inzercia, predaj, predám, bazár

Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie

Kategória: Pozemky

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou.
Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK.
Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice.
Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie
Podobné inzeráty
Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie
Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - TOP - [24.11. 2022] Zmazať/ Upraviť/ Topovať Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - 1 Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - 2 Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Predávajú sa 2 parcely o rozlohe 14 árov a podiel na prístupovej ceste. K tomu je súhlas obecného úradu s výstavbou 2 rodinných domov. Pozemok je pripravený na výstavbu a je na ňom prípojka elektriny, verejného vodovodu a vybudovaná žumpa. Lokalita poskytuje ticho a krásne, čisté prostredie na kraji obce. V obci je kompletná občianska vybavenosť škôlka, škola zdravotné stredisko, pošta, obchody a tiež železnica smerom do krajského mesta.
Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou. Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK. Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice.
Stav.pozemok 18,5 árov so sieťami, Slanec Košice Okolie
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou. Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK. Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice. Tel.
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Slanec, 1855 m2
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1855 m2 nachádzajúci sa v intraviláne obce Slanec. Pozemok je mierne svahovitý, oplotený, vhodný na výstavbu jedneho - prípadne viacerých rodinných domov s výhľadom na Slanecký hrad. Na pozemku sa nachádzajú aj ovocné stromy a malá murovaná kôlňa na náradie. Inžinierské siete sa nachádzajú na hranici pozemku. Cena pozemku je 80/m2 s možnosťou dohody na cene pri vážnom záujme. Obec Slanec sa nachádza 25 km od Košíc ( cca 30 minút autom ). V obci sa nachádza Základná škola s materskou školou, hrad Slanec, Pošta, Historický park Slanec, Kaviareň, Potraviny, Reštaurácia, zastávka SAD, ...... Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s predajom nehnuteľnosti. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č.: - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS Rozloha pozemku: 1855m² Vlastníctvo: osobné Inžinierske siete: áno Terén: mierny svah Prístupová cesta: asfaltová cesta
Pozemok 3216 m2 Slanské Nové Mesto, 30 km z m. Košice
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite mesta Slanské Nové Mesto vzdialeného 30 km z Košíc. Rezervované 11.11.2022. Pozemok o rozlohe 3216 m2 je slnečný, mierne svahovitý, lichobežníkového tvaru. Nachádza sa v zastavanej časti mesta mimo hlavnej cesty. Prístup k pozemku je z asfaltovej cesty. Ideálne miesto pre pokojný a kľudný život. Rozmery pozemku: z prístupovej cesty je šírka pozemku 13 m (vrchná časť pozemku), šírka pozemku na konci je 26 m (spodná časť pozemku), celková dĺžka pozemku je 150 m. IS: plyn, elektrina, voda Pozemok s vlastným hustým lesom (na cca 2/3 plochy). Prajete si postaviť dom v hustom lese? Ideálne pre náročných – tichá lokalita na okraji obce. Zastavaná časť obce, parcela typu C. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite mesta Slanské Nové Mesto vzdialeného 30 km z Košíc. Pozemok o rozlohe 3216 m2 je slnečný, mierne svahovitý, lichobežníkového tvaru. Nachádza sa v zastavanej časti mesta mimo hlavnej cesty. Prístup k pozemku je z asfaltovej cesty. Ideálne miesto pre pokojný a kľudný život. pozemok Košice okolie. Rozmery pozemku: z prístupovej cesty je šírka pozemku 13 m (vrchná časť pozemku), šírka pozemku na konci je 26 m (spodná časť pozemku), celková dĺžka pozemku je 150 m. IS: plyn, elektrina, voda Tento pozemok je ideálny na vybudovanie rodinného domu, lokalita: Košice okolie Nakoľko sa jedná o turisticky zaujímavú oblasť, na pozemku je možné vybudovať napr. aj penzión, prípadne rekreačný areál. Občianska vybavenosť (Slanec vzd. 3 km): potraviny, Slovenská Pošta, základná škola s materskou školou, zdravotné zariadenie, verejná lekáreň, turistické atrakcie, čistá príroda, … Tento pozemok je ideálny na vybudovanie rodinného domu Nakoľko sa jedná o turisticky zaujímavú oblasť, na pozemku je možné vybudovať napr. aj penzión, prípadne rekreačný areál. Občianska vybavenosť (Slanec vzd. 3 km): potraviny, Slovenská Pošta, základná škola s materskou školou, zdravotné zariadenie, verejná lekáreň, turistické atrakcie, čistá príroda. GPS: 48.635750° 21.521497° Viac o Meste Slanské Nové Mesto Zároveň, v prípade, ak disponujete nehnuteľnosťou, ktorú by ste chceli predať, radi Vám pomôžeme so sprostredkovaním predaja.
Predám pozemky v okolí Košič - lokalita Zdoba a Krásna
Predaj najlepsie vsetkého naraz - prepis na jedneho nového majitela. Cena dohodou - predaj najvyššiej nabídke. Predám pozemky: 1. Spoluvlastnický podíl 1/1230 nemovité věci zapsané na LV č. 5326, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 1089 ostatní plocha o výměře 381 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 2. Spoluvlastnický podíl 1/1230 nemovité věci zapsané na LV č. 5327, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 1140/9 ostatní plocha o výměře 457 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 3. Spoluvlastnický podíl 265/909 nemovité věci zapsané na LV č. 5782, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12279 trvalý travní porost o výměře 1818 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi včetně příslušenství. 4. Spoluvlastnický podíl 487/1192 nemovité věci zapsané na LV č. 6116, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované v katastrální mapě, a to p.č. 12660 trvalý travní porost o výměře 1192 m², se všemi součástmi, právy, povinnostmi a příslušenstvím. 5. Spoluvlastnický podíl 131/916 nemovité věci zapsané na LV č. 6161, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 11138 orná půda o výměře 733 m²,, se všemi součástmi, právy a povinnostmi včetně příslušenství. 6. Spoluvlastnický podíl ½ nemovité věci zapsané na LV č. 6177, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12778 orná půda o výměře 1164 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 7. Spoluvlastnický podíl 1/6 nemovité věci zapsané na LV č. 6238, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 12780 orná půda o výměře 390 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 8. Nemovité věci zapsané na LV č. 6287, okres Košice IV, obec Košice – Krásna, k.ú. Krásna, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 11134 orná půda o výměře 950 m²,p.č. 11899 orná půda o výměře 914 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 9. Spoluvlastnický podíl 1/8 nemovité věci zapsané na LV č. 149, okres Košice – okolie, obec Sady nad Torysou, k.ú. Zdoba, a to parcely registru C evidované na katastrální mapě, a to p.č. 622 zahrada o výměře 771 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi. 10. Spoluvlastnický podíl 23/240 nemovité věci zapsané na LV č. 1061, okres Košice – okolie, obec Sady nad Torysou, k.ú. Zdoba, a to parcely registru E evidované na mapě určeného operatu, a to p.č. 869 orná půda o výměře 2704 m², se všemi součástmi, právy a povinnostmi.