nachtikal Technická fysika-Dobrovolný Technická fyzika A-Lehár Technická mechanika-Dobrovolný Technická mechanika-Guľaš Technická mechanika-Šrejtr: 1-statika 2-kinematika 3-dytnamika Technická mechanika pro elektrotechnické obory-Hašek: 1-Mechanika tuhých těles 2-Hydromechanika a termodynamika Technická mechanika, mechanika tuhých telies-Šesták Technická termomechanika-Kalčík Technické vzorce-Walther Teorie pružnosti a vybrané aplikace-Kuba Úvod do teorie pružnosti anizotropních látek-Hearmon Základní vlastnosti měřících přístrojů-Zelený Základy fysikálních měření 1+2A+2B-Brož Základy hydrauliky a hydrologie-Kunštátský Základy technické fysiky-Horák Technická mechanika: 1-Statika tuhých těles-Ječmínek 2-Dynamika tuhých těles-Ječmínek Ponúkam knihy z fyziky. Technická fyzika, pružnosť a pevnosť. Sú v peknom a zachovalom stave. Pozrite sa aj moje ostatné inzeráty, nájdete tam obdobné knihy. Vážnemu záujemcovi rád pošlem podrobnejšie informácie aj foto kníh. Prosím NETELEFONOVAŤ! Uvedené číslo je vymyslené, neexistuje! Kontaktujte ma prosím iba cez formulár na tejto stránke. Odpoviem každému. Skontrolujte si prosím aj spamovú zložku vašej schránky! Moja odpoveď môže skončiť v spame.
Teoretická mechanika v príkladoch - Balažovjech
Predám knihu Teoretická mechanika v príkladoch - Balažovjech. Výborn stav + papierový prebal. Spisovateľ: Balažovjech V. a kolektív Vydavateľ: Alfa Rok vydania: 1977
Statika, Stavebná mechanika, Železobetónové nosné sústavy
Predám skriptá: Statika - návody na cvičenia, Stavebná mechanika - návody na cvičenia, Železobetónové nosné sústavy - návody na cvičenia za 3€/ks + poštovné.
Knihy EUBA - Ekonómia Lisy
Predám knihy: P.Vincúr a kol.: Hospodárska politika, Sprint Bratislava, 2001 (7 eur) J.Kita a kol.: Marketing, 2010 - predané J.Lisý a kol.: Ekonómia, CD (Testy) 2011 - predané M.Furstová a J.Trinks.: Filozófia, Slovenské pedagogické nakladateľstvo, 1996 - predané H.Majdúchová a kol.: Podnikové hospodárstvo (zbierka príkladov) (10 eur) D.Lesáková, E.Hanuláková, D.Vokounová - Marketingové analýzy, 2010 - predané P.Vincúr: Makroekonomická analýza a prognóza, Sprint Bratislava, 2000 (6 eur) ňová a kol. Financie verejnoprospešných subjektov, Ekonóm Bratislava, 2005 (5 eur) A.Miklošík - Informačné systémy marketingu v praktických príkladoch, 2014 (6 eur) K.Beličková, P.Baláži, Z.Brindzová - Verejné rozpočty, 2015 - predané E.Sodomová a kol.: Śtatistika pre bakalárov, 2013 (8 eur) V.Ćihovská, E.Hvizdová, M.Matušovičová - Manažment ľudských zdrojov, 2014 (7 eur) R.Strhan, Ĺ.Knošková - Produktové manažerstvo, 2011 (7 eur) Běloun F. a kol.: Tabuľky pre základné školy, Slovenské pedagogické nakladateľstvo, 1983 (4 eur) Geografia pre 4 ročník gymnázií, Slovenské pedagogické nakladateľstvo (1 eur) P.A.Samuelson, W.D.Nordhaus - Ekonómia 1 - predané P.A.Samuelson, W.D.Nordhaus - Ekonómia 2 - predané B.Soukupová, A.Slosárová, štincová - Účtovníctvo (25 eur) H.Majdúchová, A.Neumannová - Podnik a podnikanie (10 eur) S.Majtán a kol. - Odbytová stratégia, 2007 (10 eur) A.Chodasová, D.Bujnová - Podnikanie v malých a stredných podnikoch, 2008 (10 eur) J.Lisý a kol - Ekonómia v novej ekonomike (15 eur) Možný osobný odber, alebo poštou (poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty)