inzercia, predaj, predám, bazár

Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie

Kategória: Pozemky

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou.
Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK.
Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice.
Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie
Podobné inzeráty
Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie
Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - TOP - [24.11. 2022] Zmazať/ Upraviť/ Topovať Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - 1 Pozemok 16 árov so sieťami na 2 rod.domy Slanec KE okolie - 2 Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Predávajú sa 2 parcely o rozlohe 14 árov a podiel na prístupovej ceste. K tomu je súhlas obecného úradu s výstavbou 2 rodinných domov. Pozemok je pripravený na výstavbu a je na ňom prípojka elektriny, verejného vodovodu a vybudovaná žumpa. Lokalita poskytuje ticho a krásne, čisté prostredie na kraji obce. V obci je kompletná občianska vybavenosť škôlka, škola zdravotné stredisko, pošta, obchody a tiež železnica smerom do krajského mesta.
Stav. pozemok 18,5 árov, intravilán, Slanec Košice Okolie
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou. Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK. Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice.
SLANEC- Pozemky na výstavbu rodinných domov
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy v obci Slanec. Pozemky sú obdĺžnikového tvaru a nachádzajú sa v lokalite, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov. Elektrina a voda budú pri predaji pozemkov privedené na hranicu prvého pozemku s príjazdovou cestou. Kanalizácia sa v obci Slanec nenachádza. Konkrétne ide o 3 pozemky, každý o výmere 728 m2. Medzi fotkami je zaradená aj fotka geometrického plánu, kde sú vypísané presné rozmery každého z pozemkov. Územnoplánovacia informácia je k dispozícii. Cena za jednu parcelu je 49.500 eur ( pozemok + spoluvlastnícky podiel na príjazdovej ceste). Obec Slanec sa nachádza 23 km od centra Košíc ( cca 30 minút autom ). V obci sa nachádza: základná škola s materskou školou, hrad Slanec, pošta, historický park Slanec, kaviareň, potraviny, reštaurácia, lekáreň, zastávka SAD. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. ID: 107859 Cena: 49 500.00 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku
Stav.pozemok 18,5 árov so sieťami, Slanec Košice Okolie
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou. Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK. Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice. Tel.
Stav.pozemok 18,5 árov so sieťami, Slanec Košice Okolie
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej časti obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. Parcela s plochou 1850 m2 je situovaná v existujúcej tichej ulici so zástavbou rodinných domov s krásnym výhľadom na hrad Slanec. Je oplotená s asfaltovou prístupovou cestou. Veľkosť a dispozícia umožňuje rozdelenie pozemku na 2 parcely prípadne výstavbu viacgeneračného bývania. Pred pozemkom ide vodovod a elektrické vedenie. Dohoda na cene pri obhliadke. Je možné DOKÚPIŤ AJ SUSEDNÝ POZEMOK. Obec Slanec je známa občianskou vybavenosťou. Je tu škôlka, základná škola, zdravotné stredisko, pošta a veľkou výhodou je železničné spojenie s krajským mestom Košice. Tel.
SLANEC-Stavebný pozemok na konci slepej ulice
B10 vám ponúka na predaj slnečný Pozemok pre rod. domy o výmere 838 m2 nachádzajúci sa v intraviláne obce Slanec. Pozemok je mierne svahovitý, vhodný na výstavbu rodinného domu s výhľadom na Slanecký hrad. Samotný pozemok sa nachádza v tichej časti obce, konkrétne na konci slepej ulice Lesnícka. Všetky Inžinierske siete okrem kanalizácie sa nachádzajú na hranici pozemku. Obec Slanec sa nachádza 25 km od centra Košíc ( cca 30 minút autom ). V obci sa nachádza Základná škola s materskou školou, hrad Slanec, Pošta, Historický park Slanec, Kaviareň, Potraviny, Reštaurácia, zastávka SAD. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. ID: 106392 Cena: 57500 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku