inzercia, predaj, predám, bazár

SVIETIDLÁ / 3ks

Kategória: Lampy, osvetlenie

Predám svietidlá 3ks / dĺžka kábla nadstaviteľná/ priemer svietidla 15cm
Cena za ks / 10€
SVIETIDLÁ / 3ks
Podobné inzeráty
LUCIDE Závesné stropné svietidlá
Predám kvalitné kovové svietidlá značky Lucide - model CASTELLO - šedé. Model charakterizuje pekný dizajn a funkčné prevedenie. Do svietidla sú určené žiarovky s parametrami E27. Svietidlá sú ako nové. Svietidlá predávam 2 - jedno širšie, napr. nad jedálenský stôl a jedno menšie s kruhovým pôdorysom. Malé závesné svetlo - ide o kvalitné kovové spracovanie - váži cca 2,5kg. Priemer kruhového svietidla je cca 32cm, výška svietidla 34cm, dĺžka káblu je cca 40cm - nastaviteľná. Zdroj má priemer cca 12cm. Veľké závesné svietidlo pre 2 žiarovky - šírka je 105,5cm, výška 30cm a hrúbka je 27cm - má však tvar kvapky, takže nepôsobí masívne. Zdroj má priemer cca 53cm a 6cm na výšku a kábel je dlhý cca 66,5cm. Dôvod predaja - meníme svietidlá v byte. Originálny set stál 450€. Predávam za 300€ obe + dohoda možná.
Svietidlá RABALUX
Stropné svietidlá značky Rabalux v industriálnom štýle, stav: nové bez poškodenia, svietidlá predávame spolu s LED žiarovkami, k dispozícii sú: Dvojbodové svietidlá 2ks- 25 EUR/ ks Trojbodové svietidlá 2ks- 35 EUR/ ks Štvorbodové svietidlá 3ks- 45 EUR/ks Podrobné info o svietidlách
Závesné svietidlá
Predám závesné svietidlá Custom from Popo. Mam dva ks po dve svietidlá (z jedného zdroja idú dve svietidlá) mali sme to pri sebe, tým pádom sme mali dva zdroje /4 svietidlá, používané cca dva mesiace, nesadli nám do interiéru. Je to veľmi moderný štýl osvetlenia. Naša cena bola 400€. Predam za 300€
SVIETIDLÁ / 3ks
Predám svietidlá 3ks / dĺžka kábla nadstaviteľná/ priemer svietidla 15cm Cena za ks / 15€
7 ks talianske designove stvorcove svietidla
Stropne svietidla rozne rozmery 3ks 23x 23cm, 3ks 32x32 cm, 1 ks 42x42 cm. Robim rekonstrukciu tak vymienam aj svietidla. Cena je za vsetky spolu, podmienka osoby odber. Ram je hlinikovy, material aj farba.
Dekoratívne, stolové svietidlá.
Ponúkam na predaj dekoratívne svietidlá, vhodné na nočný stolík, komodu, alebo ako dekoratívny prvok. Svietidlá sú vyrobené z dubového dreva, v kombinácii s kovovou platničkou kvôli lepšej stabilite. Povrchová úprava je prevedená moridlom a bezfarebným lakom. Svietidlá je možné kombinovať s rôznymi žiarovkami so závitom E27. V ponuke je 7ks. Cena za 1 ks: 49€.