inzercia, predaj, predám, bazár

TACX FLOW

Kategória: Ostatná cyklistika

Posuniem ďalej smart trenažér Tacx Flow. Je to staršia veria takže na pripojenie k aplikácii je potrebné mať ant+ usb (pridám k trenažéru) a snímač rýchlosti a kadencie.

Je plne funkčný, bez akýchkoľvek problémov. Ovládanie je na riadiacej jednotke, ktorá meria aj waty, takže sa podľa nej dá celkom presne upraviť záťaž aby sedeli s aplikáciou.

Preferujem osobný odber, pripadne viem potom doviesť smer LC.
TACX FLOW
Podobné inzeráty
Interaktívny domáci trenažér vortex smart TACX
Vortex Smart sa dá pripojiť prostredníctvom: - PC s anténou ANT+ a aplikácie Tacx Vortex Smart meria nasledovné parametre: - rýchlosť a vzdialenosť, - tempo pedálovania, - výkon (vo wattoch), - pulzovú frekvenciu (iba pomocou pásu ANT+, ktorý nie je súčasťou balenia), - % sklonu PC:330eur prepojenie pomocou: - smartfónu (iOS a Android) cez aplikáciu Tacx Training alebo ďalšie apky - tabletu (iOS a Android) cez aplikáciu Tacx Cycling alebo ďalšie apky - snímač/GPS cez Bluetooth Smart (4.0) alebo ANT+ (Garmin Edge 520, Mio 505,...).
Cyklo trenažér Tacx Bushido
Predam tento smart cyklotrenazer Tacx Bushido od Garmin Tacx Bushido Smart ako novy Cyklotrenažér kvalitnej holandskej výroby, pri ktorom nie je potrebné demontovať zadné koleso. V tomto prípade využívate inštaláciu zadného kolesa do výkonnej elektromagnetickej brzdy, ktorá spresňuje prenos energie a efektívnejšie meria výkon. Vyniká úplne bezkáblovým vyhotovením, takže ho môžete používať kdekoľvek. Ovládanie cyklotrenažéra prebieha pomocou aplikácie vo vašom smartfóne, pomocou ktorej môžete lepšie sledovať a analyzovať výkony alebo dokonca pretekať online s vašimi priateľmi. V súprave nájdete aj špeciálne oporný stojan pre lepšiu stabilitu predného kolesa. max. výkonom 1 400 W Simulácia stúpania do 15 % !!! Úplne bezkáblový cyklotrenažér Prepojenie s aplikáciou v smartfóne alebo tablete cez bluetooth alebo ant+ Cyklotrenazer je mozne spustat s hodinkami a vybrat si uz prejdenu vasu trasu v minulosti, alebo cez tablet PC telefon alebo televízor a sparovat s aplikaciou ako je tacx od garmin alebo zwift a vsetky dalsie aplikacie ktore umoznuju bud online bicyklovanie alebo preteky, alebo jazdit len tak volné jazdy kdekolvek na svete (video jazdy alebo simulované jazdy) Parádna vec ked prší alebo cez zimu alebo len tak trening aj v lete. Paradne sa sparuje s bluetooth s telefonom a ja som to robil tak ze som zrkadlil obrazovku na TV. Signal je stabilny a stály, ked prestanete slapat da vam pauzu a okamzite ako zacnete slapat znova sa posuvate dalej..... Pri jazde z kopca pri prestani slapania idete dole ako na beznom bicykli. K trenazeru je velka taska na uskladnenie, ochranny navlek na ram bicykla pre ochranu pred potom, tiez oska na bicykel a stojan predneho kolesa.... . Na instalaciu netreba davat dole koleso !!! Je mozne nan pripojit akykolvek bicykel ci cestny alebo horsky s akoukolvek velkostou kolies. Trenazer je v TOP stave bez skrabanca, funguje na 1000% Pre viac info ma kontaktujte sms alebo email alebo volajte, ak nezdviham ozvem sa. Uprednostnujem osobny odber....
Tacx flow smart
Predám cyklistický trenažér Tacx flow smart. Komplet príslušenstvo, krabica, záruka 1 rok, bez akéhokoľvek poškodenia, využívané max 3 mesiace. Vhodný aj ako darcek. Kupovaný pred rokom v Decathlone.
TACX FLOW
Posuniem ďalej smart trenažér Tacx Flow. Je to staršia veria takže na pripojenie k aplikácii je potrebné mať ant+ usb (pridám k trenažéru) a snímač rýchlosti a kadencie. Je plne funkčný, bez akýchkoľvek problémov. Ovládanie je na riadiacej jednotke, ktorá meria aj waty, takže sa podľa nej dá celkom presne upraviť záťaž aby sedeli s aplikáciou. Preferujem osobný odber, pripadne viem potom doviesť smer LC.
Smart trenažér Tacx Bushido
Predám málo využívaný cyklotrenažér Tacx Bushido T2780, v pôvodnom balení. Trenažér podporuje Bluetooth a ANT+. Má elektrickú/magnetickú brzdu, ktorá vie simulovať výkon až 1400W a 15% stúpanie. Nepotrebuje napájanie zo siete. Vhodný pre cestné aj MTB bicykle. Aplikácia na ovládanie je dostupná pre iOS aj Android. K trenažéru je v cene prenosná taška a chránič rámu proti potu, oboje od Tacx.
Tacx
Predám cyklo trenažér Tacx.Pridavam k tomu koleso s prevodom na ktorom je ochranný plášť určený pre tacx .cena pevná